Kosta TV Gids - Morgen (zaterdag 16 november)

klik op een zender om de programmering te zien.

Nederland

00
00

07:05 Nederland in beweging
07:25 Tijd voor MAX
08:10 MAX PubQuiz
09:00 VPRO Vrije Geluiden
09:50 VPRO Boeken
10:30 Tadao Ando: From Emptiness to Infinity
11:20 De reünie
12:20 Sterren NL Top 25
13:00 NOS Journaal
13:10 Droomhuis gezocht
14:05 Maestro
15:05 Maestro AfterTalk
15:30 TV Show op reis
16:30 NOS Sport: Schaatsen World Cup Minsk
17:05 NOS Sport: Schaatsen World Cup Minsk
17:58 Socutera
18:00 NOS Journaal
18:20 EenVandaag actueel
18:55 Kassa
19:45 NOS Voetbal EK-kwalificatie Noord-Ierland - Nederland voorbeschouwing
20:00 NOS Journaal
20:30 MINDF*CK
21:20 Even tot hier
22:15 Sterke Verhalen
22:55 Even tot hier
23:45 NOS Studio Sport actueel sport
00:10 NOS Journaal
00:20 MAX PubQuiz
01:05 EenVandaag actueel
01:40 NOS Journaal
01:45 NOS Journaal

01
01

07:20 Blauw Bloed
08:00 Vroege Vogels
08:45 Na ons de zondvloed
09:45 Volle Zalen
10:25 Meldpunt
11:00 How to be a man
11:45 Iedereen Verlicht
12:20 De Nieuwe Maan
12:50 Politieke Partijen: SP
13:00 NOS Journaal
13:10 2 voor 12
13:50 MAX maakt mogelijk
14:20 Podium Witteman
15:30 Fryslân DOK
16:10 Verborgen verleden van Nederland: Oude Haven Rotterdam
17:00 NOS Journaal
17:15 Metterdaad
17:45 Jacobine
18:20 Nederland Zingt
18:55 Ik mis je
19:30 Blauw Bloed
20:15 Charles & Di: The Truth Behind Their Wedding
21:15 Nederland op film: Sinterklaas tip documentaire
22:00 Nieuwsuur actueel
22:40 Fearless serie
23:35 Selma film biografie
01:30 De nachtzoen
01:45 Nieuwsuur actueel
02:20 Nieuwsuur actueel

02
02

06:30 Pingu
06:35 Sarah en Eend
06:40 Mullewapp
06:45 Timmy tijd
06:50 Sesamstraat serie
07:05 Maya de bij
07:20 Zappelin Go
07:30 Het Sinterklaasjournaal
07:40 De wereld van Zappelin
08:00 BabyBeestenBoel
08:10 Zapp Kids Top 20
08:40 Zappsport
09:00 Zapplive
09:20 Topdoks
09:45 Zapplive
10:05 Kaal of Kammen
10:25 Zapplive
10:45 Freeks wilde wereld
11:00 Kinderen voor Kinderen 40! De Grote Show
12:00 Live: Intocht Sinterklaas 2019 tip
13:20 Dolfje Weerwolfje film Kids & Familie
14:45 Britt's beestenbende
15:10 Freeks wilde wereld
15:25 Het Paard van Sinterklaas film Kids & Familie
16:55 Mees Kees
17:20 Checkpoint
17:45 Poesjes
18:00 Het Sinterklaasjournaal
18:15 Freeks wilde wereld
18:25 Lang Leve de Muziek Show
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:20 Klaas kan alles
19:45 Ninja Nanny
20:15 NOS Voetbal EK-kwalificatie Noord-Ierland - Nederland voorbeschouwing
20:45 NOS Voetbal EK-kwalificatie Noord-Ierland - Nederland eerste helft
21:40 NOS Voetbal EK-kwalificatie Noord-Ierland - Nederland wedstrijdanalyse
21:50 NOS Voetbal EK-kwalificatie Noord-Ierland - Nederland tweede helft
22:45 NOS Voetbal EK-kwalificatie Noord-Ierland - Nederland nabeschouwing
23:10 Live: Nacht van de Popmuziek 2019 tip muziek
02:18 Tekst TV

