Kosta TV Gids - Overmorgen (dinsdag 24 september)

klik op een zender om de programmering te zien.

Nederland

00
00


06:10 MAX Geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:40 NOS Journaal
06:45 NOS Journaal
06:50 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:10 Goedemorgen Nederland
07:30 NOS Journaal
07:40 Goedemorgen Nederland
08:00 NOS Journaal
08:10 Goedemorgen Nederland
08:30 NOS Journaal
08:40 Goedemorgen Nederland
09:00 NOS Journaal
09:15 Nederland in beweging
09:30 NOS Journaal
09:40 MAX Geheugentrainer
10:00 NOS Journaal
10:15 Tijd voor MAX
10:55 De Wereld Draait Door
12:00 NOS Journaal
12:20 NOS Journaal
12:35 Kook mee met MAX
13:00 NOS Journaal
13:20 Na Het Nieuws
13:45 NOS Het vragenuurtje
15:00 NOS Journaal
15:20 Jinek
16:00 NOS Journaal
16:05 Jinek
16:20 Het geheime dagboek van Hendrik Groen
16:58 Socutera
17:00 NOS Journaal
17:10 Tijd voor MAX
17:55 Politieke partijen: PvdD
18:00 NOS Journaal
18:15 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 De Wereld Draait Door
20:00 NOS Journaal
20:25 NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
20:40 Opsporing verzocht
21:35 Opgelicht?!
22:30 De Rijdende Rechter
23:05 Jinek
00:05 NOS Journaal
00:20 NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
00:30 Jinek
01:25 EenVandaag
01:55 NOS Journaal
02:10 NOS Journaal
05:55 Nederland in beweging

01
01


07:00 NOS Journaal met gebarentolk
07:15 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentolk
07:37 NOS Journaal
07:41 NOS Journaal
07:45 NOS Journaal
07:49 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentolk
08:10 NOS Journaal
08:30 NOS Journaal
08:37 NOS Journaal
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
09:00 NOS Journaal met gebarentolk
09:15 Door andere ogen
09:45 Marten & Oopjen: Portret van een huwelijk
11:00 NOS Journaal
11:15 NOS Journaal
11:25 NOS Journaal
11:35 NOS Journaal
11:55 NieuwLicht
12:25 BinnensteBuiten
12:58 Politieke Partijen: VVD
13:00 NOS Journaal
13:20 Radar
14:05 Andries
14:35 Spoorloos
15:30 NOS Sport: WK Wielrennen op de Weg
18:15 Per seconde wijzer
18:45 BinnensteBuiten
19:20 Typisch: Vinkeveen
19:55 Per seconde wijzer
20:30 Sterren op het Doek
21:15 We zien ons
22:00 Nieuwsuur
22:45 De Hofbar
23:15 Andries en de wetenschappers
23:40 De nachtzoen
23:55 Nieuwsuur
00:45 Nieuwsuur

02
02


06:25 Pingu
06:35 Hoi Duggee
06:40 Sesamstraat
06:55 Koekiemonsters eetkar
07:01 Zin in Zappelin
07:05 Knofje
07:10 Knofje
07:18 Zin in Zappelin
07:20 Bob de Bouwer
07:31 Zin in Zappelin
07:35 Shaun het schaap
07:41 Zin in Zappelin
07:45 Masha en de beer
07:50 Zin in Zappelin
07:51 Buurman en buurman
07:59 Zin in Zappelin
08:00 Mike de ridder
08:15 Noddy, de detective
08:25 Heuvellandziekenhuis
08:35 De avonturen van Barbapapa
08:45 NOS Jeugdjournaal
08:50 Tip de muis
08:55 Olivia
09:10 Babar en de belevenissen van Badou
09:20 Wickie de Viking
09:30 Kindertijd
09:31 Het Hollandse been
09:37 Diadeem
09:43 Alle gekheid op een stokje
09:49 Schaapjes
09:51 Sprinkhanen
10:00 Maan en ik
10:20 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30 Simon
10:35 Olly, het kleine witte busje
10:40 Bing
10:50 Pieter Konijn
11:05 Ziggy en de Zootram
11:15 Raad eens hoeveel ik van je hou
11:25 Pingu in de stad
11:35 Angelina Ballerina
11:45 Inui
11:55 Kiwi & Strit
12:00 Bollie & Billie
12:10 Ernest & Celestine
12:30 Iedereen K3
12:50 Lassie Animated
13:15 Kindertijd
13:16 Cis en Pepijn voeren mais aan het varken
13:18 Stuiter en Sam
13:29 Huttendorp
13:35 Dokter Pip
13:40 Nelli en Nora
13:45 Leo & Tijg
14:00 Mullewapp
14:05 Sesamstraat
14:20 Pim & Pom
14:25 Nils Holgersson
14:40 Heidi
15:05 Brugklas
15:15 SpangaS
15:30 Storm
17:00 Brugklas online pesten
17:05 Zapp Anti Pest Club
17:35 De proefkeuken
18:00 Brugklas
18:15 SpangaS
18:25 SpangaS
18:40 Het Klokhuis
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:25 First Dates New Zealand
20:25 Make Holland Great Again
21:20 Lauren! Ik wil een kind
22:05 Down the Road
23:00 3 op Reis
23:35 Een nacht met mijn ex
00:25 De Wereld Draait Door
01:20 Make Holland Great Again
02:05 Lauren! Ik wil een kind
02:50 De Wereld Draait Door
03:44 Tekst TV

