Kosta TV Gids - Morgen (zondag 1 augustus)

klik op een zender om de programmering te zien.

Nederland

00
00

07:00 NOS OS Tokio Live
08:00 NOS OS Tokio Live
09:00 NOS OS Tokio Live
10:00 NOS OS Tokio Live
12:00 NOS OS Tokio Live
14:00 NOS OS Tokio Live
15:00 NOS OS Tokio Live
16:00 NOS OS Tokio Live
16:35 De Geknipte Gast
16:55 Het Uur van de Wolf: O, O, Harrie
18:00 NOS Journaal
18:05 TV Monument Floortje Dessing
19:00 NOS OS Tokio Vandaag
20:00 NOS Journaal
20:25 NOS OS Studio Tokio
21:25 Terug: De TV Show tip amusement
22:20 Andere Tijden Sport: Royston Drenthe tip sport sport
22:55 Matthijs gaat door
00:00 NOS Journaal
00:15 NOS OS Studio Tokio
01:05 Andere Tijden Sport: Royston Drenthe sport
01:35 NOS Journaal
01:50 NOS OS Tokio Live
03:00 NOS OS Tokio Live
04:00 NOS OS Tokio Live
05:00 NOS OS Tokio Live
05:35 NOS OS Tokio Live

01
01

07:00 Andries
07:25 Ik mis je
08:00 Petrus in het land
08:25 De verwondering
08:55 Ik mis je
09:20 Zie je zondag!
09:45 Geloofsgesprek
10:00 Eucharistieviering
11:05 Toen was geloof heel gewoon
11:40 Metterdaad
11:50 Nederland Zingt Dichtbij
12:45 Andries
13:08 Wilde Ganzen
13:15 Fryslân DOK
13:45 Brainwash Talks
13:55 Dwars door de Middellandse Zee
14:45 Alleen op een eiland met Hans Dorrestijn
15:25 Er zijn geen leeuwen in Tel Aviv
16:19 Naches
16:25 De Nieuwe Buur
16:51 Socutera
17:00 NOS Journaal
17:10 Jacobine op 2
17:45 Metterdaad
18:00 Chazia en Puccini
18:50 Natuur op 2: The Wonder of Animals
19:30 Joanna Lumley's Britain
20:25 Zomergasten: Robert Vermeiren tip informatief
23:30 Zomergastfilm: Hors Normes film drama
01:25 Jacobine op 2
01:55 Naches
02:05 NOS Journaal
02:20 uitzending begint om 05:55
05:55 Nederland in Beweging

02
02

06:30 Pingu
06:35 Sarah en Eend
06:45 Sarah en Eend
06:50 Bol & Smik
07:05 Pieter Konijn
07:15 Casper en Emma
07:25 Casper en Emma
07:40 Casper en Emma
07:50 Iedereen K3
08:10 BabyBeestenBoel
08:20 Kindertijd
08:30 WieKent De Boterhamshow
08:45 Zappsport
09:00 Zappbios: Kauwboy film jeugd
10:20 Fake it till you make it
10:30 Pieter in de prehistorie
10:55 De blauwe hond
11:10 De Dokter Corrie Show
11:30 Klaas kan alles
12:00 Willem Wever flits
12:05 Willem Wever flits
12:10 Brugklas Vakantieliefde
12:20 Brugklas Vakantieliefde
12:30 De zomer van Zoë
12:40 De zomer van Zoë
12:50 Taart marathon
12:51 Hoera
13:12 Keizerspinquin
13:33 Dolores
13:55 Verkocht
14:20 Tussen kop en staart
14:35 Daten met dieren
14:40 De dodelijkste dino's
15:10 DierenDetectives
15:35 Zappbios: Van wie heeft die jongen dat toch? film jeugd
17:05 Zapp Your Planet
17:30 Topdoks
17:55 Welkom in de jaren 60
18:20 Steken en Prikken
18:35 Taarten van Abel
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:20 Keet skate
19:45 3 op Reis Specials
20:20 Tv-première: Onze jongens in Miami tip film
22:15 Toren C
22:45 Martijn Kardol: Welkom
23:55 The Dog House
00:50 3 op Reis Specials
01:30 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
01:59 Tekst-TV
02:04 uitzending begint om 06:30