03
03

06:15 Jerry Maguire film komedie
09:00 Dit Is Mijn Toekomst
10:00 Dit Is Mijn Toekomst
10:30 The Dutch Way
11:00 Ik Zou Wel Eens Willen Weten
11:30 RTL Autowereld
12:00 RTL Snowmagazine
12:30 Ski & More
13:00 Wooninspiraties
13:30 Helemaal Gek Van
14:00 Pluijms Eetbare Wereld
14:30 Ik Zou Wel Eens Willen Weten
15:00 Life Is Beautiful
15:30 Plezier En Passie
16:00 Wist Je Dat?
16:30 Van Passie Naar Droombaan
17:00 Later Als Ik Groot Ben
17:30 House Vision
18:00 RTL Nieuws
18:03 RTL Weer
18:05 Eigen Huis & Tuin
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
19:50 Postcode Loterij Pakt Uit!
19:55 RTL Weer
20:00 Pauls Nummer 1 show
21:30 BankGiro Miljonairs
22:30 Het Perfecte Plaatje
23:30 RTL Nieuws
23:40 RTL Weer
23:50 RTL Boulevard
00:45 Dit Is Mijn Toekomst
02:01 Dit Is Mijn Toekomst

04
04

06:00 Nachtlounge
07:30 New Creation Church TV
08:00 Nachtlounge
11:00 Nachtlounge
12:00 Nachtlounge
16:00 Films & Sterren
16:30 Ambulance Down Under
17:30 Helden van hier: door het vuur
18:30 La Carihuela
19:30 Ambulance Down Under
20:30 Team Spoedeisende Hulp
21:30 Politie USA Live
00:10 Ambulance Down Under
01:10 Nachtlounge
02:01 Nachtlounge
05:00 Nachtlounge
05:30 Nachtlounge
06:00 Nachtlounge

05
05

06:00 Loop Hart van Nederland
08:35 World's Strictest Parents Australia
09:35 World's Strictest Parents Australia
10:30 World's Strictest Parents
11:40 Undateable
12:10 Green Make Over
12:45 Holland van Boven
13:45 The World's Best
15:30 Businessplus
16:00 Gastvrijheid in Beeld
16:30 De Nalatenschap
17:00 De Grote Tuinverbouwing
18:30 Lachen om Home Video's
20:00 Superkids
21:35 Wij Emigreren: camping in Frankrijk tip reality-tv
22:40 Hart van Nederland - Late editie
23:00 Shownieuws - Late editie
23:30 Piets weerbericht
23:35 Het Mooiste Liedje
01:05 De 20 grappigste halve zolen
01:35 Astro TV
06:00 Loop Hart van Nederland

06
06

06:00 Glamcam
06:30 B.O.Z.: Power Rangers Beast Morphers
06:57 B.O.Z.: LEGO Jurassic World
07:27 B.O.Z.: Draken: Race Naar De Rand
07:56 B.O.Z.: Beyblade Burst Turbo
08:25 B.O.Z.: Pokémon serie
08:54 B.O.Z.: Bakugan Battle Planet serie
09:05 B.O.Z.: Bakugan Battle Planet serie
09:23 B.O.Z.: Oggy En De Kakkerlakken
09:30 Glamcam
10:15 Glamcam
10:30 Glamcam
13:00 In de ban van
13:30 Married with Children serie
14:00 Truck & Tractor Pulling
14:30 Supercar Challenge - Assen
15:30 Motocross Of Nations 2019
16:30 TCR Series - FIA Motorsport Games
17:00 RTL Transportwereld
17:30 RTL Autowereld
18:00 De Sterkste Man
19:00 Hardcore Pawn
19:30 Hardcore Pawn
20:00 Hardcore Pawn
20:30 Grand Slam Of Darts
00:30 Barney: Het Verdriet Van Een Wereldkampioen
01:35 Glamcam
02:01 Glamcam
05:00 Glamcam
05:45 Glamcam
06:00 Glamcam

07
07

06:00 Loop Hart van Nederland
09:10 The Doctors
10:05 The Doctors
11:00 The Doctors
12:00 The Doctors
12:55 Vtwonen weer verliefd op je huis
13:55 Verliefd op Ibiza film komedie
14:50 Verliefd op Ibiza film komedie
15:45 Vtwonen
16:45 Vtwonen weer verliefd op je huis
17:45 NCIS: Los Angeles serie
18:35 NCIS: Los Angeles serie
19:30 NCIS: Los Angeles serie
20:30 NCIS: New Orleans serie
21:25 Dr. Bull
22:25 Gone serie
23:20 Major Crimes serie
00:10 Madam Secretary serie
01:05 Dr. Bull
02:00 Astro TV
06:00 Loop Hart van Nederland

08
08

06:00 Undercover Kat
18:00 The Big Bang Theory serie
18:15 The Big Bang Theory serie
18:45 The Great Indoors serie
19:10 Two and a Half Men serie
19:40 The Big Bang Theory serie
20:00 The Big Bang Theory serie
20:30 Sf-actiefilm: The Fifth Element film actie
23:05 Lockout film actie
00:55 Astro TV
04:00 Disney XD

