logo

Kosta TV Gids - Morgen (dinsdag 17 juli)

klik op een zender om de programmering te zien.

Nederland

00
00


06:10 MAX Geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:40 NOS Journaal
06:45 NOS Journaal
06:50 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:10 NOS Journaal
07:20 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal
07:40 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal
08:10 NOS Journaal
08:20 NOS Journaal
08:25 NOS Journaal
08:40 NOS Journaal
09:00 NOS Journaal
09:15 Nederland in beweging
09:30 NOS Journaal
09:40 MAX Geheugentrainer
10:00 NOS Journaal
10:15 Kook mee met MAX
10:35 NOS Tour de France: La Course
13:15 Live: NOS Tour de France
18:00 NOS Journaal
18:15 EenVandaag
18:45 NOS Sportjournaal
19:10 Het gevoel van de vierdaagse
20:00 NOS Journaal
20:30 Opsporing verzocht
21:05 De magie van Mandela
22:20 NOS De Avondetappe
23:10 Jinek
00:10 NOS Journaal
00:35 Jinek
01:35 NOS De Avondetappe
02:25 EenVandaag
02:55 NOS Journaal
03:05 NOS Journaal
05:55 Nederland in beweging

01
01


07:00 NOS Journaal met gebarentolk
07:15 NOS Journaal
07:25 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentolk
07:40 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentolk
08:15 NOS Journaal
08:20 NOS Journaal
08:30 NOS Journaal met gebarentolk
08:40 NOS Journaal
09:00 NOS Journaal met gebarentolk
09:15 Hollandse Zaken
10:00 Het geheime leven van 4-jarigen
11:00 NOS Journaal
11:15 Vaarwel Nederland
12:00 Vacant
12:25 BinnensteBuiten
13:00 NOS Journaal
13:20 Het ei van Midas
13:45 MAX Maakt Mogelijk
14:00 NOS Journaal
14:10 Ellie op Patrouille
15:00 NOS Journaal
15:20 NOS Journaal
15:35 NOS Journaal
16:00 NOS Journaal
16:15 Hier zijn de Van Rossems
17:00 NOS Journaal
17:15 De slimste mens
18:10 Ondersteboven - Nederland in de jaren 60
19:05 BinnensteBuiten
19:35 Van Ninevé naar Nazareth
20:25 De slimste mens
21:15 De Kunstdetective
22:00 Nieuwsuur
22:45 Life and Death Row
23:45 Kunstuur
00:10 Nachtzoen
00:20 Nieuwsuur
01:05 Nieuwsuur
01:40 Tekst TV

02
02


06:30 Pingu
06:35 Mullewapp
06:40 Sarah en Eend
06:45 Sesamstraat
07:05 Noddy, de detective
07:15 Ringel Singel 19
07:20 Dr. Hond
07:35 Pieter Konijn
07:45 Masha en de beer
07:55 Lassie Animated
08:15 Wickie de Viking
08:30 Pim & Pom
08:40 Tip de muis
08:45 Maya de Bij
09:00 Rintje
09:05 Shaun het schaap
09:10 De Boterhamshow
09:30 Kindertijd
09:31 Aardappel
09:34 De nieuwe laarzen van Sam
09:46 Het bot
09:55 Inui
10:05 Teletubbies
10:15 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25 Olly, het kleine witte busje
10:30 Nellie & Cezar
10:35 Bing
10:45 Casper & Lisa
10:55 Ziggy en de Zootram
11:10 Klumpies
11:20 Zoostraat 64
11:30 Calimero
11:40 Mike de ridder
11:55 Kiwi & Strit
12:00 Q Pootle 5
12:10 Buurman en buurman
12:20 Mega Mindy
12:45 Babar en de belevenissen van Badou
13:00 Kindertijd
13:01 Orgel
13:08 WC rol
13:09 Hong Kong - Veerpont
13:15 Wander
13:25 Bob de Bouwer
13:40 Sesamstraat
13:55 Bollie & Billie
14:05 Pippi Langkous klassiek
14:30 Tracy Beaker
14:50 Schoolmagic
15:05 Bommetje XL
15:55 BZTshow
16:55 Brugklas
17:05 Brugklas
17:20 #forever
17:30 #forever
17:45 SpangaS Marathon
18:40 Het Klokhuis
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:30 NOS Sport
20:45 Ranking The Stars
21:40 Reünie: 21
22:25 First Dates Hotel
23:20 A'dam - E.V.A
00:15 Reggie Yates: Race Riots USA
01:20 First Dates Hotel
02:10 Reünie: 21
02:59 Tekst TV

03
03


06:20 Kortingsbrigade.nl
06:30 RTL Nieuws
06:45 RTL Nieuws
07:00 RTL Nieuws
07:15 RTL Nieuws
07:30 RTL Nieuws
07:45 RTL Nieuws
08:00 RTL Nieuws
08:15 RTL Nieuws
08:30 RTL Nieuws
08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Nieuws
09:10 RTL Boulevard
10:00 Het Italiaanse Dorp: Ollolai
11:00 GTST Classics
11:35 The Bold and the Beautiful
12:05 Dr. Phil
12:55 Een Zaak Van Bloemen
13:15 Dit Is Mijn Toekomst
14:00 Een Nieuw Leven In De Zon
15:00 SynDROOM
16:00 Helemaal het einde!
17:00 TV Makelaar: Mission Impossible
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:30 RTL Weer
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
19:50 Burgers' Zoo Natuurlijk
19:55 RTL Weer
20:00 GTST Classics
20:30 Sterren Houden Huis
21:30 Het Italiaanse Dorp: Ollolai
22:30 Een Nieuw Leven In De Zon
23:35 RTL Nieuws
23:45 RTL Weer
23:50 RTL Boulevard
00:40 Het Italiaanse Dorp: Ollolai
01:40 Dit Is Mijn Toekomst
02:01 Dit Is Mijn Toekomst