03
03

06:45 De Troetelbeertjes Reddingstrofee
08:00 Zo Kan Het Ook
08:30 Wooninspiraties
09:00 Later Als Ik Groot Ben
09:30 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
10:30 House Vision
11:00 Van Woonvilla Naar Droomvilla
11:30 Altijd Jong
12:00 Life Is Beautiful
12:30 Lodewijks Droomtuinen
13:00 Films & Sterren
13:30 Way Of Living
14:00 Dit Is Holland
14:30 Wooninspiraties
15:00 Plezier En Passie
15:30 Onderweg Naar De Regio
16:00 Lekker In Je Vel
16:30 De Visvrouwen
17:00 BBQ Battle
17:30 Lodewijks Droomtuinen
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:30 RTL Weer
18:35 RTL Boulevard
19:20 VriendenLoterij De Winnaars
19:30 RTL Nieuws
19:55 RTL Weer
20:00 Postcode Loterij Eén Tegen 50
21:25 Nieuw: Hai Society tip amusement
22:25 Voor Hetzelfde Geld
23:20 Postcode Loterij De Winnaars
23:30 RTL Nieuws
23:40 RTL Weer
23:45 RTL Boulevard
00:35 Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:00 Teleshop 4: Tommy Teleshopping

04
04

06:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:00 New Creation Church TV
07:30 Antwoorden Met Bayless Conley
08:00 Hour Of Power
09:00 Hour Of Power
10:05 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
16:15 Ambulance Down Under
17:15 Horrorhuurders & Huisjesmelkers
18:15 Lego Masters Australië
20:00 De Dierenkliniek Down Under
21:00 De Dierenkliniek Down Under
22:00 Bureau Burgwallen
23:00 E.O.D.: Explosieven Opruimingsdienst
00:00 Ambulance Down Under
01:00 Nederland Ontdekt
01:40 Teleshop 5: Nachtlounge
02:10 Teleshop 5: Nachtlounge
05:00 Teleshop 5: Car Tracks
05:30 RTL De Journal
06:00 Teleshop 5: Mediashop

05
05

06:00 Loop: Hart van Nederland
07:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:00 Levende Steen Ministries
09:30 De Grote Tuinverbouwing
11:00 Dieren op Spreekuur
11:25 Secret Life of the Zoo
11:55 Van Puinhoop tot Paleis
12:55 Secret Life of the Zoo
13:30 BEAT ME: The Five Knock-Outs
14:50 Zoo Juniors
15:25 Van Puinhoop tot Paleis
16:25 De Grote Verhuizing
17:25 De Grote Verhuizing
18:25 De Grote Verbouwing
19:30 vtwonen weer verliefd op je huis
20:30 Undercover in Nederland: callcenter-technieken tip actueel
21:40 De Oranjezomer: De Spelen
22:45 Hart van Nederland - Laat
23:05 Shownieuws - Late Editie
23:50 Weer.nl
00:00 Familie Gillis: massa is kassa
00:50 Loop: Hart van Nederland
06:00 Loop: Hart van Nederland

06
06

06:00 Teleshop 7: Mediashop
09:30 Vis TV XL
10:30 Politie In Actie
11:00 Politie In Actie
11:30 Politie In Actie
12:00 Politie In Actie
12:30 In De Ban Van
13:00 In De Ban Van
13:30 Best Of Bright
14:00 RTL GP: Mazda MX5 Cup
14:30 RTL GP: Ford Fiesta Sprint Cup
15:00 RTL GP: WEC - Italië
16:00 RTL GP: Goodwood Festival Of Speed 2021
17:00 Custom Cars: Las Vegas
17:30 Custom Cars: Las Vegas
18:00 Lekker Snugger
18:30 Lekker Snugger
19:00 Lekker Snugger
19:30 Lekker Snugger
20:00 Cowboys & Aliens film Thriller
22:30 The Good, The Bad And The Ugly film western
02:30 Teleshop 7: Glamcam
05:00 Teleshop 7: Morning Chat
05:45 Teleshop 7: Car Tracks
06:00 Teleshop 7: Mediashop

07
07

06:00 Loop: Hart van Nederland
08:00 The Doctors
08:55 The Doctors
09:50 The Doctors
10:45 The Doctors
11:45 vtwonen weer verliefd op je huis
12:45 Je eigen droomhuis
13:40 MasterChef Nederland
14:40 Veel liefs uit Holland
15:55 Wereldreis op Wielen
16:50 NCIS: Los Angeles
17:45 NCIS: Los Angeles
18:35 NCIS: Los Angeles
19:30 NCIS: Los Angeles
20:30 Coroner
21:25 Hawaii Five-0
22:25 NCIS: Los Angeles
23:10 Private Eyes
00:10 Dr. Bull
01:05 Hawaii Five-O
06:00 Loop: Hart van Nederland