09
09

06:30 Telekids Mini's: Elias
06:40 Telekids Mini's: Chuck and Friends
06:57 Chuggington Medaille Race
07:01 Telekids Mini's: De avonturen van Bollo serie
07:06 Wizzy & Woppy serie
07:19 Telekids Mini's: Piet Piraat Wonderwaterwereld
07:25 Telekids Mini's: Jokie
07:30 Telekids Mini's: Cry Babies
07:33 Zigby
07:51 Telekids Mini's: Wissper
07:58 Littlest Pet Shop - A World Of Our Own
08:15 Prinsessia serie
08:30 Blinky Bill
08:49 Blinky Bill
09:01 Blinky Bill
09:20 Blinky Bill
09:32 Blinky Bill
09:51 Blinky Bill
10:03 Blinky Bill
10:30 My Little Pony
10:58 Barbie Dreamtopia
11:08 LEGO Friends: Girls On A Mission
11:25 Spirit - Samen Vrij serie
11:55 Troetelbeertjes
12:23 Hatchimals
12:30 Mega Toby
13:17 Mega Toby redt de race film
14:00 Pipo serie
14:15 TiTaTovenaar
14:30 De Grobbebollen Maken Lol
14:40 Sprookjes
14:51 Lummels
15:02 Blinky Bill
15:21 Zafari
15:51 Mojicons serie
16:03 Mijn ridder en ik
16:15 Mijn ridder en ik
16:34 Oggy En De Kakkerlakken
16:52 Oggy En De Kakkerlakken
17:00 The Flying Doctors
18:00 The Voice of Holland
20:00 CSI: New York
20:55 CSI: New York
21:50 CSI: New York
22:45 CSI: New York
23:40 Tusk film horror
01:45 Mediashop
02:01 Mediashop

10
10

06:00 Let's Go Viral
07:00 Let's Go Viral
08:05 Let's Go Viral
09:05 Let's Go Viral
10:05 Let's Go Viral
10:30 Million Dollar Listing: LA serie
11:45 Million Dollar Listing: LA serie
12:35 Million Dollar Listing: LA serie
13:30 Million Dollar Listing: LA serie
14:25 Million Dollar Listing: LA serie
15:20 Laugh Out Loud
15:25 Laugh Out Loud
15:30 Dharma & Greg
16:00 Dharma & Greg
16:30 Dharma & Greg
17:00 Dharma & Greg
17:25 Dharma & Greg
17:55 The Simpsons
18:20 The Simpsons
18:50 The Simpsons
19:10 The Simpsons
19:35 The Simpsons
20:05 Bones serie
21:00 Bones serie
21:55 9-1-1 serie
22:55 American Horror Story serie
23:45 Cordon serie
00:55 Cordon serie
02:05 Cordon serie
03:00 Cordon serie
03:55 Cordon serie
04:50 Cordon serie
05:50 Let's Go Viral
06:00 Let's Go Viral

11
11

06:00 Loop Hart van Nederland
07:00 TV Winkel
15:00 De Grote Tuinverbouwing
16:20 Huizenjacht
17:10 Dieren op Spreekuur
17:45 Burgers' Zoo: Drukte in de Dierentuin
18:05 Burgers' Zoo: Drukte in de Dierentuin
18:35 Dorpsdierendokters
19:30 Vtwonen
20:30 Magic Mike XXL film komedie
22:45 Cry Baby film komedie
00:25 Supernatural serie
01:10 AstroTV
02:00 UFC Sao Paulo
05:00 Loop Hart van Nederland
06:00 Loop Hart van Nederland

Vlaanderen

12
12

09:00 Herfstbeelden live
12:05 De week van Bruzz
12:35 De markt
13:00 Het journaal live
13:25 Het weer
13:30 Hij komt, hij komt, ... intrede van de Sint
15:15 Dag Sinterklaas
15:30 Clips
15:45 Dieren in nesten
16:15 Villa Politica
16:45 Flikken Maastricht serie
17:30 Sporza: Veldrijden
18:00 Kijk uit
18:04 Het Journaal update live
18:10 Big Cats
19:00 Het journaal live
19:30 Het weer
19:35 Iedereen beroemd
20:05 Joker+ en Lotto
20:15 The Secret Life of the Zoo
20:50 F.C. De Kampioenen serie
21:30 Un sac de billes film drama
23:20 Het journaal live
23:36 Winst joker+ / lotto
23:37 Keno
23:38 Euromillions winstverdeling
23:40 Het weer
23:45 Death in Paradise serie
00:35 Iedereen beroemd
01:05 Het journaal
01:20 Het weer
01:25 Villa Politica
01:55 Journaallus

13
13

09:00 Herfstbeelden live
12:30 Rolkrant live
14:00 Ketnet Junior
19:10 Yorkshire: A Year in the Wild
20:00 Het Journaal update live
20:10 Vranckx
20:35 Silent Witness serie
22:20 Alleen Elvis blijft bestaan
23:50 Springstof film
00:15 Canvaslus