03
03


06:20 Kortingsbrigade.nl
06:30 RTL Nieuws
06:45 RTL Nieuws
07:00 RTL Nieuws
07:15 RTL Nieuws
07:30 RTL Nieuws
07:45 RTL Nieuws
08:00 RTL Nieuws
08:15 RTL Nieuws
08:30 RTL Nieuws
08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Nieuws
09:10 RTL Boulevard
10:00 Koffietijd
11:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
11:35 The Bold and the Beautiful
12:10 E.R
13:10 Dit Is Mijn Toekomst
13:45 De bloemenstal
14:05 Beau
15:05 Dr. Phil
16:00 Ons Huis Vol Spullen
17:00 5 Uur Live
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:30 RTL Weer
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
19:50 PrijzenMarathon Journaal
19:55 RTL Weer
20:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
20:30 Ver Van Huis
21:30 Dossier Van Den Heuvel
22:30 Beau
23:35 RTL Nieuws
23:50 RTL Weer
23:55 RTL Boulevard
00:50 Beau
01:55 Dit Is Mijn Toekomst
02:01 Dit Is Mijn Toekomst

04
04


06:00 Mediashop
07:30 Online gespot
08:00 Tommy Teleshopping
09:50 Kortingsbrigade.nl
10:00 Dit is mijn toekomst
10:35 Kortingsbrigade.nl
10:45 Tommy Teleshopping
11:00 Mediashop
12:30 Dit is mijn toekomst
13:30 Dit is mijn toekomst
13:45 Mediashop
14:20 Tommy Teleshopping
16:40 Makelaars met een missie
17:40 Dr. Phil
18:30 Deurwaarders UK
19:30 Horrorhuurders & Huisjesmelkers
20:30 De deurwaarders
21:30 Voor de rechter
22:30 24 uur in de E.R
23:30 Horrorhuurders & Huisjesmelkers
00:30 Nachtlounge
02:01 Nachtlounge
05:00 Car Tracks
05:30 RTL De Journal
06:00 Mediashop

05
05


06:00 Loop Hart van Nederland
07:50 Shownieuws - Late editie
08:25 Huizenjacht
09:10 Droomhuis op het Platteland
10:10 Droomhuis op het Platteland
11:15 Wat Eten We?
12:00 Utopia
12:55 Lingo
13:25 Man bijt hond
13:55 Huizen onder de Hamer
14:55 Chateau Meiland
15:55 Waar is de Mol?
16:50 Wat Eten We?
17:30 Secret Life of the Zoo
18:00 Utopia
19:00 Hart van Nederland - Vroeg
19:15 Shownieuws - Vroege editie
19:30 Man bijt hond
20:00 Lingo
20:30 Steenrijk, straatarm
21:30 Niets liever dan een kind
22:35 Hart van Nederland - Late editie
22:55 Shownieuws - Late editie
23:30 Man bijt hond
00:05 Utopia
00:43 Astro TV
06:00 Loop Hart van Nederland

06
06


06:00 Mediashop
06:30 B.O.Z.: Power Rangers Dino Super Charge
06:55 B.O.Z.: Transformers Cyberverse
07:05 B.O.Z.: LEGO Ninjago
07:30 B.O.Z.: Blazing Team
07:55 B.O.Z.: Pokémon
08:20 B.O.Z.: Draken: Race Naar De Rand
08:45 B.O.Z.: Oggy En De Kakkerlakken
08:52 B.O.Z.: De Daltons
09:00 B.O.Z.: De Uil
09:10 B.O.Z.: Turbo FAST
09:30 Flodder
10:00 Flodder
10:30 Married with Children
11:00 Married with Children
11:30 'Allo 'Allo!
12:00 Bezopen bestuurders
12:30 Bezopen bestuurders
13:00 Idioten op de weg
13:30 Politie In Actie
14:00 Politie In Actie
14:30 Stop! Politie
15:30 Pawn Stars
16:00 Pawn Stars
16:30 Married with Children
17:00 Married with Children
17:30 Flodder
18:00 Flodder
18:30 'Allo 'Allo!
19:00 Idioten Op De Weg
19:30 Politie In Actie
20:00 Politie In Actie
20:30 Bastille Day
22:15 Takers
00:30 Glamcam
02:01 Glamcam
05:00 Morning Chat
05:45 Car Tracks
06:00 Mediashop

07
07


06:00 Loop Hart van Nederland
07:25 TV Winkel
07:55 Tommy Teleshopping
11:20 Astro TV
13:20 Tommy Teleshopping
14:00 The Muppets
14:25 Masterchef Australië
15:25 My Kitchen Rules
16:25 House Rules Australië
17:25 Het Blok Australië
18:25 My Kitchen Rules
19:25 Masterchef Australië
20:30 Iris en de 12 dates
21:30 Grenzeloos Verliefd
22:30 Buitenlandse Bruiloft
23:35 The Rookie
00:30 Madam Secretary
01:25 The Mysteries of Laura
02:05 Astro TV
06:00 Loop Hart van Nederland

08
08


06:00 Undercover Kat
06:11 Undercover Kat
06:25 Gravity Falls
06:49 Gravity Falls
07:10 Gravity Falls
07:14 Groen in de Grote Stad
07:25 Groen in de Grote Stad
07:39 Ducktales
08:04 Milo Murphy's Wet
08:27 Milo Murphy's Wet
08:54 Ruimtekuikens in de ruimte
09:16 Ruimtekuikens in de ruimte
09:39 Furiki Wheels
10:01 Furiki Wheels
10:26 Chillen met de Ronks
10:49 Chillen met de Ronks
11:13 Undercover Kat
11:36 Undercover Kat
11:58 Zip Zip
12:10 Zip Zip
12:23 Zip Zip
12:35 Zip Zip
12:48 Gravity Falls
13:09 Gravity Falls
13:13 Gravity Falls
13:35 Gravity Falls
13:39 Mini Ninja's
13:50 Mini Ninja's
14:07 Mini Ninja's
14:18 Mini Ninja's
14:31 Pokémon XY
14:54 Pokémon XY
15:17 Pokémon XY
15:40 Milo Murphy's Wet
16:02 Milo Murphy's Wet
16:25 Ruimtekuikens in de ruimte
16:46 Space Chickens In Space S1 Splits
16:50 Mech-X4
17:13 Disney 11
17:38 Disney 11
18:00 The Big Bang Theory
18:15 The Big Bang Theory
18:40 Two and a Half Men
19:10 Two and a Half Men
19:35 The Big Bang Theory
20:00 The Big Bang Theory
20:30 RED
22:45 Red 2
00:55 Utopia
01:45 Astro TV
04:00 Disney XD