08
08

06:25 Furiki
06:52 Groen in de Grote Stad
07:14 Groen in de Grote Stad
07:29 Star Wars Rebels
07:57 Star Wars Rebels
08:22 Star Wars - Het Verzet
08:49 Marvel's Avengers Assemble
09:14 Marvel's Spider-Man
09:40 Big Hero 6: De Serie
10:00 Groen in de Grote Stad
10:25 Groen in de Grote Stad
10:51 Groen in de Grote Stad
11:17 Phineas And Ferb
11:44 Phineas And Ferb
12:07 Phineas And Ferb
12:33 Chillen met de Ronks
12:49 Gravity Falls
13:11 Gravity Falls
13:30 Ik, Elvis Riboldi
13:41 Ik, Elvis Riboldi
13:56 Ik, Elvis Riboldi
14:07 Ik, Elvis Riboldi
14:22 Ik, Elvis Riboldi
14:33 Ik, Elvis Riboldi
14:47 Ik, Elvis Riboldi
14:58 Ik, Elvis Riboldi
15:09 Ik, Elvis Riboldi
15:20 Ik, Elvis Riboldi
15:34 Mini Ninjas
15:50 Star Wars Rebels
16:16 Marvel's Super Hero Adventures S2 Shorts
16:20 Droners
16:46 Droners
17:13 Pokémon
18:00 Movies Explained
18:05 Border Security: De Ambassade
19:00 Border Security
19:30 Border Security
20:00 Star Trek: Picard
20:55 Star Trek: Picard
21:55 Interstellar film film
01:15 Blindspot
02:00 Loop: Hart van Nederland
04:00 Undercover Kat
04:21 Undercover Kat
04:42 Ruimtekuikens in de ruimte
05:03 Ruimtekuikens in de Ruimte
05:05 Chillen met de Ronks
05:27 Chillen met de Ronks
05:50 Furiki

09
09

06:30 Teleshop 8: Mediashop
17:00 Dr. Quinn, Medicine Woman
18:00 Het Roer Om: De Verbouwing Van Een Frans Kasteel
19:00 Het Roer Om: De Verbouwing Van Een Frans Kasteel
20:00 Crime Scene Investigation
20:55 Crime Scene Investigation
21:50 Crime Scene Investigation
22:45 Crime Scene Investigation
23:40 Crime Scene Investigation
00:35 Wooninspiraties
01:05 Teleshop 8: Mediashop
02:01 Teleshop 8: Mediashop

10
10

06:00 Laugh Out Loud
06:05 Laugh Out Loud
06:10 Laugh Out Loud
06:15 The Simpsons
06:40 The Simpsons
07:10 The Simpsons
07:35 The Simpsons
08:05 Below Deck Sailing Yacht
09:00 Below Deck Sailing Yacht
09:55 Below Deck Sailing Yacht
10:55 Below Deck Sailing Yacht
11:50 Below Deck Sailing Yacht
12:35 Below Deck Sailing Yacht
13:35 Below Deck Sailing Yacht
14:30 Below Deck Sailing Yacht
15:25 Below Deck Sailing Yacht
16:25 Below Deck Sailing Yacht
17:20 Below Deck Sailing Yacht
18:10 Below Deck Sailing Yacht
19:05 Below Deck Sailing Yacht
20:05 The Walking Dead
21:00 The Walking Dead
22:00 The Walking Dead
23:05 The Walking Dead
00:00 The Truth About the Harry Quebert Affair
01:05 The Truth About the Harry Quebert Affair
02:05 Professor T
02:55 Professor T
03:45 Storage Wars
04:05 Storage Wars
04:30 Superstore
04:50 Superstore
05:15 The Simpsons
05:35 The Simpsons

11
11

06:00 Loop: Hart van Nederland
07:00 TV Winkel
15:00 The Doctors
15:50 The Doctors
16:45 Grey's Anatomy
17:35 Grey's Anatomy
18:30 Hooten & The Lady
19:30 Hooten & The Lady
20:30 Fracture film film
22:45 The Fugitive film film
01:15 Tommy Teleshopping
03:45 Loop: Hart van Nederland
06:00 Loop: Hart van Nederland