14
14

06:00 Kinderprogramma's
06:01 K3 Dromen
06:20 Maya de Bij
06:35 Home: Avonturen met Tip & Oh
06:45 Home: Avonturen met Tip & Oh
07:00 Sammy & Co
07:10 Wendy
07:40 Pokémon Sun and Moon: Ultra Adventures
08:00 Sinterklaasnieuws
08:10 Wakandy
08:45 De Buurtpolitie - Extra
09:00 Hallo K3
09:35 De Buurtpolitie - Extra
09:50 Qmusic
11:25 Nonkel Jef
11:55 Rel
12:20 De Zonen van Van As
13:00 VTM Nieuws
13:25 Het Weer
13:35 The Guardian
14:25 Fresh off the Boat
15:05 The Nutty Professor film
17:00 VTM Nieuws
17:05 Het Weer
17:10 Beestig
17:40 Voetbal - Kwalificatie Euro 2020: Rusland - België
20:20 VTM Nieuws
21:00 Het Weer
21:10 Patser film
23:40 All the Pretty Horses film
02:20 Qmusic
05:30 Kinderprogramma's
05:31 Nijntjes Avonturen
05:35 Enchantimals: Verhalen uit Everwilde
05:45 Hatchimals: Adventures in Hatchtopia
06:00 Kinderprogramma's

15
15

06:00 Qmusic
12:40 My Wife and Kids
16:30 Quantico
17:15 So You Think You Can Dance US
18:45 American Ninja Warrior
20:30 Frozen
22:25 Kingdom of Heaven film
02:00 Qmusic
03:00 uitzending begint om 06:00
06:00 Qmusic

16
16

07:35 Wild van Wild
07:55 De Chalet
08:40 Friends
09:05 Friends
11:35 Friends
12:00 Friends
15:30 Passe-vite
15:55 De Gezonde Goesting
16:20 Winters Grillen
16:45 Huizenjagers
17:35 Huizenjagers
18:25 Huizenjagers
19:15 Huizenjagers
20:10 De Battle
21:55 It Takes Two film
23:55 Posh Pawn
00:55 uitzending begint om 08:35

17
17

06:30 Crazy Ex-Girlfriend
07:10 Crazy Ex-Girlfriend
08:50 Million Dollar Listing New York
10:05 Million Dollar Listing New York
11:20 Million Dollar Listing New York
12:30 Million Dollar Listing New York
14:00 BH90210
14:45 BH90210
15:35 wtFOCK
16:10 OH MY GOD
17:15 Astrid
18:20 Chateau Meiland
19:15 Celebs Gaan Daten
20:25 The Twilight Saga: Eclipse film
22:45 Straffe Verhalen
23:45 The Bachelor Australia
00:45 uitzending begint om 07:35

18
18

06:15 Love Your Garden
07:05 WAGS
07:45 So Cosmo
08:50 Million Dollar Matchmaker
09:40 Geer en Goor zoeken een hobby
10:30 Real Housewives of NYC
11:15 Real Housewives of NYC
12:05 Embarrassing Pets
12:30 So Cosmo
13:15 Million Dollar Matchmaker
14:05 The Wedding Chapel film
15:40 Project Runway
16:30 I Found the Gown
17:00 Bridezillas
17:50 De jurk
18:30 Hotter Than My Daughter (NL)
19:30 Een Frisse Start met vtwonen
20:25 Footloose film
22:20 Working Girl film
00:25 Porn Laid Bare
01:20 Hotter Than My Daughter (NL)
02:05 Sturm der Liebe
02:55 Sturm der Liebe
03:40 Sturm der Liebe
04:30 Sturm der Liebe
05:15 Sturm der Liebe
06:00 Eat Well for Less?

19
19

07:55 Magnum, P.I
08:45 Magnum, P.I
10:05 The Chi
11:00 Burning Love
11:20 The Graham Norton Show
12:15 The Graham Norton Show
13:00 The Graham Norton Show
13:55 Tora! Tora! Tora! film
16:20 The Chi
17:15 24: Legacy
18:00 24: Legacy
18:45 Columbo
20:10 Flodder
20:40 Timecop film
22:30 The X-Files
23:15 The Real Narcos UK: Blood and Fear
00:10 Mr Inbetween
00:35 Inbox: Alcatraz: Search for the Truth
01:35 uitzending begint om 08:35

Film & Serie

20
20

06:30 The Angriest Man in Brooklyn film
07:55 The Benefactor film
09:25 Buried film
11:00 The Beaver film
12:40 The Brand New Testament film
14:35 Mr. Nobody film
17:10 A Family Man film
19:00 Ideal Home film
20:30 Easy A film
22:05 The Forest film
23:40 Boarding School film
01:30 Painkillers film
02:55 Bone Tomahawk film
05:05 Point Blank film