04
04


06:00 Mediashop
07:30 TekstTV
08:00 Tommy Teleshopping
09:50 Kortingsbrigade.nl
10:00 Dit is mijn toekomst
10:35 Kortingsbrigade.nl
10:45 Tommy Teleshopping
11:00 Mediashop
12:45 Dit is mijn toekomst
13:45 Dit is mijn toekomst
14:00 Mediashop
14:15 Tommy Teleshopping
16:40 Over de kook
17:10 Wie Is De Chef?
17:40 Dr. Phil
18:30 Even Krap Bij Kas
19:00 Even Krap Bij Kas
19:30 Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
20:30 De slechtste chauffeur van Nederland
21:30 Rich Kids Of Social Media
22:30 De slechtste chauffeur UK
23:00 De slechtste chauffeur UK
23:30 The Ellen DeGeneres Show
00:30 Franklin & Bash
01:25 Nachtlounge
02:01 Nachtlounge
05:00 Car Tracks
05:30 RTL De Journal
06:00 Mediashop

05
05


06:00 Evers Staat Op - TV 538
10:00 Pastor Joseph Prince - New Creation TV
10:35 Hart van Nederland - Late Editie
10:55 De leukste families van Nederland
11:30 Robs grote tuinverbouwing
12:25 Huizenjacht
13:20 Utopia 2
14:10 Bonje met de Buren
15:10 Mr. Frank Visser: hoe is het nu met?
16:05 Droomhuis op het platteland
17:05 Huizenjacht
18:00 Hart van Nederland - Vroege Editie
18:20 Shownieuws - Vroege editie
18:30 Marktplaats: Heel Holland Handelt
19:00 Lucky13
19:30 Utopia 2
20:30 Steenrijk, Straatarm
21:30 De Lijf Show: van kop tot teen
22:35 Hart van Nederland - Late Editie
23:00 Shownieuws - Late editie
23:40 Piets weerbericht
23:45 Shownieuws Special: Mamma Mia, here we go again
23:55 Utopia 2
00:50 Marktplaats: Heel Holland Handelt
01:15 Astro TV
06:00 Evers Staat Op - TV 538

06
06


06:00 Mediashop
06:30 B.O.Z.: Turbo FAST
06:54 B.O.Z.: De Daltons
07:01 B.O.Z.: De Daltons
07:11 B.O.Z.: Draken- Race Naar De Rand
07:34 B.O.Z.: LEGO Ninjago
07:57 B.O.Z.: LEGO Nexo Knights
08:20 B.O.Z.: Blazing Team
08:43 B.O.Z.: Beyblade Burst
09:06 B.O.Z.: Zak Storm
09:31 B.O.Z.: Pokémon
09:55 B.O.Z.: Ben 10
10:10 B.O.Z.: Transformers Robots in Disguise
10:33 B.O.Z.: Power Rangers Dino Super Charge
10:58 B.O.Z.: Power Rangers Ninja Steel
11:23 B.O.Z.: Rox
11:48 B.O.Z.: Galaxy Park
12:00 RTL 7 Tour Du Jour
13:00 Stop! Politie
14:00 Stop! Politie
15:00 Highway Thru Hell
16:00 Lekker Snugger
16:30 Married With Children
17:00 Married With Children
17:30 Flodder
18:00 Flodder
18:30 Lekker Snugger
19:00 Idioten Op De Weg
19:30 Stop! Politie
20:25 RTL 7 Tour Du Jour
21:30 Skyline
23:15 RTL 7 Tour Du Jour
00:20 RTL Transportwereld
00:50 Backstrom
01:40 Hollandse Kanjers
02:01 Hollandse Kanjers
05:00 Morning Chat
05:45 Car Tracks
06:00 Mediashop

07
07


06:00 Hart van Nederland
07:30 TV Winkel
08:00 Dormeo
08:30 Tommy Teleshopping
11:25 Astro TV
13:25 Tommy Teleshopping
14:05 Smaken Verschillen
14:35 Het Blok Australië
15:35 MasterChef Australië
16:35 MasterChef Australië
17:35 Het Blok Australië
18:30 MasterChef Australië
19:30 MasterChef Australië
20:30 Rizzoli & Isles
21:25 Rizzoli & Isles
22:20 Dirty Dancing
00:15 Net5 Exclusief: Mamma Mia! Here We Go Again
00:20 Army Wives
01:20 Astro TV
05:20 Hart van Nederland
06:00 Hart van Nederland