Vlaanderen

12
12

07:00 Okiru
07:45 Studio Tokio
08:00 Sporza: Tokyo 2020
13:00 Het journaal
13:40 Het weer
13:45 Sporza: Tokyo 2020
18:00 Het journaal
18:10 Amazing Hotels: Life Beyond the Lobby
19:00 Het journaal
19:55 Het weer
20:00 Animal Ambulance
20:25 Flikken Maastricht
21:10 Van hier tot in Tokio
22:10 Great American Railroad Journeys
23:10 Het journaal
23:24 Keno
23:25 Het weer
23:30 Sporza: Formule 1
23:50 Het journaal
00:05 Het weer
00:08 Journaallus
02:00 Sporza: Tokyo 2020

13
13

09:00 Zomerbeelden
10:00 Erediensten
11:00 Ketnet Junior
12:55 Sporza: Tokyo 2020
13:50 Ketnet Junior
19:00 Rolkrant
19:30 Vranckx
20:00 Het journaal update
20:10 Michael Palin: travels of a lifetime
20:55 Werchter Parklife 2021
21:45 Michel: acteur verliest de woorden
23:10 Running for the revolution
00:05 Het weer
00:11 Het journaal
00:27 Canvaslus

14
14

06:05 Kinderprogramma's
06:06 Maya de Bij
06:20 Dawn of the Croods
06:45 LOL
06:50 LOL
07:00 De Avonturen van De Gelaarsde Kat
07:25 De Avonturen van De Gelaarsde Kat
07:50 De Buurtpolitie - Extra
08:00 De Buurtpolitie - Extra
08:15 Hallo K3
08:40 Hallo K3
09:05 Lenderd
09:10 Booh
09:20 Booh
09:35 Nonkel Jef
12:05 Chicago Fire
13:00 VTM Nieuws
13:30 Het Weer
13:35 Snackmasters UK
14:45 Smurfs: The Lost Village
16:40 Goed Verlof
17:45 Vakantiehuis for Life
19:00 VTM Nieuws
19:45 Het Weer
19:55 Tien Om Te Zien: De Zomer van 199X
21:05 Paniekzaaiers film komedie
23:10 De wereld rond met 80-jarigen
00:20 Gooische Vrouwen
01:55 Qmusic

15
15

Geen zender informatie beschikbaar.

16
16

Geen zender informatie beschikbaar.

17
17

Geen zender informatie beschikbaar.

18
18

Geen zender informatie beschikbaar.

19
19

Geen zender informatie beschikbaar.

Film & Serie

20
20

06:30 Time Freak film komedie
08:15 Knielen op een bed violen film film
10:10 I Still See You film film
11:45 The Company Men film
13:30 Hyde Park on Hudson film film
15:05 Punch-Drunk Love film film
16:40 Almost Famous film film
18:40 The Florida Project film film
20:30 Girl film film
22:20 Mafia Inc film film
00:45 The Good Shepherd film film
03:00 The Last of the Mohicans film film
04:50 What Keeps You Alive film

21
21

06:40 uitzending begint om 07:00
07:00 100% Coco New York film komedie
08:20 De Elfkins - Een klein bakfestijn film
09:40 Willy op de onbekende planeet film
11:10 Open Season film
12:35 Vader met vier kinderen: op vakantie film
14:05 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap film
15:35 Stuart Little 2 film komedie
16:50 The Dark Crystal film film
18:20 Sepp de wolvenvriend film film
20:00 Bon Bini Holland 2 film komedie
21:30 Admission film komedie
23:15 Ideal Home film komedie
00:45 The Better Half film komedie
02:20 3, 2, 1... Frankie Go Boom film komedie
03:50 10 Rules for Falling in Love film
05:25 The Front film

22
22

06:30 Brothers in Arms film
08:10 All the Devil's Men film
09:50 Vigilante Diaries film film
11:35 ABCs of Superheroes film
13:05 MI-5 Spooks: The Greater Good film
14:50 Last Rampage film
16:20 Carnage Park film film
17:40 The Woman in Black film film
19:15 Replicas film film
21:00 Agatha and the Truth of Murder film film
22:35 Rambo: Last Blood film film
00:15 My Sweet Girls 3 film
02:05 Sex Affairs film
03:50 The Bridge on the River Kwai film film