09
09


06:30 Koala Broertjes
06:40 Elias
06:53 Sid de slimmerik
06:56 Wissper
07:03 Jul & Julia
07:14 Ernst, Bobbie en de rest
07:23 Piet Piraat
07:28 Robin Hood
07:40 Super 4
07:54 LEGO City
07:56 Brandweerman Sam
08:08 Dr. Panda
08:15 Bibaboerderij
08:30 Telekids Mini's: Molang
08:33 Telekids Mini's: Molang
08:37 2 Kleine Kleutertjes
08:40 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:43 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:48 Telekids Mini's: Juf Roos
08:53 Telekids Mini's: BW TV
09:00 StoryZoo
09:10 Telekids Mini's: Thomas De Stoomlocomotief
09:23 Telekids Mini's: Super Wings
09:34 Robocar Poli
09:46 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
09:54 Telekids Mini's: Chuggington
10:04 Airport: Winky's Avonturen
10:14 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:33 Telekids Mini's: Tee & Mo
10:40 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:55 Telekids Mini''s: Musti
11:00 Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
11:08 Telekids Mini's: Gonnie & Gijsje
11:13 Fien & Teun
11:22 Telekids Mini's: Little People
11:34 Florrie's Draakjes
11:44 Hello Kitty and Friends
12:00 Enchantimals
12:13 My Little Pony
12:34 Super 4
12:48 Mijn ridder en ik
13:00 Brandweerman Sam
13:10 Om Nom
13:14 Transformers Rescue Bots Academy
13:27 Dinotrux
13:51 Lalaloopsy
14:12 Monchhichi
14:23 Strawberry Shortcake
14:46 Tashi
14:58 Mr. Bean
15:11 Blinky Bill
15:25 Koning Julien
15:48 Het regent gehaktballen
15:59 Miss Moon
16:13 Polly Pocket
16:40 LEGO Friends: Girls on a Mission
16:50 Barbie Dreamtopia
17:00 Burgers' Zoo En Waarom
17:05 Goede Tijden, Slechte Tijden
17:35 The Bold and the Beautiful
18:05 The Bold and the Beautiful
18:35 Grey's Anatomy
19:30 E.R
20:30 Dawn Anna
22:15 House
23:10 Grey's Anatomy
00:05 Easy A
02:01 Mediashop

10
10


06:00 Storage Hunters UK
06:25 Storage Wars: Canada
06:50 Storage Wars: Canada
07:15 Storage Wars: Canada
07:45 Storage Wars: Canada
08:10 The Simpsons
08:35 The Simpsons
09:05 The Simpsons
09:30 The Simpsons
10:00 Black-ish
10:25 Black-ish
10:55 Black-ish
11:20 Black-ish
11:50 Black-ish
12:15 Cheers
12:45 Cheers
13:20 Cheers
13:50 Cheers
14:25 Storage Hunters UK
15:15 Million Dollar Listing: LA
16:10 The Simpsons
16:35 The Simpsons
17:05 The Simpsons
17:30 The Simpsons
18:00 The Simpsons
18:25 The Simpsons
18:55 The Simpsons
19:15 Million Dollar Listing: LA
20:10 Bones
21:10 Bones
22:05 9-1-1
23:05 Bones
00:00 Bones
00:55 Bones
01:55 Legion
02:40 Legion
03:25 Legion
04:10 Legion
05:00 Storage Hunters UK
05:25 Storage Hunters UK
05:50 Let's Go Viral
06:00 Let's Go Viral

11
11


06:00 Loop Hart van Nederland
07:00 TV Winkel
15:05 The Doctors
16:00 Huizenjacht
16:55 Chicago Fire
17:50 Chicago Fire
18:45 The Ghost Whisperer
19:35 The Ghost Whisperer
20:30 The River Wild
22:40 Deep blue sea
00:45 How To Get Away with Murder
01:25 AstroTV
02:55 Tommy Teleshopping
05:25 Loop Hart van Nederland
06:00 Loop Hart van Nederland

Vlaanderen

12
12


09:00 Herfstbeelden
10:00 Radio 2 op één
11:00 Live: Sporza: WK Wielrennen
13:00 Het Journaal
13:25 Het weer
13:30 Iedereen beroemd
13:50 Extra Time
14:55 Circle of Life
15:30 Live: Sporza: WK Wielrennen
18:04 Het Journaal update
18:10 Het weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het Journaal
19:40 Iedereen beroemd
20:05 Het weer
20:10 Thuis
20:40 Durf te vragen
21:25 Geub
21:55 Vandaag
22:45 Het Journaal
23:00 Het weer
23:05 Major Crimes
23:47 Keno
23:48 Euromillions
23:50 Dagelijkse kost
00:05 Iedereen beroemd
00:25 Journaallus