08
08


06:50 Gravity Falls
07:15 Phineas and Ferb
07:40 Ducktales 2018
08:05 Augurk en Pinda
08:30 Milo Murphy's Wet
09:00 Kick Buttowski
09:25 Kick Buttowski
09:50 Mech-X4
10:16 Mech-X4
10:41 Mighty Med
11:06 Mighty Med
11:32 Marvel's Spider-Man
11:57 Marvel's Spider-Man
12:22 Penn Zero: Part-Time Held
12:47 Marvel's Ant-Man Shorts
12:49 Penn Zero: Part-Time Held
13:15 Atomic Puppet
13:40 Atomic Puppet
14:05 Billy Dilley's Ondergrondse Super Zomer
14:30 Undercover Kat
14:56 Augurk en Pinda
15:22 Augurk en Pinda
15:49 Kick Buttowski
16:14 Kick Buttowski
16:39 Phineas and Ferb
17:06 Phineas and Ferb
17:33 Ducktales 2018
18:00 The Big Bang Theory
18:00 Atomic Puppet
18:20 Two and a Half Men
18:45 Two and a Half Men
19:10 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
20:05 The Big Bang Theory
20:30 The Chronicles of Riddick
22:45 Predators
01:00 Utopia 2
01:45 Astro TV
04:00 Disney XD

09
09


06:00 Car Tracks
06:30 Musti
06:41 Elias
06:51 Sid de slimmerik
06:56 Bobo
07:03 Jul & Julia
07:14 Ernst, Bobbie en de rest
07:29 Piet Piraat Wonderwaterwereld
07:34 Mijn ridder en ik
07:47 Super 4
08:00 LEGO City
08:02 Brandweerman Sam
08:15 Plop En Het Bezoek Van Pinki
09:30 Telekids Mini's: Molang
09:33 Telekids Mini's: Molang
09:36 Telekids Mini's: StoryZoo Op Avontuur
09:50 Robocar Poli
10:05 Chuggington Medaille Race
10:10 Telekids Mini's: Chuck And Friends
10:21 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:43 Telekids Mini's: TiTaToverfeest
10:57 Telekids Mini's: Sprookjesboom - Zing En Dans Mee
11:05 Telekids Mini's: Jokie
11:11 Florrie's Draakjes
11:24 Hello Kitty and Friends
11:36 Telekids Mini's: Strawberry Shortcake
12:00 Wissper
12:07 Barbie Dreamtopia
12:20 De avonturen van K3
12:32 Lalaloopsy
12:56 Tree Fu Tom
13:19 Robin Hood
13:33 Pipo
13:44 Prinsessia
14:01 My Little Pony
14:22 Tashi
14:34 Rescue Bots
14:57 Dinotrux
15:20 Mr. Bean
15:32 De Daltons
15:39 Koning Julien
16:02 Het regent gehaktballen
16:16 Oggy en de kakkerlakken
16:23 Oggy en de kakkerlakken
16:30 Oggy en de kakkerlakken
16:38 Mojicons
16:52 Miss Moon
17:05 Verslaafd aan verbouwen
17:35 GTST Classics
18:05 The Bold and the Beautiful
18:35 McLeod's Daughters
19:30 The Flying Doctors
20:30 Madiba
21:25 Madiba
22:20 Madiba
23:15 House
00:10 The Flying Doctors
01:10 The Black Box
02:01 Nachtlounge
05:00 Morning Chat
05:30 Car Tracks
05:45 Morning Chat
06:00 Car Tracks

10
10


06:00 Storage Hunters UK
06:30 Storage Hunters UK
07:00 Storage Hunters UK
07:30 Storage Hunters UK
08:00 Storage Hunters UK
08:30 Storage Hunters UK
09:00 Storage Hunters UK
09:30 Hardcore Pawn: Chicago
10:00 Hardcore Pawn: Chicago
10:30 The Simpsons
10:55 The Simpsons
11:25 The Simpsons
11:50 The Simpsons
12:20 Hardcore Pawn: Chicago
12:50 Hardcore Pawn: Chicago
13:15 SharkTank
14:10 SharkTank
15:05 Black-ish
15:35 Black-ish
16:00 The Goldbergs
16:25 The Goldbergs
16:55 Hardcore Pawn: Chicago
17:25 Hardcore Pawn: Chicago
17:55 Hardcore Pawn: Chicago
18:20 The Simpsons
18:45 The Simpsons
19:10 The Simpsons
19:40 The Simpsons
20:05 Chicago Fire
21:00 Girlfriends' Guide to Divorce
21:55 Nashville
22:50 The Mentalist
23:45 Bones
00:40 Bones
01:35 The Simpsons
01:55 The Simpsons
02:15 Storage Hunters UK
02:40 Storage Hunters UK
03:05 Storage Hunters UK
03:30 Storage Hunters UK
03:55 Storage Hunters UK
04:20 Storage Hunters UK
04:45 Storage Hunters UK
05:05 Storage Hunters UK
05:30 Storage Hunters UK
05:50 Let's Go Viral
06:00 Let's Go Viral

11
11


06:00 Hart van Nederland - Late editie
07:30 Pastor Joseph Prince - New Creation TV
08:00 TV Winkel
14:00 Tommy Teleshopping
15:05 The Doctors
16:00 Grey's Anatomy
16:50 Achter gesloten deuren
17:50 Achter gesloten deuren
18:45 Achter gesloten deuren
19:35 De Spa
20:00 De Spa
20:30 Mamma Mia!
22:40 Rock of Ages
01:05 Revenge
01:45 AstroTV
03:15 Tommy Teleshopping
05:45 Hart van Nederland - Late editie
06:00 Hart van Nederland