23
23

06:00 How I Met Your Mother
06:25 How I Met Your Mother
06:50 Modern Family
07:20 Modern Family
07:50 Friends
08:15 Friends
08:45 How I Met Your Mother
09:05 How I Met Your Mother
09:30 Modern Family
10:00 Modern Family
10:25 Friends
10:55 Friends
11:20 The Goldbergs
11:50 The Goldbergs
12:15 Last Man Standing
12:40 Last Man Standing
13:00 Last Man Standing
13:30 Young Sheldon
13:55 Young Sheldon
14:25 Young Sheldon
14:55 Young Sheldon
15:20 Young Sheldon
15:50 Young Sheldon
16:15 Young Sheldon
16:45 Young Sheldon
17:05 Young Sheldon
17:30 Young Sheldon
18:00 Last Man Standing
18:30 Last Man Standing
18:59 Last Man Standing
19:30 Last Man Standing
19:55 Last Man Standing
20:30 America's Sweethearts film film
22:55 The Graham Norton Show
23:55 Friends
00:25 Friends
00:55 Modern Family
01:10 Modern Family
01:35 Modern Family
02:05 Most Ridiculous
02:25 Most Ridiculous
02:50 Most Ridiculous
03:10 Most Ridiculous
03:30 Takeshi's Castle Thailand
03:50 Takeshi's Castle Thailand
04:10 Comedy Central Celebrity's Stand-Up
04:30 Comedy Central Celebrity's Stand-Up
04:50 Most Ridiculous
05:10 Most Ridiculous
05:30 Takeshi's Castle Thailand
06:00 Modern Family

Sport

24
24

07:00 Medal Zone
16:00 Tokyo Today
18:00 Zwemmen: Dag 9
19:00 Tokyo Today
21:00 Baanwielrennen: Helden van Heerschop
21:45 Bmx: Freestyle
22:30 Tokyo Today
00:30 Tennis: Finale | Mannen
02:00 Atletiek: Dag 4 | Ochtendsessie
03:00 Atletiek: Dag 4 | Ochtendsessie
05:00 Hockey: Kwartfinale

25
25

06:45 Basketbal: Argentinië - Japan
08:40 Bmx: Freestyle
10:15 Basketbal: Slovenië - Spanje
12:15 Beachvolleybal: Achtste Finale
14:00 Basketbal: Zuid-Korea - Servië
16:00 Bmx: Freestyle
17:30 Beachvolleybal: Achtste Finale
19:00 Basketbal: Argentinië - Japan
20:30 Bmx: Freestyle
22:00 Boksen: Olympische Spelen
23:30 Schoonspringen: 3m Plank
00:30 Bmx: Freestyle
02:00 Beachvolleybal: Achtste Finale
03:00 Basketbal: Nigeria - Japan
05:00 Beachvolleybal: Achtste Finale
06:00 Beachvolleybal: Achtste Finale

26
26

07:00 Qatar - Verenigde Staten
07:10 Mexico - Canada
07:20 Voetbal: Red Bull Leipzig - AFC Ajax
09:05 Live Formule 1: kwalificatie GP Hongarije
09:30 Racing: Budapest Race 1
09:55 Racing: Budapest Race 2
10:40 Racing: Budapest Race 3
11:35 Racing: Kas Haverkort - Formule Alpine
11:50 Racing: Porsche Supercup Series - Budapest
12:50 Dutch Road Trip - Behind The Scenes
13:05 Racing: GP van Hongarije Kwalificatie
13:45 Live: Formule 1 GP van Hongarije tip sport
17:30 Racing: W Series Budapest
18:00 Racing: Budapest
18:55 Documentaire: 14 fabelachtig goals
19:05 Voetbal: Red Bull Leipzig - AFC Ajax
19:40 Lille - Paris Saint-Germain
21:35 Racing: GP van Hongarije Race
22:10 Voetbal: AA Gent - Beerschot
22:20 Voetbal: Red Bull Leipzig - AFC Ajax
22:30 Tennis: Truist Atlanta Open
01:00 Racing: GP van Hongarije Race
01:35 Racing: Porsche Supercup Series - Budapest
02:05 Voetbal: Red Bull Leipzig - AFC Ajax
02:50 Voetbal:
04:50 Documentaire: Clubland
05:20 Documentaire: Clubland
05:45 Documentaire: Messi, Moore, Ranieri