13
13


09:00 Herfstbeelden
12:30 Rolkrant
12:55 Live: Sporza: WK Wielrennen
13:50 Rolkrant
14:00 Ketnet Junior
19:00 Belga Sport
20:00 Terzake
20:30 De afspraak
21:20 La mort en face: le pogrom de Iasi
22:15 De ideale wereld
23:05 63 Up
23:55 Canvaslus

14
14


06:00 Kinderprogramma's
06:00 Kinderprogramma's
06:01 What's The Big Idea?
06:05 Brandweerman Sam
06:15 Brandweerman Sam
06:25 Kick Buttowski: Durfal Met Lef
06:35 Kody Kapow
06:45 Kody Kapow
07:00 Maya de Bij
07:10 Maya de Bij
07:25 Aya
07:30 Wakandy
07:45 De Buurtpolitie - Extra
07:55 De Buurtpolitie - Extra
08:10 Lost in Oz
08:35 Lang Leve Koning Julien
08:55 Arthur & the Minimoys
09:20 Pokémon: Zon & Maan Ultra Legendes
09:40 Aya
09:45 Qmusic
12:05 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
12:40 Loïc: Zot van Koken
13:00 VTM Nieuws
13:25 Het Weer
13:35 Familie
14:15 Wittekerke
15:20 McLeod's Daughters
16:20 Speechless
16:50 Suits
17:45 VTM Nieuws
17:55 Het Weer
18:00 Loïc: Zot van Koken
18:15 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
19:00 VTM Nieuws
19:50 Het Weer
20:00 Familie
20:35 Studio Stan
21:35 Gina & Chantal
22:35 Faroek
23:30 Private Practice
00:20 Qmusic
01:30 Qmusic
05:45 Kinderprogramma's
05:46 Nijntjes Avonturen
05:50 Kabouter Plop
05:55 Kabouter Plop
06:00 Kinderprogramma's
06:00 Kinderprogramma's

15
15

Geen zender informatie beschikbaar.

16
16


08:20 Peppe's Sicilië
08:40 Op hete kolen
09:05 De Gezonde Goesting
09:40 Border Patrol
10:05 Border Patrol
12:35 Komen Eten
15:30 BBQ Vanavond?!
15:50 Passe-vite
16:20 Tot op de Graat
16:40 Gert Late Night
17:55 Komen Eten
18:45 Friends
19:10 Friends
19:40 Huizenjagers
20:35 Zo Man Zo Vrouw
21:20 Gert Late Night
22:40 Dancing With The Stars
00:50 Huizenjagers
01:50 uitzending begint om 08:35

17
17


07:45 The Doctors
08:25 The Doctors
10:05 Body of Proof
11:20 Grey's Anatomy
12:35 The Doctors
13:40 The Doctors
15:00 Dr. Phil
15:50 Dr. Phil
16:35 Million Dollar Listing New York
17:25 The Block Australia
18:40 Grey's Anatomy
19:35 Body of Proof
20:35 Chateau Meiland
21:30 Naked Attraction
22:25 Million Dollar Listing New York
23:20 The Block Australia
00:20 uitzending begint om 07:55

18
18


06:25 The Dr. Oz Show
07:10 One Born Every Minute
08:00 Sturm der Liebe
08:55 Ella
09:20 Home and Away
10:00 Dawson's Creek
10:45 Tiny Luxury
11:10 MasterChef Australia
12:10 De Keuken van Sofie
12:25 One Born Every Minute
13:15 My Crazy Love
13:45 Stand Your Ground
15:45 Love It or List It
16:10 Tiny Luxury
16:35 MasterChef Australia
17:55 Sturm der Liebe
18:55 De Keuken van Sofie
19:15 Home and Away
19:40 Ik vertrek
20:40 Steenrijk, Straatarm
21:30 Moerkerke en de Mannen
22:25 Guilty Pleasure Doc - Little Divas: Tantrums & Tiaras
23:20 Ik vertrek
00:15 My Crazy Love
00:40 Ella
01:05 Home and Away
01:30 Sturm der Liebe
02:15 MasterChef Australia
03:10 One Born Every Minute
03:55 Kirstie & Phil's Love It or List It
04:45 The Dr. Oz Show
05:25 Dawson's Creek

19
19


06:00 Joe
06:00 Joe
09:05 The Muppets
09:55 Monster Jam
10:20 Monster Jam
10:45 Married with Children
11:10 Community
11:30 Relic Hunter
12:15 Magnum, P.I
13:05 Zware Jongens - Ice Road Truckers
13:55 Married with Children
14:15 Married with Children
14:40 'Allo 'Allo!
15:10 'Allo 'Allo!
15:45 My Wife and Kids
16:10 The Muppets
16:35 Married with Children
17:00 Relic Hunter
17:50 Magnum, P.I
18:45 Zware Jongens - Ice Road Truckers
19:35 Game of Thrones
20:40 Snatch
22:40 The Paras: Men of War
23:40 Married with Children
00:05 Married with Children
00:30 Married with Children
00:50 Community
01:50 uitzending begint om 06:00
06:00 Joe
06:00 Joe

Film & Serie

20
20

Geen zender informatie beschikbaar.

21
21

Geen zender informatie beschikbaar.

