Musea in Malaga heropenen opnieuw hun deuren
15 Februari 2021Het Museo Casa Natal Picasso, de Collectie van het Russisch Museum, het Centre Pompidou Málaga, het Museo Picasso Málaga en het Museo Carmen Thyssen Málaga openen deze zaterdag, 13 februari, opnieuw hun deuren.
Het is niet de eerste keer dat deze tentoonstellingsruimten een gezamenlijke actie coördineren en hun krachten bundelen voor kunst en cultuur, een essentiële sector in het sociale en economische leven van de stad.
In deze geest van eenheid hebben deze ruimten de opening gecoördineerd, door een volledig tentoonstellingsprogramma samen te brengen en aan te dringen op de waarde van de kunst als middel om vandaag meer dan ooit de verschillende sociale partijen te betrekken bij het herstel van de stad.
De Musea zullen op zaterdag open zijn van 9.30 tot 18.00 uur, het Museo Carmen Thyssen Málaga van 10.00 tot 18.00 uur en het Museo Picasso Málaga van 11.00 tot 17.00 uur.