Docu & Lifestyle

27
27

06:00 Baggage Battles
06:25 How Do They Do It? Met Joep Van Deudekom
06:45 Wheeler Dealers
07:35 Wheeler Dealers
08:30 Wheeler Dealers
09:30 Wheeler Dealers
10:30 Wheeler Dealers
11:30 Gold Divers
12:30 Gold Divers
13:30 Expedition X
14:30 Expedition X
15:30 Gold Rush: Dave Turin's Lost Mine
16:30 Gold Rush: Dave Turin's Lost Mine
17:30 Deadliest Catch
18:30 Deadliest Catch
19:30 Deadliest Catch
20:30 Homestead Rescue
22:30 Dynamo: Magician Impossible
23:30 Gold Divers
00:30 Gold Divers
01:30 Baggage Battles
02:00 Homestead Rescue
03:40 Gold Rush
04:30 Tanked
05:15 Alaska: The Last Frontier
06:00 Baggage Battles

28
28

06:00 The Vet Life
06:48 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
07:36 The Aquarium
08:25 How Do Animals Do That?
08:50 How Do Animals Do That?
09:15 The Zoo: San Diego
10:05 Evan Goes Wild
10:55 Saved By The Barn
11:50 The Bronx Zoo
12:45 The Bronx Zoo
13:40 The Bronx Zoo
14:35 Saved By The Barn
15:30 Saved By The Barn
16:25 The Vet Life
17:20 Crikey! It's The Irwins: Bindi's Wedding
18:15 Jeremy Wade's Dark Waters
19:10 Vet Gone Wild
20:05 Crikey! It's the Irwins
21:00 Whale Wars
21:55 The Last Alaskans
22:50 The Last Alaskans
23:45 Alaskan Bush People
00:40 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
01:30 Saved By The Barn
02:15 How Do Animals Do That?
02:40 How Do Animals Do That?
03:00 The Zoo: San Diego
03:45 The Aquarium
04:30 Evan Goes Wild
05:15 The Vet Life
06:00 The Vet Life

29
29

06:00 Car S.O.S
07:00 Car S.O.S
08:00 Car S.O.S.
09:00 Alaska State Troopers
10:00 Alaska State Troopers
11:00 Alaska State Troopers
12:00 Secrets of The Zoo 3
12:55 Secrets of The Zoo 3
13:55 Wild Tube
14:25 Wild Russia
15:30 Wild Russia
16:30 To Catch A Smuggler 2
17:30 Ice Road Rescue: Highway Havoc! 2019 Compilations
18:30 Ice Road Rescue: Highway Havoc! 2019 Compilations
19:30 Greatest Treasures of the Ancient World
20:30 How To Build A City
21:30 NIKE's Big Bet: Alberto Salazar
22:30 Buried Secrets of Keros
23:30 Lost Treasures of Egypt
00:25 Lost Treasures of Egypt
01:25 Banged Up Abroad
02:20 Locked Up Abroad
03:05 Wicked Tuna: North vs. South
03:50 Wicked Tuna 8 Compilations
04:40 Drugs Inc.
05:35 Science of Stupid
06:00 Alaska: The Next Generation

30
30

06:00 NOS Journaal
06:20 BinnensteBuiten
06:45 EenVandaag actueel
07:10 Brommer op zee
08:00 NOS Journaal
08:20 Weerbericht Europa/Afrika
08:25 Onze jongens film
10:10 De Nieuwe Buur
10:40 Nieuwsuur actueel
11:05 Weerbericht Amerika/Caribiën actueel
11:10 Ik mis je
11:40 Brainwash Talks
11:50 De Nachtzoen
12:00 Hoe God verscheen in Ghana
12:55 2Doc: Leve de vrouw van de SRV
13:45 Ondersteboven van Afrika
14:30 Muziekfeest op zondag: de mooiste Nederlandse luisterliedjes
15:00 Ik, Plastic
15:40 Mijn Vader is de Beste!
16:30 Koen Kampioen
16:55 NOS Jeugdjournaal
17:15 Nederland Zingt Dichtbij
18:00 NOS Journaal
18:10 Nu te Zien!
18:15 EO Allegro: Van Sweelinck tot Stravinsky
18:50 Kruispunt
19:15 Tafel voor twee
20:00 NOS Journaal
20:20 Weerbericht Europa/Afrika
20:25 Het echte leven in de dierentuin
21:15 40 jaar TV show actueel
21:45 Klassiekers met Kleinsma
22:30 Andere Tijden Sport sport
23:00 Weerbericht Amerika/Caribiën actueel
23:05 TV Monument Floortje Dessing
00:00 Hoe God verscheen in Ghana
00:55 2Doc: Leve de vrouw van de SRV
01:45 Ondersteboven van Afrika
02:30 Muziekfeest op zondag: de mooiste Nederlandse luisterliedjes
03:00 Ik, Plastic
03:40 Mijn Vader is de Beste!
04:30 Koen Kampioen
04:55 NOS Jeugdjournaal
05:15 Nederland Zingt Dichtbij
06:00 NOS Journaal