Vlaanderen

12
12


09:00 Zomerbeelden
10:05 Switch
10:35 Live: Sporza: Ronde van Frankrijk - La Course
13:00 Het journaal
13:25 Het weer
13:30 Live: Sporza: Ronde van Frankrijk
18:06 VRT NWS Update
18:10 Het weer
18:15 Second Chance Summer: Tuscany
19:00 Het journaal
19:40 Dagelijkse zomerkost
20:00 Het weer
20:05 De stoel
20:10 F.C. De Kampioenen
20:55 Switch
21:30 Vive le vélo
22:30 Het journaal
22:45 Het weer
22:50 Professor T
23:45 How to Get Away with Murder
00:26 Keno
00:28 Euromillions
00:30 Dagelijkse zomerkost
00:50 Journaallus

13
13


09:00 Zomerbeelden
12:30 Rolkrant
17:55 Live: Sporza: Ronde van Frankrijk
18:20 Rolkrant
19:10 Wild Colombia
20:00 Terzake
20:30 Eeuwige vijanden: Iran vs. Saudi-Arabië
21:25 Boudewijn. Naar het hart van de koning
22:15 Publiek geheim
22:45 Green Wing
23:40 Canvaslus

14
14


06:00 Percy's Tiger Tales
06:10 Super Wings
06:20 PopPixie
06:35 Thomas de Trein
06:45 Maya de Bij
07:00 Maya de Bij
07:10 Zeppe & Zikki
07:15 Zeppe & Zikki
07:20 Talking Tom and Friends
07:30 Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia
07:50 De Buurtpolitie - Extra
08:05 De Buurtpolitie - Extra
08:15 Vloglab
08:35 Home: Avonturen met Tip & Oh
08:45 De Avonturen van K3
08:55 Tiny
09:10 Barbie Dreamtopia
09:20 Wendy
09:45 Qmusic
10:05 Geen uitzending
12:15 Met Vier in Bed
13:00 VTM NIEUWS
13:25 Het weer
13:35 Familie
14:10 Spoed
15:30 Strong Medicine
16:20 'Til Death
16:50 De Rodenburgs
17:45 VTM NIEUWS
17:50 Het weer
17:55 Border Security Canada
18:20 Echte Verhalen: De Kliniek
19:00 VTM NIEUWS
19:45 Het weer
19:55 Lili en Marleen
20:30 Tegen de Sterren op
21:15 Met Vier in Bed
22:05 Telefacts Zomer
22:50 Shades of Blue
23:40 Royal Pains
00:30 Met Vier in Bed
01:05 Geen uitzending
01:35 Qmusic
05:55 Kabouter Plop
06:00 Percy's Tiger Tales

15
15


08:00 Dawson's Creek
08:40 Qmusic
12:15 According to Jim
12:40 Geen uitzending
16:10 Dawson's Creek
16:55 Rosewood
17:40 8 Simple Rules
18:05 According to Jim
18:35 The Simpsons
19:00 The Simpsons
19:30 New Girl
19:55 Bones
20:50 Trainwreck
23:05 At the Festivals
00:20 Geen uitzending
02:20 Geen uitzending
03:20 Qmusic

16
16


08:10 Veggie
08:20 Op Hete Kolen
08:45 A la carte
09:10 Selfie
09:35 A to Z
10:00 Geen uitzending
12:05 Mom
12:30 The Odd Couple
12:55 Geen uitzending
15:00 Selfie
15:25 A to Z
15:55 Weg van Wijn
16:10 Passe-vite
16:30 Uit de schelp
16:45 De Dagschotel
17:00 Komen Eten
17:45 Zeg eens Euh!
18:30 Friends
18:55 The Odd Couple
19:25 Mom
19:50 Komen Eten
20:35 Lethal Weapon
21:30 Lethal Weapon
22:25 Control Pedro
23:10 Zeg eens Euh!
23:55 Komen Eten
00:40 Geen uitzending

17
17


08:05 Made in Chelsea
08:50 Geen uitzending
09:50 Made in Chelsea
10:40 Geen uitzending
11:10 Jane the Virgin
11:55 Geen uitzending
12:25 Grey's Anatomy
13:10 Geen uitzending
13:30 Elementary
14:15 Geen uitzending
14:50 Made in Chelsea
15:45 Made in Chelsea
17:00 Jane the Virgin
17:50 Grey's Anatomy
18:40 Unforgettable
19:35 Elementary
20:35 Harvest Moon
22:20 Help, Mijn Man is Klusser NL
23:15 Sex and the City
23:50 Unforgettable
00:40 Geen uitzending

18
18


06:35 Dr. Oz Show
07:20 Sturm der Liebe
08:10 All Saints
08:55 Geen uitzending
09:15 Blind Getrouwd - Australië
10:30 Don't Tell The Bride - Ireland
11:25 Dinner Date
12:10 House Rules
12:55 Best Ink
13:45 The Client List
15:15 Love It or List It
15:40 Don't Tell The Bride - Ireland
16:35 Dinner Date
17:20 Sturm der Liebe
18:20 Blind Getrouwd - Australië
19:40 Ik vertrek
20:35 Danni Lowinski
21:20 Geer & Goor stevig gebouwd
22:10 Ladyboys
23:00 Younger
23:30 Ik vertrek
00:15 Best Ink
00:55 All Saints
01:40 Sturm der Liebe
02:30 Blind Getrouwd - Australië
03:35 My Kitchen Rules
04:25 House Rules
05:10 Dr. Oz Show
05:50 Love It or List It