21
21

07:00 It's a Disaster film
08:30 Bandslam film
10:25 Rock Slyde film
11:55 De Vijf en de Piratenschat film
13:30 Cayman Went film
15:05 Bibi & Tina 3 - Jongens tegen de meiden film
16:40 An American in China film
18:10 Rat Race film
20:00 Bloed Zweet en Tranen film
21:55 Dying in Athens film
23:35 Faceboom film
01:30 Good Neighbor Sam film
03:40 The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec film
04:50 Vanilla and Chocolate film

22
22

06:30 Remember My Name film
08:05 The Green Hornet film
10:05 An Awkward Sexual Adventure film
11:50 Tell film
13:20 The Heist film
14:50 The Trust film
16:20 Barely Lethal film
18:00 Buried film
19:35 The Autopsy of Jane Doe film
21:00 Aftermath film
22:35 Blue Iguana film
00:15 The Shadow of a Milf film
02:15 House of Sluts film
04:35 The Enemy film

23
23

06:00 The Graham Norton Show serie
07:00 The Graham Norton Show serie
07:50 The Graham Norton Show serie
08:45 The Graham Norton Show serie
09:40 The Graham Norton Show serie
10:30 The Graham Norton Show serie
11:20 The Graham Norton Show serie
12:15 Bob's Burgers serie
12:40 Bob's Burgers serie
13:00 Bob's Burgers serie
13:30 Rick and Morty serie
13:55 Rick and Morty serie
14:25 Family Guy serie
14:55 Family Guy serie
15:25 Family Guy serie
15:50 Family Guy serie
16:15 Family Guy serie
16:45 Family Guy serie
17:05 Family Guy serie
17:30 Family Guy serie
18:00 Family Guy serie
18:30 Family Guy serie
19:00 Family Guy serie
19:30 Family Guy serie
20:00 Roast of Giel Beelen
21:55 The Graham Norton Show serie
22:55 Friends serie
23:55 How I Met Your Mother serie
00:15 How I Met Your Mother serie
00:40 Modern Family serie
01:05 Friends serie
01:35 Bob's Burgers serie
02:05 Bob's Burgers serie
02:25 Drunk History: Bezopen verhalen
02:50 Drunk History: Bezopen verhalen
03:10 Drunk History: Bezopen verhalen
03:30 Popoz film
03:50 Popoz film
04:10 Comedy Central Roasts
04:50 Popoz film
05:10 Popoz film
05:30 Drunk History: Bezopen verhalen
06:00 The Graham Norton Show serie

Sport

24
24

06:30 Rally: ERC
07:00 Autosport: WTCR in Macau (Macau)
07:50 Autosport: WTCR in Macau (Macau) live
08:35 Motorsport: Grand Prix Maleisië
08:55 Motorsport: Grand Prix Valencia live
09:45 Motorsport: Grand Prix Valencia live
10:45 Motorsport: Grand Prix Valencia live
11:50 Motorsport: Grand Prix Maleisië
12:30 Motorsport: Grand Prix Valencia live
13:15 Motorsport: Grand Prix Valencia live
15:00 Motorsport: Grand Prix Valencia live
16:00 Veldrijden: World Cup (Tsjechië)
17:00 Veldrijden: World Cup (Tsjechië)
17:45 Baanwielrennen: World Cup in Glasgow (Schotland)
19:05 Autosport: WTCR in Macau (Macau)
19:40 Bulletin
19:45 Snooker: Home Nations Series (Noord-Ierland) live
23:30 Bulletin
23:45 Zwemmen: ISL in Washington (Verenigde Staten)
00:35 Autosport: WTCR in Macau (Macau)
01:10 Autosport: WTCR in Macau (Macau)
01:40 Autosport: WTCR in Macau (Macau) live
02:25 Curling: EK in Helsingborg (Zweden)
03:00 Autosport: WTCR in Macau (Macau)
03:35 Autosport: WTCR in Macau (Macau)
04:10 Autosport: WTCR in Macau (Macau) live
05:10 Snooker: Home Nations Series (Noord-Ierland)

25
25

06:30 Home of the Olympics
07:00 Home of the Olympics
07:30 Home of the Olympics
08:00 EK in Tallin (Estland)
09:00 EK in Tallin (Estland)
10:00 Saitama Criterium (Japan)
11:15 Shanghai Criterium (China)
12:45 EK in Tallin (Estland)
13:30 EK in Tallin (Estland)
14:00 EK in Helsingborg (Zweden) live
17:00 WTCR in Macau (Macau)
17:30 WTCR in Macau (Macau)
18:00 EK in Helsingborg (Zweden)
18:55 Bulletin
19:00 ISL in Washington (Verenigde Staten) live
21:00 Bulletin
21:05 EK in Helsingborg (Zweden) live
22:00 EK in Helsingborg (Zweden)
22:55 Bulletin
23:00 World Cup in Modena (Italië)
00:00 Home Nations Series (Noord-Ierland)
02:00 ERC
02:30 Endurance Championship serie
03:30 EK in Tallin (Estland)
04:30 Home Nations Series (Noord-Ierland)

