Imkers uit Málaga brengen boek uit
23 Augustus 2019Imkers uit Málaga hebben een boek uitgegeven met 310 bladzijden over de geheimen van het beroep. Met dit boek willen ze de activiteit en de de honing die geproduceerd wordt in de omgeving promoten. Het boek is gebaseerd op de cursussen die gegeven worden om het beroep van imker onder de knie te krijgen.
De imkers hebben de laatste jaren met veel tegenslagen te maken gehad en een verjonging van de imkers is broodnodig. Dit boek zal de nodige informatie en hulpmiddelen leveren om jonge professionele imkers te begeleiden.
Geïnteresseerden kunnen een exemplaar gaan afhalen in het kantoor van Asociación Malagueña de Apicultores gelegen te Colmenar of een mail sturen naar mieldemalaga@mieldemalaga.com