19
19


07:35 Caught on Camera
08:20 Zorro
08:40 The A-Team
09:30 Geen uitzending
10:05 Caught on Camera
10:50 Nitro Circus
11:10 The Fall
12:10 Community
12:35 Married... with Children
12:55 Fawlty Towers
13:25 The Best of The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
14:10 Grounded for Life
14:30 Alan Partridge: Alpha Papa
16:00 Nitro Circus
16:25 The Best of The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
17:10 Zorro
17:30 The A-Team
18:20 Caught on Camera
19:10 Community
19:35 Married... with Children
20:05 Fawlty Towers
20:40 Money Train
22:25 Californication
23:00 Fawlty Towers
23:35 The Best of The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
00:15 Caught on Camera
01:00 The Best of The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
01:45 Geen uitzending

Film & Serie

20
20


06:30 A United Kingdom
08:20 Tulip Fever
10:05 Silence
12:45 All Saints
14:30 Little Men
15:55 Despicable Me 3
17:25 Minoes
18:50 Alone in Berlin
20:30 The Zookeeper's Wife
22:35 Lion

21
21


07:00 Lotte en de Maansteen
08:15 Abeltje
10:00 Wiplala
11:40 Dolfje Weerwolfje
13:15 Casper en Emma gaan de bergen in
14:40 Siv gaat logeren
16:00 The Boss Baby
17:35 De Emoji Film
19:00 Bigfoot Junior
20:30 Daddy's Home 2
22:05 Drillbit Taylor
23:45 I Love You, Man

22
22


06:30 The Circle
08:15 Detroit
10:35 The Sweeney
12:25 Hitman
13:55 Blade Runner 2049
16:35 Atomic Blonde
18:30 John Wick 2
20:30 Black Butterfly
22:00 The Lost City of Z

23
23


06:00 South Park
06:25 South Park
06:50 South Park
07:20 Friends
07:50 Friends
08:15 South Park
08:45 South Park
09:05 South Park
09:30 South Park
10:00 Bob's Burgers
10:25 Bob's Burgers
10:50 Family Guy
11:15 Family Guy
11:45 How I Met Your Mother
12:05 How I Met Your Mother
12:35 Friends
13:00 Friends
13:30 South Park
13:55 South Park
14:25 Bob's Burgers
14:50 Bob's Burgers
15:20 Family Guy
15:45 Family Guy
16:10 How I Met Your Mother
16:35 How I Met Your Mother
17:05 Modern Family
17:30 Modern Family
18:00 Friends
18:25 Friends
18:55 Family Guy
19:20 Family Guy
19:50 The Daily Show
20:15 Roast Battle UK
20:40 Roast Battle UK
21:05 Detroiters
21:30 Detroiters
22:00 Friends
22:30 Friends
23:00 Modern Family
23:25 Modern Family
23:55 How I Met Your Mother
00:20 How I Met Your Mother
00:45 South Park
01:05 South Park
01:35 South Park
02:05 Tosh.0
02:30 Tosh.0
02:50 Life In Pieces
03:15 The Jim Jefferies Show
03:35 Tosh.0
03:55 Tosh.0
04:15 Life In Pieces
04:35 South Park
04:55 Tosh.0
05:15 Tosh.0
05:35 The Jim Jefferies Show
06:00 South Park

Sport

24
24


06:00 Voetbal: Major League Soccer (USA)
07:00 Voetbal: Major League Soccer (USA)
08:30 Wielrennen: Tour de France
09:00 Formule E: FIA Championship in New York (VS)
09:45 Formule E: FIA Championship in New York (VS)
10:30 Live: Wielrennen: La course by le Tour de France (Frankrijk)
13:00 Voetbal: Voetbal
13:05 Live: Wielrennen: Tour de France 2018
13:10 Wielrennen: Tour de France
18:00 Live: Wielrennen: Tour de France 2018
18:20 Wielrennen: La course by le Tour de France (Frankrijk)
18:45 Voetbal: Major League Soccer
19:15 Paardensport: Paardensport:
19:40 Nieuws
19:45 Olympische Spelen: Home of the Olympics
20:45 Watts
21:00 Wielrennen: Tour de France Today
22:00 Formule E: FIA Championship in New York (VS)
23:00 Formule E: FIA Championship
23:15 Autosport: Wtcr (Slowakije)
23:40 Nieuws
23:50 Wielrennen: Tour de France
01:30 Wielrennen: La course by le Tour de France (Frankrijk)
03:00 Wielrennen: Tour de France
05:00 Wielrennen: La course by le Tour de France (Frankrijk)
06:00 Wielrennen: Tour de France Today