26
26

06:00 National Icons
06:30 National Icons
07:00 Shanghai Criterium
09:30 Formule 1 Café
10:30 Formule 1: Vrije Training 1 & 2 Brazilië (samenvatting)
11:00 EK Voetbal 2020 (samenvatting)
11:30 Golf - Nedbank Golf Challenge live
14:30 EK Voetbal: Frankrijk - Moldavië (samenvatting)
14:45 EK Voetbal: Roemenië - Zweden (samenvatting)
14:55 Formule 1 Café
15:55 Formule 1: GP van Brazilië Vrije Training 3 live
17:10 Formule 1 Café
18:15 Formule 1 GP van Brazilië Kwalificatie live
20:40 EK Voetbal: Duitsland - Wit-Rusland live
22:45 Formule 1 GP van Brazilië Kwalificatie (samenvatting)
23:15 EK Voetbal: Frankrijk - Moldavië (samenvatting)
23:30 EK Voetbal 2020 (samenvatting)
00:00 EK Voetbal: Noord-Ierland - Nederland
01:45 NBA: Chicago Bulls - Brooklyn Nets live
02:30 Formule 1 GP van Brazilië Kwalificatie (samenvatting)
03:00 Formule 1 Café
04:00 EK Voetbal 2020 (samenvatting)
05:00 The Short List
05:30 National Icons
06:00 National Icons

Docu & Lifestyle

27
27

06:00 Alaska: The Last Frontier
06:00 Alaska: The Last Frontier
06:45 Alaska: The Last Frontier
06:55 Alaska: The Last Frontier
07:30 Alaska: The Last Frontier
07:50 Alaska: The Last Frontier
08:15 Alaska: The Last Frontier
08:45 Alaska: The Last Frontier
09:00 Alaska: The Last Frontier
09:40 Alaska: The Last Frontier
09:45 Dual Survival
10:30 Chasing Classic Cars
10:35 Gold Rush
11:00 Gold Rush
11:30 Mighty Truckers
11:50 Mighty Truckers
12:25 Survive That!
12:40 Survive That!
13:20 Flipping Bangers
13:30 Flipping Bangers
14:15 How It's Made
14:20 How It's Made
14:40 How It's Made
14:45 How It's Made
15:10 How Do They Do It?
15:35 How Do They Do It?
15:35 How Do They Do It?
16:00 Baggage Battles
16:05 Baggage Battles
16:25 Baggage Battles
16:30 Baggage Battles
16:55 Baggage Battles
17:00 Baggage Battles
17:20 Salvage Dawgs serie
17:45 Salvage Dawgs serie
18:10 Barnwood Builders
19:05 Abandoned Engineering
20:00 Salvage Hunters: The Restorers
21:00 Fast N' Loud
22:00 Kindig Customs
22:00 Kindig Customs
23:00 Roadkill Classics
23:30 Roadkill Classics
00:00 Mighty Truckers
01:00 Outback Truckers
02:00 Fast N' Loud
02:50 Kindig Customs
02:50 Kindig Customs
03:40 Tanked
03:40 De Haven Van Rotterdam
04:05 De Haven Van Rotterdam
04:30 Salvage Hunters
05:15 Treehouse Masters
06:00 Alaska: The Last Frontier
06:00 Alaska: The Last Frontier

28
28

06:00 Dogs 101: New Tricks
06:25 Crikey! It's the Irwins
07:15 The Aquarium
08:10 The Aquarium
09:05 The Aquarium
10:00 The Aquarium
10:55 Crikey! It's the Irwins
11:50 Wildest Europe
12:45 Wildest Europe
13:40 Wildest Europe
14:35 Wildest Europe
15:30 The Steve Irwin Story
15:30 Crocodile Hunter
16:25 Crocodile Hunter
17:20 Crocodile Hunter
18:15 Crocodile Hunter
19:10 Crikey! It's the Irwins
20:05 Jeremy Wade's Dark Waters
21:00 Expedition Mungo
21:55 Expedition Mungo
22:50 Expedition Mungo
23:45 Expedition Mungo
00:40 Mountain Monsters
01:35 Mountain Monsters
02:25 Mountain Monsters
03:15 The Zoo
04:02 Fluff-a-Thon
04:49 Fluff-a-Thon
05:36 Dogs 101: New Tricks
06:00 Dogs 101: New Tricks