22
22


06:30 Somebody's Hero
07:50 Guido Superstar
09:15 The Bachelors
10:55 The China Syndrome
13:00 City Slickers II
14:55 War Room
16:55 The Green Hornet
18:55 Sparring
20:30 Battle Los Angeles
22:25 Insidious: Chapter 3
00:00 Slam it in a Slut 2
02:40 All the Devil's Men
04:20 Chappie

23
23


06:00 American Dad!
06:30 South Park
06:55 South Park
07:20 South Park
07:50 South Park
08:15 South Park
08:45 Friends
09:05 South Park
09:30 South Park
10:00 American Dad!
10:25 American Dad!
10:55 South Park
11:20 South Park
11:50 Modern Family
12:15 Modern Family
12:40 Friends
13:00 Friends
13:30 How I Met Your Mother
13:55 How I Met Your Mother
14:25 South Park
14:55 South Park
15:25 American Dad!
15:50 American Dad!
16:15 South Park
16:45 South Park
17:05 Modern Family
17:30 Modern Family
18:00 Friends
18:25 Friends
18:50 How I Met Your Mother
19:15 How I Met Your Mother
20:05 South Park
20:30 The Orville
21:30 Modern Family
22:00 Modern Family
22:30 Friends
22:55 Friends
23:25 How I Met Your Mother
23:50 How I Met Your Mother
00:10 American Dad!
00:35 American Dad!
01:05 South Park
01:35 South Park
02:05 The Daily Show
02:25 The Daily Show
02:50 Most Ridiculous
03:10 Most Ridiculous
03:30 Takeshi's Castle Thailand
03:50 Takeshi's Castle Thailand
04:30 Most Ridiculous
04:50 Most Ridiculous
05:10 Takeshi's Castle
05:30 Takeshi's Castle
06:00 American Dad!

Sport

24
24


06:30 Wielrennen: Primus Classic
07:30 Wielrennen: WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
08:30 Zeilen: Spirit Of Yachting
09:00 Wielrennen: WK op de weg in Bergen (Noorwegen)
10:00 Wielrennen: WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
11:00 Live: Wielrennen: WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
13:30 Wielrennen: Kop over Kop - Wielertalkshow
14:45 Wielrennen: WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
15:30 Live: Wielrennen: WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
18:00 Wielrennen: Kop over Kop - Wielertalkshow
19:00 Paardensport: Paardensport
19:30 Watts
20:05 Nieuws
20:25 Snooker: Vanuit Guangzhou (China)
21:55 Nieuws
22:00 Wielrennen: WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
23:00 Motorsport: FIM Endurance World Championship
23:30 Autosport: Blancpain GT WK Amerika
00:00 Wielrennen: WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
01:30 Snooker: Vanuit Guangzhou (China)
03:00 Wielrennen: WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
04:30 Wielrennen: WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
06:00 Watts

25
25


06:25 Live: Vanuit Guangzhou (China)
09:30 Vanuit Guangzhou (China)
11:25 Live: Vanuit Guangzhou (China)
14:30 Vanuit Guangzhou (China)
15:30 US Open in New York (Verenigde Staten)
16:30 Home of the Olympics
17:00 WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
18:25 Nieuws
18:30 WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
20:05 Vanuit Guangzhou (China)
22:00 Nieuws
22:05 FIM Endurance World Championship
22:35 Blancpain GT WK Amerika
23:05 WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
01:00 WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
02:30 WK op de weg in Yorkshire (Groot-Brittannië)
04:30 Vanuit Guangzhou (China)
06:00 Home of the Olympics

26
26


06:30 Sporting Greats Richie McCaw
07:00 Peptalk (herhaling)
08:00 WK Rugby (Hoogtepunten)
08:30 Rondo (herhaling)
09:25 Ziggo Sport Goals
09:55 LaLiga Hoogtepunten
10:50 Premier League Hoogtepunten
11:50 Formule 1 GP van Singapore Race (samenvatting)
12:25 Indycar WeatherTech Raceway Laguna Seca (Hoogtepunten)
13:25 Nascar Cup Series: Richmond Raceway Hoogtepunten
14:25 Nascar Xfinity: GoBowling 250 Hoogtepunten
15:25 Formule 1 GP van Singapore Race (samenvatting)
16:00 WK Rugby (Hoogtepunten)
16:30 Peptalk (herhaling)
17:30 Chelsea - Liverpool (samenvatting)
17:45 LaLiga Hoogtepunten
18:40 Premier League Hoogtepunten
19:40 Rondo (herhaling)
20:35 Live: FC Barcelona - Villarreal
23:05 Formule 1 GP van Singapore Race (samenvatting)
23:40 Crashen in de Keuken GP Singapore

Docu & Lifestyle

27
27


06:00 Alaskan Bush People
06:45 Dual Survival
07:30 Deadliest Catch
08:15 Tanked
09:00 Treehouse Masters
09:45 Ultimate Survival
10:30 Railroad Alaska
11:15 Chasing Classic Cars
11:40 Chasing Classic Cars
12:30 Secret Nazi Bases
13:15 Aussie Gold Hunters
14:00 Blowing Up History
14:45 Gold Rush
15:30 Fish Or Die
16:15 Barnwood Builders
17:00 Wheeler Dealers
18:00 Shed And Buried
18:30 Salvage Hunters
19:30 The Liquidator
20:00 The Liquidator
20:30 Abandoned Engineering
21:30 Undercover Billionaire
22:30 Wheeler Dealers
23:30 Fast N' Loud
00:30 Alaska: The Last Frontier
01:30 Baggage Battles
02:00 Abandoned Engineering
02:50 Undercover Billionaire
03:40 Treehouse Masters
04:30 Gold Rush
05:15 Building Alaska
06:00 Alaskan Bush People

