Handige wastips! Kende je deze al?

13 Februari 2018

handige-wastips-gekrompen-was-1Wassen en drogen. Het huishoudelijk klusje zonder einde. We geven jullie graag nog een aantal tips om het werkje misschien toch iets aangenamer en doeltreffender te maken, en ook goedkoper!

Tip 01 : Gekrompen was?

Het gebeurt ons allemaal wel eens dat een kledingstuk gekrompen is. Geen zorgen, het hoeft niet meteen de vuilnisbak in.

Met een beetje babyshampoo of milde conditioner worden de vezels weer soepel zodat je het kledingstuk weer in vorm kunt trekken.

Neem een emmer met wat lauwwarm water en doe daar de babyshampoo of conditioner in. Laat het kledingstuk ten minste een halfuurtje weken. Daarna knijp je het water eruit (niet wringen) en kan je het stilaan weer in vorm trekken en laten drogen op een droge handdoek.

 

Kosta redactie