25
25


06:00 Formule E: FIA Championship in New York (VS)
06:30 WTCR (Slowakije)
07:00 WTCR (Slowakije)
07:30 Tour de France Today
08:30 Formule E: FIA Championship in New York (VS)
09:00 Formule E: FIA Championship in New York (VS)
09:30 Tour de France Today
10:30 Formule E: FIA Championship in New York (VS)
11:15 Formule E: FIA Championship in New York (VS)
12:00 Home of the olympics
12:30 Home of the olympics
13:30 Home of the olympics
14:00 Home of the olympics
14:30 Major League Soccer (VS)
15:30 Major League Soccer (VS)
16:45 Tour de France
18:55 Nieuws
19:00 Major League Soccer (VS)
20:00 Tour de France
21:30 Major League Soccer (VS)
22:55 Nieuws
23:00 WTCR (Slowakije)
23:30 Tour de France
00:00 Formule E: FIA Championship in New York (VS)
00:30 Formule E: FIA Championship in New York (VS)
01:00 Tour de France
01:30 WTCR (Slowakije)
02:00 Tour de France Today
03:00 Tour de France
03:30 WTCR (Slowakije)
04:00 Tour de France Today
05:00 Tour de France
05:30 Formule E: FIA Championship in New York (VS)

26
26


06:00 Wimbledon Today
06:30 Mountainbike World Cup Vallnord (samenvatting)
06:30 Mountainbike World Cup Vallnord (samenvatting)
07:00 Nascar Truck: Kentucky Speedway (Hoogtepunten)
08:00 Nascar Xfinity Kentucky Speedway (Hoogtepunten)
09:00 Nascar Cup Series: Kentucky Speedway Hoogtepunten
10:00 GP Confidential
10:30 The Inside Line
11:00 Formula E: New York (samenvatting)
12:00 DTM: Zandvoort Hoogtepunten
13:00 Indycar: Toronto (Hoogtepunten)
14:00 Formule 3: Zandvoort Hoogtepunten
15:00 Diamond League Rabat (samenvatting)
15:30 Mountainbike World Cup Vallnord (samenvatting)
16:00 Beach Volleyball World Tour Gstaad vrouwen (samenvatting)
16:30 Beach Volleyball World Tour Gstaad mannen (samenvatting)
17:00 Messi ?Pichichi? Topscorer
17:35 Primera Division Jaaroverzicht
18:35 Primera Division Champions FC Barcelona
19:25 Primera Division Mooiste Goals
20:20 Primera Division Mooiste reddingen
21:00 GP Confidential
21:30 The Inside Line
22:00 Sports Stories: Gouden Genen
22:55 ?Bobby?
00:30 Gary Neville's Soccerbox - Ian Wright
01:00 Gary Neville's Soccerbox - Paul Scholes
01:30 Gary Neville's Soccerbox - Robbie Fowler
02:00 Gary Neville's Soccerbox - Robbie Keane
02:30 Gary Neville's Soccerbox - Thierry Henry
03:00 Gary Neville's Soccerbox - Zola
03:30 Formule 1 Café (herhaling)
04:30 Clubland
05:00 Clubland
05:30 Clubland
06:00 Clubland

Docu & Lifestyle

27
27


06:00 Dirty Jobs
06:45 Deadliest Catch
07:40 Redwood Kings
08:35 Overhaulin'
09:30 Ultimate Survival
10:25 Dual Survival
11:20 Gold Divers
12:15 Outback Truckers
13:10 How Do They Do It?
13:35 How Do They Do It?
14:05 Fast N' Loud
15:00 Alaskan Bush People
16:00 Tanked
17:00 Misfit Garage
18:00 The Liquidator
18:30 Salvage Hunters
19:30 Auction Hunters
20:00 Auction Hunters
20:30 How Do They Do It?
21:00 How Do They Do It?
21:30 Rise of the Machines
22:30 Wheeler Dealers
23:30 Gold Rush
00:30 The Last Alaskans
01:30 How It's Made
02:00 How Do They Do It?
02:25 How Do They Do It?
02:50 Rise of the Machines
03:40 Tanked
04:30 American Chopper
05:15 Moonshiners
06:00 Dirty Jobs

28
28


06:00 Escape to Chimp Eden
06:25 Weird Creatures With Nick Baker
07:15 Untamed & Uncut
08:10 Great White Shark: Uncaged
09:05 Intruders
10:00 Wildest Middle East
10:55 Pit Bulls & Parolees
11:50 Austin Stevens: Snakemaster
12:45 Dr. Dee: Alaska Vet
13:40 Intruders
14:35 Monsters Inside Me
15:30 Weird Creatures With Nick Baker
16:25 Untamed & Uncut
17:20 Dr. Dee: Alaska Vet
18:15 Pit Bulls & Parolees
19:10 The Lion Queen
20:05 Wildest Middle East
21:00 I'm Alive
21:55 Pit Bulls & Parolees
22:50 Pit Bulls & Parolees
23:45 The Lion Queen
00:40 I'm Alive
01:35 Dr. Dee: Alaska Vet
02:25 Pit Bulls & Parolees
03:15 The Lion Queen
04:02 Wildest Middle East
04:49 Pit Bulls & Parolees
05:36 Escape to Chimp Eden
06:00 Escape to Chimp Eden