28
28


06:00 Animal Battlegrounds
06:25 Pit Bulls & Parolees
07:15 Pit Bulls & Parolees
08:10 Pit Bulls & Parolees
09:05 Pit Bulls & Parolees
10:00 Pit Bulls & Parolees
10:55 Pit Bulls & Parolees
11:50 Africa's Super Seven
12:45 The Vet Life
13:40 Animal Cribs
14:35 Biggest and Baddest
15:30 Biggest and Baddest
16:25 Animal Cops Houston
17:20 Too Cute!
18:15 Big Cat Tales
19:10 The Zoo: San Diego
20:05 Wildest Islands Of Indonesia
21:00 After the Attack
21:55 Pit Bulls & Parolees
22:50 Big Cat Tales
23:45 The Zoo: San Diego
00:40 After the Attack
01:35 Too Cute!
02:25 Big Cat Tales
03:15 The Zoo: San Diego
04:02 Wildest Islands Of Indonesia
04:49 Pit Bulls & Parolees
05:36 Animal Battlegrounds
06:00 Animal Battlegrounds

29
29


06:00 Highway Thru Hell: USA
07:00 Animal Fight Club
08:00 Dog Whisperer
08:50 The Big Freeze - Behind the scenes
09:00 Dog Whisperer
10:00 Storage Wars: Canada
10:30 Storage Wars: Canada
11:00 Alaska State Troopers 7
12:00 Air Crash Investigation Special Report 2
13:00 Gordon Ramsay: Uncharted 1
14:00 Gordon Ramsay: Uncharted 1
15:00 Drain The Oceans 2
15:20 The Big Freeze - Behind the scenes
16:00 Hot Roads
17:00 Air Crash Investigation
18:00 Dog Whisperer
19:00 The Incredible Dr. Pol 8
19:45 The Big Freeze - Behind the scenes
20:00 Air Crash Investigation
21:00 Buried Secrets of WWII 1
22:00 The King Who Fooled Hitler
23:00 Battles Won and Lost
00:00 Air Crash Investigation
02:00 Megafactories
02:45 Megafactories
03:30 Drugs Inc.
04:15 Drugs Inc.
05:00 The Story of God with Morgan Freeman 3
06:00 Highway Thru Hell: USA

30
30


06:20 EenVandaag
06:45 Dagelijkse Kost
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht Europa/Afrika
09:05 NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
09:10 Onze boerderij
10:00 Spoed 24/7
10:45 Nieuwsuur
11:30 Weerbericht Amerika/Caribiën
11:35 Jinek
12:30 Andere Tijden
13:00 VRT Journaal
13:35 Vandaag
14:25 Planeet Nigeria
15:05 BinnensteBuiten
15:30 NOS Journaal
15:45 Tijd voor MAX
16:25 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
16:55 NOS Jeugdjournaal
17:05 Klaas kan alles
17:30 Blokken
17:55 Thuis
18:20 EenVandaag
18:50 Dagelijkse Kost
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
21:10 Spoorloos
22:05 Zembla
22:45 Nieuwsuur
23:30 Weerbericht Amerika/Caribiën
23:35 Opsporing Verzocht Internationaal
23:40 Jinek
00:35 Met het mes op tafel
01:00 VRT Journaal
01:35 Vandaag
02:25 Planeet Nigeria
03:05 BinnensteBuiten
03:30 NOS Journaal
03:45 Tijd voor MAX
04:25 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
04:55 NOS Jeugdjournaal
05:05 Klaas Kan Alles
05:30 Blokken
05:55 Thuis

31
31


06:00 Emma Willis: Delivering Babies
06:50 My Cat From Hell
07:40 Good Bones
08:30 Say Yes to the Dress
09:00 Curvy Brides' Boutique
09:30 Say Yes to the Dress: Canada
09:55 Cake Wars
10:55 Kate Plus Date
11:55 Emma Willis: Delivering Babies
12:55 Say Yes to the Dress
13:25 Curvy Brides' Boutique
13:55 Say Yes to the Dress: Canada
14:20 Say Yes to the Dress
14:45 90 Day Fiancé: Happily Ever After?
15:40 Hidden Potential
16:10 Good Bones
17:05 Masters of Flip
18:00 Dr. Pimple Popper
19:00 Say Yes to the Dress
19:30 Say Yes to the Dress
20:30 Say Yes to the Dress Benelux
21:30 90 Day Fiancé: The Other Way
22:30 Dr. Pimple Popper
23:20 Botched
00:10 Say Yes to the Dress Benelux
01:00 90 Day Fiancé: The Other Way
01:50 Say Yes to the Dress
02:20 Say Yes to the Dress
02:45 Say Yes to the Dress
03:35 Say Yes to the Dress
04:00 Dr. Pimple Popper
04:45 Good Bones
05:35 Hidden Potential
06:00 Emma Willis: Delivering Babies