31
31

06:00 Say Yes to the Dress
06:25 Say Yes to the Dress UK
06:50 Say Yes to the Dress
07:15 Say Yes to the Dress UK
07:40 Say Yes to the Dress
08:05 Say Yes to the Dress UK
08:30 Say Yes to the Dress
09:00 Say Yes to the Dress UK
09:30 Say Yes to the Dress
10:00 Say Yes to the Dress UK
10:30 My 600-lb Life
12:30 Extreme Cheapskates
13:00 Extreme Cheapskates
13:30 Celebrity IOU
14:30 Little People, Big World
15:30 Doubling Down With The Derricos
16:30 Masters of Flip
17:30 Beachfront Bargain Hunt
18:00 Beachfront Bargain Hunt
18:30 Beachfront Bargain Hunt
19:00 Doubling Down With The Derricos
20:00 Celebrity IOU
21:00 Unexpected: Teenage & Pregnant
22:00 90 Day Fiancé
00:00 Say Yes to the Dress Benelux
01:00 Bad Skin Doctors
02:00 90 Day Fiancé
03:35 90 Day Fiancé: Before The 90 Days
04:20 Celebrity IOU
05:10 Beachfront Bargain Hunt
05:35 Beachfront Bargain Hunt
06:00 Unexpected: Teenage & Pregnant

Kinderen

32
32

06:00 Ben 10
06:10 Ben 10
06:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
06:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
06:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:40 Teen Titans Go!
07:50 Teen Titans Go!
08:05 Teen Titans Go!
08:15 Teen Titans Go!
08:30 Teen Titans Go!
08:40 Teen Titans Go!
08:55 Total Dramarama
09:05 Total Dramarama
09:20 Total Dramarama
09:30 Total Dramarama
09:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:30 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:45 Unikitty
10:55 Unikitty
11:10 Unikitty
11:20 Unikitty
11:35 New Scooby-Doo Movies
12:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
12:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
12:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
13:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
13:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
13:30 Teen Titans Go!
13:40 Teen Titans Go!
13:55 Teen Titans Go!
14:05 Teen Titans Go!
14:15 Teen Titans Go!
14:30 Zomer Kamp Eiland
14:40 Zomer Kamp Eiland
15:00 Victor en Valentino
15:10 Victor en Valentino
15:25 Power Players
15:35 Power Players
15:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
16:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
16:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
16:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
16:45 Total Dramarama
16:55 Total Dramarama
17:10 Craig van de Kreek
17:20 Craig van de Kreek
17:35 Teen Titans Go!
17:45 Teen Titans Go!
17:55 Teen Titans Go!
18:10 Teen Titans Go!
18:20 Teen Titans Go!
18:35 New Scooby-Doo Movies
19:15 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
19:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
19:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
19:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
20:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
20:20 Tijd voor Avontuur
20:30 Tijd voor Avontuur
20:40 Tijd voor Avontuur
20:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:20 Ninjago: Masters of Spinjitzu
22:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:25 Power Players
00:35 Power Players
00:45 Power Players
00:55 Power Players
01:05 Power Players
01:15 Power Players
01:25 Angelo Rules
01:35 Angelo Rules
01:50 Angelo Rules
02:00 Angelo Rules
02:10 Angelo Rules
02:20 Angelo Rules
02:30 Angelo Rules
02:40 Angelo Rules
02:50 Ninjago: Masters of Spinjitzu
03:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:20 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:30 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
06:00 Ben 10