29
29

06:00 Dr. K's Exotic Animal ER
07:00 Dr. K's Exotic Animal ER
08:00 The Incredible Dr. Pol 9
09:00 The Incredible Dr. Pol 9
10:00 Dr. Oakley: Yukon Vet 5
11:00 Dr. Oakley: Yukon Vet 5
12:00 The Story of God with Morgan Freeman 3
13:00 Drain The Oceans 2
14:00 Drain The Oceans 2
15:00 Wild Uganda
16:00 Wild Year: Siberia
17:00 Wild Alaska
18:00 India's Lost Worlds
19:00 The Incredible Dr. Pol 9
20:00 The Incredible Dr. Pol 9
21:00 The Incredible Dr. Pol 9
22:00 Superstructures: Engineering Marvels
23:00 Nazi Megastructures 6
00:00 Superstructures: Engineering Marvels

30
30

06:10 Het Sinterklaasjournaal (NTR)
06:20 EenVandaag (AVROTROS)
06:40 NOS Gesprek minister-president
06:50 Dagelijkse Kost (VRT)
07:05 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door (BNNVARA)
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/Afrika (BVN)
09:05 Flikken Rotterdam (AVROTROS)
09:50 André Rieu Welcome to my world (AVROTROS)
10:40 Nieuwsuur (NOS/NTR)
11:25 Weerbericht Amerika/Caribiën (BVN)
11:30 Pauw (BNNVARA)
12:25 Andere Tijden Sport (NOS/NTR)
12:55 Iedereen Beroemd (VRT)
13:00 VRT Journaal
13:30 Intocht Sinterklaas 2019 (NTR)
14:55 BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
15:20 Vroege Vogels (BNNVARA)
16:20 Betreden Op Eigen Risico (KRO-NCRV)
16:45 Sesamstraat (NTR)
17:00 Het Klokhuis (NTR)
17:05 De proefkeuken (VPRO)
17:30 Bommetje! (AVROTROS)
18:20 Het Sinterklaasjournaal (NTR)
18:30 EenVandaag (AVROTROS)
19:00 VRT Journaal
19:35 Het Huis (VRT)
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht Europa/Afrika (BVN)
21:00 MINDF*CK (AVROTROS)
21:40 Het geheime dagboek van Hendrik Groen (MAX)
21:55 Even tot hier (BNNVARA)
23:10 Centraal - Teef (BNNVARA/NTR/VPRO) film
23:15 Nieuwsuur (NOS/NTR)
23:35 Weerbericht Amerika/Caribiën (BVN)
00:05 NOS Studio Sport
01:00 VRT Journaal
01:30 Intocht Sinterklaas 2019 (NTR)
02:55 BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
03:20 Vroege Vogels (BNNVARA)
04:20 Betreden Op Eigen Risico (KRO-NCRV)
04:45 Sesamstraat (NTR)
05:00 Het Klokhuis (NTR)
05:05 De proefkeuken (VPRO)
05:30 Bommetje! (AVROTROS)

31
31

06:00 Something Borrowed, Something New
06:25 Something Borrowed, Something New
06:50 Something Borrowed, Something New
07:15 Something Borrowed, Something New
07:40 Something Borrowed, Something New
08:05 Say Yes to the Dress
08:55 Say Yes to the Dress
09:45 Something Borrowed, Something New
10:10 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
11:05 Promzillas
12:00 Promzillas
13:00 Bevallen Met
13:00 90 Day Fiancé: Before The 90 Days
14:00 My 600lb Life
15:00 My 600lb Life
16:00 Good Bones
17:00 Unspouse My House
17:30 Unspouse My House
18:00 Say Yes to the Dress Benelux
18:30 Say Yes to the Dress Benelux
19:00 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
20:00 Will & Grace
20:30 Will & Grace
21:00 My Big Fat Fabulous Life
22:00 The Bad Skin Clinic
23:00 90 Day Fiancé: The Other Way
00:00 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
01:00 Will & Grace
01:30 Will & Grace
02:00 Unexpected: Teenage & Pregnant
02:45 My 600lb Life
03:35 90 Day Fiancé: The Other Way
04:25 My Big Fat Fabulous Life
05:10 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
06:00 Fixer Upper

Kinderen

32
32

06:10 Ben 10
06:35 Teen Titans Go!
08:27 Craig van de Kreek
09:30 Craig van de Kreek
09:41 Weer een week op Cartoon Network
10:09 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:30 Teen Titans Go!
11:26 Unikitty
11:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
12:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
12:50 Wat Beren Leren
14:00 Clarence
15:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
15:36 Unikitty
15:59 Teen Titans Go!
16:30 Victor en Valentino
18:12 Craig van de Kreek
19:30 Craig van de Kreek
19:55 Tijd voor Avontuur
20:20 Ben 10
20:45 Victor en Valentino
21:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:11 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:00 Angelo Rules
05:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball

33
33

06:00 Mickey en de Roadsterracers
06:23 Minnie’s Strikken-TOONS
06:27 Minnie’s Strikken-TOONS
06:30 Puppy Vriendjes S2
06:54 Spelen met puppy vriendjes
06:58 Spelen met puppy vriendjes
07:00 Puppy Vriendjes
07:23 Whisker Haven Tales...
07:27 Whisker Haven Tales...
07:30 Vampirina S2
07:52 Vampirina’s grote griezelrock
07:55 Vampirina’s grote griezelrock
07:57 Vampirina’s grote griezelrock
08:00 Vampirina S2
08:23 Whisker Haven Tales...
08:27 Whisker Haven Tales...
08:30 T.O.T.S. - Traditionele Ooievaar Transport Service
08:52 Muppet Babies Vertellen
08:55 Muppet Babies Vertellen
08:57 Muppet Babies Vertellen
09:00 Gigantosaurus S1
09:22 Unbungalievable
09:25 Unbungalievable
09:27 Unbungalievable
09:30 101 Dalmatian Street
09:45 Ducktales S2
10:10 Ducktales serie
10:40 Ducktales serie
11:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir S3
11:20 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir S3
11:45 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
12:05 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
12:30 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
12:55 Rapunzels Wilde Avontuur S2
13:20 Rapunzels Wilde Avontuur S2
13:40 Rapunzels Wilde Avontuur S2
14:00 Rapunzels Wilde Avontuur S2
14:25 Rapunzels Wilde Avontuur S2
14:45 Rapunzels Wilde Avontuur S2
15:10 Rapunzels Wilde Avontuur S2
15:30 Big Hero 6 S2
16:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
16:35 Amphibia S1
17:00 Sadie Sparks S1
17:25 Groen in de Grote Stad
17:45 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
18:10 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
18:30 De Middelste van 7
18:55 Bizaardvark S3
19:20 Ravens huis
19:45 Sydney To The Max S1
20:05 Jessie serie
20:30 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
20:50 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:10 LoliRock
21:30 LoliRock
21:50 De Psammy Show

34
34

06:15 Blaze en de Monsterwielen
06:40 Paw Patrol serie
07:05 Lego City Adventures
07:20 44 Cats
07:40 Huize Herrie serie
08:00 Huize Herrie serie
08:20 The Boss Baby: Back in Business serie
08:45 SpongeBob
09:15 SpongeBob
09:35 Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
10:05 Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
10:15 De Ludwigs
10:35 De Ludwigs
10:45 De Ludwigs
10:55 De Ludwigs
11:10 De Ludwigs
11:25 ALVINNN!!! En de Chipmunks
11:55 ALVINNN!!! En de Chipmunks
12:25 ALVINNN!!! En de Chipmunks
12:55 ALVINNN!!! En de Chipmunks
13:25 ALVINNN!!! En de Chipmunks
13:55 ALVINNN!!! En de Chipmunks
14:25 ALVINNN!!! En de Chipmunks
15:00 ALVINNN!!! En de Chipmunks
15:30 ALVINNN!!! En de Chipmunks
16:00 ALVINNN!!! En de Chipmunks
16:30 ALVINNN!!! En de Chipmunks
16:45 De Thundermans serie
17:15 Henry Danger serie
17:40 Henry Danger serie
18:10 Niko and the Sword of Light serie
18:40 Niko and the Sword of Light serie
19:00 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn serie
19:25 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn serie
19:50 Henry Danger serie
20:20 De Thundermans serie
20:45 De Thundermans serie
21:15 SpongeBob
21:30 Cool Factor
21:50 Droomkamers
22:10 Droomkamers
22:30 Nachtwacht
22:50 Nachtwacht
23:15 De Ludwigs
23:25 De Ludwigs
23:40 De Ludwigs
23:50 De Ludwigs
00:00 Kenan & Kel
00:25 The Angry Beavers
00:50 ALVINNN!!! En de Chipmunks
01:10 ALVINNN!!! En de Chipmunks
01:35 ALVINNN!!! En de Chipmunks
02:00 Winx Club serie
02:20 Winx Club serie
02:45 Rabbids Invasie
02:50 Vang Blake!
03:10 Vang Blake!
03:35 Winx Club serie
03:55 Winx Club serie
04:15 Winx Club serie
04:35 Winx Club serie
05:00 Dora
05:20 Peppa Pig serie
05:25 Shimmer & Shine
05:50 Rusty Rivets

Op verzoek van onze lezers

35
35

36
36

37
37