Kinderen

32
32


06:00 Ben 10
06:00 Ben 10
06:10 Ben 10
06:25 Unikitty
06:35 Unikitty
06:50 Unikitty
07:00 Unikitty
07:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
08:05 Teen Titans Go!
08:14 Teen Titans Go!
08:30 Teen Titans Go!
08:39 Teen Titans Go!
08:55 Craig van de Kreek
09:05 Craig van de Kreek
09:20 Wat Beren Leren
09:30 Wat Beren Leren
09:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
09:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:20 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:31 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:50 Zomer Kamp Eiland
11:01 Zomer Kamp Eiland
11:15 Unikitty
11:25 Unikitty
11:36 Unikitty
11:50 Tom en Jerry Show
11:59 Tom en Jerry Show
12:15 Tom en Jerry Show
12:25 Tom en Jerry Show
12:40 Wat Beren Leren
12:50 Wat Beren Leren
13:00 Teen Titans Go!
13:10 Teen Titans Go!
13:19 Teen Titans Go!
13:29 Teen Titans Go!
13:39 Teen Titans Go!
13:49 Teen Titans Go!
14:00 Teen Titans Go!
14:09 Teen Titans Go!
14:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
14:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
15:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
15:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
15:30 Teen Titans Go!
15:39 Teen Titans Go!
15:55 De Powerpuff Girls
16:05 De Powerpuff Girls
16:20 Unikitty
16:30 Unikitty
16:45 Craig van de Kreek
16:55 Craig van de Kreek
17:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
17:20 De Wonderlijke Wereld van Gumball
17:35 Teen Titans Go!
17:44 Teen Titans Go!
18:00 Teen Titans Go!
18:09 Teen Titans Go!
18:25 Tom en Jerry Show
18:35 Tom en Jerry Show
18:50 Tom en Jerry Show
18:59 Tom en Jerry Show
19:09 Tom en Jerry Show
19:20 Craig van de Kreek
19:30 Craig van de Kreek
19:45 Wat Beren Leren
19:55 Wat Beren Leren
20:15 Ben 10
20:25 Ben 10
20:35 Bakugan: Battle Planet
20:46 Bakugan: Battle Planet
21:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:20 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:30 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:16 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:01 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:11 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:25 Angelo Rules
00:35 Angelo Rules
00:45 Angelo Rules
00:55 Angelo Rules
01:05 Angelo Rules
01:15 Angelo Rules
01:25 Angelo Rules
01:35 Angelo Rules
01:50 Angelo Rules
02:00 Angelo Rules
02:10 Angelo Rules
02:20 Angelo Rules
02:30 Angelo Rules
02:40 Angelo Rules
02:50 Angelo Rules
03:00 Angelo Rules
03:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:20 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:30 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:41 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
06:00 Ben 10
06:00 Ben 10

33
33


06:00 Mickey Mouse Clubhuis
06:25 Mickey Muis maar mee
06:28 Mickey And The Roadster Racers
06:40 Mickey Mouse Roadster Racers
07:05 Mickey en de Roadsterracers
07:30 Mickey Mouse Roadster Racers
07:55 Mickey Mouse Roadster Racers
08:18 Mickey And The Roadster Racers
08:26 Mickey And The Roadster Racers - Chip And Dale´s Nutty Tales S1
08:30 Elena van Avalor
08:53 Elena van Avalor
09:15 Puppy Vriendjes
09:40 Puppy Dog Pals
09:53 Spelen met puppy vriendjes
10:00 PJ Masks S3
10:25 PJ Masks: Pyjamahelden
10:45 PJ Masks: Pyjamahelden
11:00 De Leeuwenwacht
11:25 De Leeuwenwacht
11:48 De Speelgoeddokter
12:00 De Speelgoeddokter
12:20 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
12:40 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
13:00 Undercover Kat
13:20 Undercover Kat
13:50 Zip Zip
14:10 Zip Zip
14:20 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
14:45 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
15:10 Ducktales S2
15:30 Groen in de Grote Stad
15:50 Phineas and Ferb
16:20 Star Vs The Forces Of Evil
16:40 Star vs De Kracht van het Kwaad
17:00 Amphibia S1
17:35 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir S3
18:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
18:25 Gravity Falls
18:45 Gravity Falls
19:10 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
19:30 Andi Mack S3
19:55 Jessie
20:20 De Middelste van 7
20:45 Summer Camp
21:05 Andi Mack S3
21:30 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:50 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
22:10 LoliRock
22:30 LoliRock
22:50 De Psammy Show
23:00 De Psammy Show
23:12 De Psammy Show
23:22 De Psammy Show
23:30 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
23:50 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

34
34


06:10 Blaze en de Monsterwielen
06:35 Paw Patrol
06:45 Paw Patrol
06:55 Atchoo!
07:05 Atchoo!
07:20 School of Rock
07:45 De Thundermans
08:10 ALVINNN!!! En de Chipmunks
08:20 ALVINNN!!! En de Chipmunks
08:30 ALVINNN!!! En de Chipmunks
08:45 Paw Patrol
09:10 Paw Patrol
09:20 Top Wing
09:45 Becca's Bunch
10:05 Een Dag Met Henry en...
10:15 Peppa Pig
10:20 Peppa Pig
10:25 Kid-e-Cats
10:30 Butterbean's Café
10:55 Dirk Scheele
11:05 Nella De Ridderprinses
11:30 Shimmer & Shine
11:50 Sunny Day
12:15 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
12:40 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:10 Henry Danger
13:25 Henry Danger
13:50 Huize Herrie
14:20 Huize Herrie
14:30 Huize Herrie
14:45 Atchoo!
14:55 Atchoo!
15:10 ALVINNN!!! En de Chipmunks
15:40 Kung Fu Panda
16:05 SpongeBob
16:15 SpongeBob
16:30 Lego City Adventures
16:40 Lego City Adventures
17:00 The Loud House
17:30 Henry Danger
17:55 De avonturen van Kid Danger
18:10 Familie voor Altijd
18:35 De Thundermans
19:00 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:30 NOOBees ?
19:55 Game Shakers
20:25 De Thundermans
20:50 De Thundermans
21:15 SpongeBob
21:30 Bella en de Bulldogs
21:45 De Thundermans
22:10 Big Time Rush
22:30 Sam & Cat
22:50 Avatar: De Legende Van Aang
23:10 Victorious
23:35 iCarly
23:55 Kenan & Kel
00:20 The Angry Beavers
00:45 CatDog
01:05 Rugrats
01:30 Rocko's Modern Life
01:50 SpongeBob
02:15 SpongeBob
02:35 Rabbids Invasie
02:45 Regal Academy
03:05 Vang Blake!
03:25 De Pinguïns van Madagascar
03:50 De Pinguïns van Madagascar
04:10 Winx Club
04:35 Winx Club
05:00 Dora
05:20 Shimmer & Shine
05:45 Rusty Rivets