33
33

06:00 Winx Club
06:25 Amphibia
06:38 Amphibia
06:52 Amphibia
07:04 Groen in de Grote Stad
07:17 Groen in de Grote Stad
07:30 Groen in de Grote Stad
07:44 Ducktales
08:07 Ducktales
08:31 Gravity Falls
08:54 Gravity Falls
09:16 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
09:41 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
10:00 Secrets of Sulphur Springs
10:25 Secrets of Sulphur Springs
10:50 Secrets of Sulphur Springs
11:14 Summer Camp
11:40 Sydney To The Max S1
12:05 Sydney To The Max S1
12:25 Ravens Huis
12:51 Ravens Huis
13:16 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
13:41 Amphibia
13:54 Amphibia
14:00 PJ Masks: Pyjamahelden
14:30 Vampirina
14:55 Gigantosaurus
15:16 Gigantosaurus
15:41 Puppy Vriendjes
16:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
16:23 Winx Club
16:49 Groen in de Grote Stad
17:11 Amphibia
17:24 Amphibia
17:38 Gravity Falls
18:02 Ducktales
18:25 Het huis van de uil S1
18:48 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
19:12 Winx Club
19:38 Groen in de Grote Stad
20:00 Amphibia
20:24 Ducktales
20:47 Het huis van de uil S1
21:08 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:30 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:52 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
22:14 Sadie Sparks
22:36 Sadie Sparks
22:58 Beestjes Hotel
23:20 Beestjes Hotel
23:41 Ik, Elvis Riboldi
23:53 Ik, Elvis Riboldi
00:04 Ik, Elvis Riboldi
00:15 Ik, Elvis Riboldi
00:26 101 Dalmatian Street
00:37 101 Dalmatian Street
00:49 101 Dalmatian Street
01:01 101 Dalmatian Street
01:12 PJ Masks: Pyjamahelden
01:24 PJ Masks: Pyjamahelden
01:37 PJ Masks: Pyjamahelden
02:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:35 Beestjes Hotel
02:55 Beestjes Hotel
03:17 Ik, Elvis Riboldi
03:26 Ik, Elvis Riboldi
03:37 Ik, Elvis Riboldi
03:43 Ik, Elvis Riboldi
03:54 Disney Junior Ready For Preschool S2
03:59 101 Dalmatian Street
04:19 101 Dalmatian Street
04:41 Sadie Sparks
05:02 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
05:23 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
05:44 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
06:00 PJ Masks: Pyjamahelden

34
34

06:11 Deer Squad
06:38 Blaze en de Monsterwielen
07:04 LEGO City Avonturen
07:14 LEGO City Avonturen
07:30 Huize Herrie
07:55 De Casagrandes
08:21 Losgeslagen
08:47 Odd Squad
08:57 Odd Squad
09:12 Odd Squad
09:24 Goldie's Oldies
09:49 Mousehunt film
11:29 Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
11:54 Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
12:19 SpongeBob
12:45 SpongeBob
13:09 SpongeBob
13:34 SpongeBob
13:58 SpongeBob
14:23 SpongeBob
14:48 SpongeBob
15:13 Sponge Bob
15:38 Sponge Bob
16:03 De Thundermans
16:28 De Thundermans
16:54 Henry Danger
17:22 Henry Danger
17:44 Danger Force
18:12 Danger Force
18:40 Side Hustle
19:05 Game Shakers
19:31 Game Shakers
19:55 Henry Danger
20:21 De Thundermans
20:48 De Thundermans
21:12 SpongeBob
21:27 See Dad Run
21:48 Sam & Cat
22:09 Zoey 101
22:30 iCarly
22:52 Victorious
23:15 Big Time Rush
23:37 True Jackson VP
00:01 Kenan & Kel
00:24 Boze Bevers
00:48 CatDog
01:11 Ratjetoe
01:34 Rocko's Modern Life
01:57 SpongeBob
02:19 SpongeBob
02:42 Rabbids Invasie
02:49 Regal Academy
03:10 Vang Blake!
03:32 De Pinguïns van Madagascar
03:53 De Pinguïns van Madagascar
04:15 Winx Club
04:36 Winx Club
05:00 Dora The Explorer
05:23 Peppa Big
05:29 Abby Hatcher
05:50 De familie Barbapapa

Op verzoek van onze lezers

35
35

Geen zender informatie beschikbaar.

36
36

Geen zender informatie beschikbaar.

37
37

Geen zender informatie beschikbaar.