29
29


06:00 Doomsday Preppers
06:55 Money Meltdown
07:20 Cesar To The Rescue
08:20 Primal Survivor
09:15 Monster Fish
10:20 Monster Fish
11:25 Fish Tank Kings
12:25 Taboo
13:25 Filthy Riches
14:10 Wicked Tuna: North vs. South 4
15:05 Wicked Tuna: North vs. South 4
16:05 Wicked Tuna: North vs. South 4
17:05 Air Crash Investigation
18:05 The Incredible Dr. Pol
19:05 The Incredible Dr. Pol
20:00 Hitler Youth
21:00 Hitler Youth
22:00 Nazi Megastructures
23:00 Drugs Inc.
00:00 Air Crash Investigation
01:00 Nazi Megastructures
01:55 Airport Security Colombia
02:40 Underworld Inc
03:25 Air Crash Investigation
04:10 Brain Games
04:30 Nazi Megastructures
05:15 Nazi Megastructures
06:00 Doomsday Preppers

30
30


06:10 Kook mee met MAX
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:50 Erica op Reis
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht Europa/Afrika
09:00 Groeten van MAX
09:50 De slimste mens
10:30 Nieuwsuur
11:05 Weerbericht Amerika/Caribiën
11:10 NOS De Avondetappe
11:55 Jinek
12:50 Iedereen Beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 Ashton Brothers - vrolijkheid met pijn
14:35 MAX Geheugentrainer
14:50 Hier zijn de Van Rossems
15:30 Vroege Vogels
16:10 NOS Journaal
16:15 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Switch
17:20 FC de Kampioenen
18:05 Dagelijkse Kost Zomer
18:20 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:05 VRT Journaal
19:45 Erica op Reis
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht Europa/Afrika
20:55 Gorts Wijnkwartier
21:10 Per Seconde Wijzer
21:40 De slimste mens
22:20 Nieuwsuur
22:50 Weerbericht Amerika/Caribiën
22:55 Opsporing Verzocht Internationaal
23:00 NOS De Avondetappe
23:50 Jinek
00:40 Iedereen Beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Ashton Brothers - vrolijkheid met pijn
02:35 MAX Geheugentrainer
02:50 Hier zijn de Van Rossems
03:30 Vroege Vogels
04:10 NOS Journaal
04:15 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Switch
05:20 FC de Kampioenen

31
31


06:00 I Am Jazz
06:50 My Cat From Hell
07:40 Say Yes to the Dress
08:05 Masters of Flip
09:00 My 600lb Life: Where Are They Now?
10:00 My 600lb Life: Where Are They Now?
11:00 I Am Jazz
12:00 My 600lb Life
13:00 Say Yes to the Dress
13:30 Say Yes To The Dress UK
14:00 90 Days to Wed
15:00 Cake Boss
15:30 Buying The View
16:00 Masters of Flip
17:00 Masters of Flip
18:00 My 600lb Life
19:00 The Millionaire Matchmaker
20:00 Say Yes To The Dress Benelux
20:30 Say Yes To The Dress UK
21:00 Tattoo Fixers On Holiday
22:00 Botched
23:00 Ambulance
00:00 Last Chance Salon
01:00 Tattoo Fixers On Holiday
02:00 Botched
02:50 Ambulance
03:40 Last Chance Salon
04:25 My 600lb Life
05:10 The Millionaire Matchmaker
06:00 I Am Jazz

Kinderen

32
32


06:00 De Powerpuff Girls
06:10 De Powerpuff Girls
06:24 Teen Titans Go!
06:34 Teen Titans Go!
06:43 Teen Titans Go!
06:56 Unikitty
07:05 Unikitty
07:20 Angelo Rules
07:31 Angelo Rules
07:45 De wonderlijke wereld van Gumball
07:55 De wonderlijke wereld van Gumball
08:06 De wonderlijke wereld van Gumball
08:17 De wonderlijke wereld van Gumball
08:30 Teen Titans Go!
08:42 Teen Titans Go!
08:51 Teen Titans Go!
09:01 Teen Titans Go!
09:11 Teen Titans Go!
09:21 Teen Titans Go!
09:35 LEGO Ninjago
09:55 LEGO Ninjago
10:16 LEGO Ninjago
10:37 LEGO Ninjago
10:58 LEGO Ninjago
11:40 De wonderlijke wereld van Gumball
11:50 De wonderlijke wereld van Gumball
12:01 De wonderlijke wereld van Gumball
12:11 De wonderlijke wereld van Gumball
12:25 Unikitty
12:35 Unikitty
12:50 Teen Titans Go!
13:02 Teen Titans Go!
13:11 Teen Titans Go!
13:21 Teen Titans Go!
13:40 Wat beren leren
13:50 Wat beren leren
14:00 Wat beren leren
14:10 Wat beren leren
14:25 Angelo Rules
14:36 Angelo Rules
14:50 De wonderlijke wereld van Gumball
15:00 De wonderlijke wereld van Gumball
15:11 De wonderlijke wereld van Gumball
15:22 De wonderlijke wereld van Gumball
15:40 Teen Titans Go!
15:49 Teen Titans Go!
15:59 Teen Titans Go!
16:15 Unikitty
16:25 Unikitty
16:40 Wat beren leren
16:50 Wat beren leren
17:05 De wonderlijke wereld van Gumball
17:15 De wonderlijke wereld van Gumball
17:30 Supergroentjes
17:41 Supergroentjes
17:55 Angry Birds Stella
18:00 Teen Titans Go!
18:12 Teen Titans Go!
18:21 Teen Titans Go!
18:31 Teen Titans Go!
18:45 Angry Birds
18:56 Angry Birds
19:10 De wonderlijke wereld van Gumball
19:20 De wonderlijke wereld van Gumball
19:31 De wonderlijke wereld van Gumball
19:45 Wat beren leren
19:55 Wat beren leren
20:10 De Powerpuff Girls
20:20 De Powerpuff Girls
20:30 Angry Birds Toons
20:35 Ben 10
20:45 Ben 10
21:00 Steven Universe
21:10 Steven Universe
21:25 Tijd voor avontuur
21:35 Tijd voor avontuur
21:50 De wonderlijke wereld van Gumball
22:00 De wonderlijke wereld van Gumball
22:10 De wonderlijke wereld van Gumball
22:20 De wonderlijke wereld van Gumball
22:35 LEGO Ninjago
23:00 LEGO Ninjago
23:20 Angelo Rules
23:29 Angelo Rules
23:39 Angelo Rules
23:50 Angelo Rules
23:59 Angelo Rules