Op verzoek van onze lezers

35
35


06:00 FOX Sports Vandaag
06:30 Jong PSV - SC Cambuur (samenvatting)
06:45 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
07:00 Lekker Weekend
07:15 PSV - Ajax (samenvatting)
07:30 FOX Sports Vandaag
08:00 Jong PSV - SC Cambuur (samenvatting)
08:15 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
08:30 Lekker Weekend
08:45 FC Emmen- Feyenoord (samenvatting)
09:00 FOX Sports Vandaag
09:30 De Nederlandse clubs in de Europa League
10:00 Lekker Weekend
10:15 PSV - Ajax (samenvatting)
10:30 FOX Sports Vandaag
11:00 Jong PSV - SC Cambuur (samenvatting)
11:15 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
11:30 FOX Sports Vandaag
12:00 FOX Sports Vandaag
12:30 Voetbal Viral
13:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
14:00 Voetbalpraat
15:00 Ajax TV
15:25 Lekker Weekend
15:35 Voetbal Viral
16:00 Bundesliga Highlights
17:01 Feyenoord TV
17:15 Jong PSV - SC Cambuur (samenvatting)
17:30 De Nederlandse clubs in de Europa League
18:00 MLS Highlights
18:30 FOX Sports Top 25 Goals
18:50 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
19:10 Feyenoord TV
19:30 Ajax TV
20:00 PSV TV
20:30 Bij Andy in de auto
21:00 MLS Highlights
21:30 Lekker Weekend
21:45 Feyenoord TV
22:00 FOX Sports Top 25 Goals
22:20 Jong PSV - SC Cambuur (samenvatting)
22:40 Quick Boys - Katwijk (samenvatting)
23:00 PSV TV
23:30 FOX Sports Vandaag
00:00 Feyenoord TV
00:20 Quick Boys - Katwijk (samenvatting)
00:40 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
01:00 Jong PSV - SC Cambuur (samenvatting)
01:14 Quick Boys - Katwijk (samenvatting)
01:29 FOX Sports Vandaag

36
36


06:00 Jong PSV - SC Cambuur
07:40 Jong PSV - SC Cambuur (samenvatting)
08:00 Eredivisie Highlights
09:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
10:00 Tweede Divisie Highlights
11:00 Jong PSV - SC Cambuur
12:45 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
13:00 FC Groningen - PEC Zwolle (samenvatting)
13:20 ADO Den Haag - AZ (samenvatting)
13:40 sc Heerenveen - FC Utrecht (samenvatting)
14:00 FC Emmen- Feyenoord (samenvatting)
14:20 PSV - Ajax (samenvatting)
14:40 Jong PSV - SC Cambuur (samenvatting)
15:00 Tweede Divisie Highlights
16:00 Eredivisie Highlights
17:00 Ajax TV
17:30 Keuken Kampioen Divisie Highlights
18:30 Lekker Weekend
18:40 Voetbal Viral
19:05 Ajax TV
19:30 Feyenoord TV
19:50 Jong PSV - SC Cambuur (samenvatting)
20:10 FOX Sports Top 25 Goals
20:30 PSV TV
21:00 Ajax TV
21:30 MLS Highlights
22:00 Quick Boys - VV Katwijk
23:45 DOC: De verlossende goal
00:45 Quick Boys - Katwijk (samenvatting)
01:00 MLS Highlights
01:30 Voetbal Viral

37
37


06:00 Schalke - Mainz (samenvatting)
06:15 Leverkusen - Union Berlin (samenvatting)
06:30 Bayern - FC Koln (samenvatting)
06:45 Bremen - Leipzig (samenvatting)
07:00 Frankfurt - Dortmund (samenvatting)
07:15 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
07:30 MLS Highlights
08:00 Schalke - Mainz (samenvatting)
08:15 Leverkusen - Union Berlin (samenvatting)
08:30 Bayern - FC Koln (samenvatting)
08:45 Bremen - Leipzig (samenvatting)
09:00 Frankfurt - Dortmund (samenvatting)
09:15 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
09:30 Schalke - Mainz (samenvatting)
09:45 Leverkusen - Union Berlin (samenvatting)
10:00 Bayern - FC Koln (samenvatting)
10:15 Bremen - Leipzig (samenvatting)
10:30 Frankfurt - Dortmund (samenvatting)
10:45 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
11:00 Voetbal Viral
11:30 MLS Highlights
12:00 Bayern - FC Koln (samenvatting)
12:15 Bremen - Leipzig (samenvatting)
12:30 Frankfurt - Dortmund (samenvatting)
12:45 Stuttgart - Greuther Furth (samenvatting)
13:00 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
13:15 HSV - Erzgebirge Aue (samenvatting)
13:30 Bundesliga Highlights
14:30 Voetbal Viral
15:00 MLS Highlights
15:30 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
15:45 HSV - Erzgebirge Aue
17:30 MLS Highlights
18:00 Voetbal Viral
18:30 Wolfsburg - Hoffenheim (samenvatting)
18:45 Frankfurt - Dortmund (samenvatting)
19:00 FOX Sports Top 25 Goals
19:15 FOX Sports Top 25 Tennis
19:30 Deuce
20:00 Bundesliga Highlights
21:00 Voetbal Viral
21:30 Bundesliga Special: Terug naar de roots
22:00 MLS Highlights
22:30 Deuce
23:00 Voetbal Viral
23:30 Europa League Highlights
00:30 FOX Sports Top 25 Goals
00:45 Schalke - Mainz (samenvatting)
01:00 Leverkusen - Union Berlin (samenvatting)
01:15 Bayern - FC Koln (samenvatting)
01:30 Bremen - Leipzig (samenvatting)
01:45 Frankfurt - Dortmund (samenvatting)