33
33


06:00 Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
06:20 Miraculous
06:40 Jessie
07:05 Summer Camp
07:35 Andi Mack
08:00 De Middelste van 7
08:25 Rapunzel: De Serie
08:50 Mickey and the Roadster Racers
09:15 Vampirina
09:40 PJ Masks
10:10 Sofia, het prinsesje
10:35 Miraculous
11:00 Just Like Me
11:15 Just Like Me
11:25 Lab Rats
11:50 Summer Camp
12:15 De Middelste van 7
12:40 K.C. Undercover
13:05 The Lodge
13:30 Alex & Co.
14:00 Jessie
14:20 K.C. Undercover
14:45 Lab Rats: Elite Force
15:10 Milo Murphy's Wet
15:35 Hotel Transylvanie: de serie
15:55 Phineas and Ferb
16:20 K.C. Undercover
16:50 Summer Camp
17:15 Disney 11
17:40 Disney 11
18:10 Andi Mack
18:35 Andi Mack
19:00 Gamers Handleiding voor Bijna Alles
19:25 Summer Camp
19:50 Summer Camp
20:15 De Middelste van 7
20:45 Good Luck Charlie
21:05 Mickey Mouse shorts
21:15 Chez Remy: Samen Fit
21:25 Chez Remy: Samen Fit
21:35 Mickey Mouse shorts
21:45 The Lodge S2 met ingebrande subs
22:10 Violetta
22:50 Disney Jonge Garde
23:00 Alex & Co
23:20 Just Like Me
23:35 Just Like Me
23:45 Wolfblood
00:10 The Evermoor Chronicles
00:30 Disney Jonge Garde
00:40 Alex & Co
01:00 Just Like Me
01:15 Wolfblood
01:40 The Evermoor Chronicles
02:00 The Evermoor Chronicles
02:20 Disney Jonge Garde
02:30 Disney Jonge Garde
02:45 Alex & Co
03:05 Just Like Me
03:15 Wolfblood
03:40 The Evermoor Chronicles
04:00 Disney Jonge Garde
04:15 Disney Jonge Garde
04:25 Alex & Co
04:45 Just Like Me
05:00 Just Like Me
05:10 Wolfblood
05:35 The Evermoor Chronicles
06:00 Sabrina: Secrets of a Teenage Witch

34
34


06:00 Rusty Rivets
06:10 Blaze en de Monsterwielen
06:35 Paw Patrol
06:50 Paw Patrol
07:00 Huize Herrie
07:10 Huize Herrie
07:25 Henry Danger
07:45 Orange Carpet
07:55 Avatar: De Legende Van Aang
08:20 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
08:45 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
09:10 De Thundermans
09:35 De Thundermans
10:00 Henry Danger
10:25 Henry Danger
10:50 De avonturen van Kid Danger
11:00 Game Shakers
11:25 Game Shakers
11:55 School of Rock
12:20 School of Rock
12:45 Bella en de Bulldogs
13:05 iCarly
13:30 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:55 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
14:20 De Thundermans
14:45 De Thundermans
15:15 Avatar: De Legende Van Aang
15:40 ALVINNN!!! en de Chipmunks
16:05 SpongeBob
16:35 SpongeBob
16:45 Huize Herrie
16:55 Huize Herrie
17:15 Huize Herrie
17:25 Paradise Run
17:55 De Thundermans
18:20 iCarly
18:45 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:15 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:35 Spotlight
19:50 Spotlight
20:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
20:30 Henry Danger
20:55 Henry Danger
20:55 Orange Carpet
21:20 Oddbods
21:30 Bella en de Bulldogs
21:45 De Thundermans
22:10 Big Time Rush
22:30 Sam & Cat
22:50 De legende van Korra
23:10 Victorious
23:35 iCarly
23:55 Kenan & Kel
00:20 The Angry Beavers
00:45 CatDog
01:05 Rugrats
01:30 Rocko's Modern Life
01:50 SpongeBob
02:15 SpongeBob
02:35 Rabbids Invasie
02:45 Totally Spies
03:05 Vang Blake!
03:25 De Pinguïns van Madagascar
03:50 De Pinguïns van Madagascar
04:10 Winx Club
04:35 Winx Club
05:00 Dora
05:20 Een Dag Met Henry en...
05:25 Shimmer & Shine
05:50 Rusty Rivets
06:00 Rusty Rivets