Kosta TV Gids - Overmorgen (vrijdag 23 april)

klik op een zender om de programmering te zien.

Nederland

00
00

06:10 MAX Geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:40 NOS Journaal
06:45 NOS Journaal
06:50 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:10 Goedemorgen Nederland
07:30 NOS Journaal
07:40 Goedemorgen Nederland
08:00 NOS Journaal
08:10 Goedemorgen Nederland
08:29 NOS Journaal
08:40 Goedemorgen Nederland
09:00 NOS Journaal
09:10 Goedemorgen Nederland
09:30 NOS Journaal
09:40 Goedemorgen Nederland
10:00 NOS Journaal
10:15 Nederland in Beweging
10:30 NOS Journaal
10:40 MAX Geheugentrainer
11:00 NOS Journaal
11:15 Tijd voor MAX actueel
12:00 NOS Journaal
12:20 NOS Journaal
12:35 Bak mee met MAX
13:00 NOS Journaal
13:10 NOS Sportjournaal actueel sport
13:20 NOS Journaal
13:35 NOS Journaal
14:00 NOS Journaal
14:20 Bak mee met MAX
14:30 NOS Journaal
14:40 NOS Journaal
15:00 NOS Journaal
15:20 NOS Journaal
15:35 Op1 actueel
16:35 Oranje Boven
17:00 NOS Journaal
17:10 Tijd voor MAX actueel
17:56 Politieke Partijen: PvdA
18:00 NOS Journaal
18:15 EenVandaag actueel
18:45 NOS Sportjournaal sport
19:00 De Vooravond
20:00 NOS Journaal
20:35 Bed & Breakfast
21:30 Red Light
22:25 NOS Studio Sport Eredivisie sport
22:55 Op1 actueel
23:55 NOS Journaal
00:25 Op1 actueel
01:25 NOS Journaal
01:55 EenVandaag actueel
02:20 NOS Journaal
02:55 NOS Journaal
03:25 NOS Journaal
05:25 Op1 actueel

01
01

06:10 Tijd voor MAX actueel
07:00 NOS Journaal met gebarentolk
07:10 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentolk
07:37 NOS Journaal
07:41 NOS Journaal
07:45 NOS Journaal
07:49 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentolk
08:10 NOS Journaal
08:30 NOS Journaal
08:37 NOS Journaal
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
09:00 NOS Journaal met gebarentolk
09:10 Nederland in Beweging
09:30 Argos Medialogica
10:15 Nieuwsuur actueel
11:00 NOS Journaal
11:15 NOS Journaal
11:25 BinnensteBuiten
11:55 Politieke Partijen: D66
12:00 De Nieuws BV
13:35 Goed volk
14:35 MAX Maakt Mogelijk Special
14:55 Kruispunt
15:25 Typisch Leiden
16:00 NOS Journaal
16:05 Oppassen!!!
16:30 Per Seconde Wijzer
17:00 NOS Journaal
17:10 Nu te Zien!
17:15 Het ramadangevoel
18:00 NOS Journaal
18:15 NOS Journaal Regio
18:20 Noord-Zuid-Oost-West
18:50 BinnensteBuiten
19:25 Meldpunt
19:55 Vroege Vogels
20:45 2 voor 12
21:30 Nieuwsuur actueel
22:20 Roofkunst
23:05 Man en Kunst
23:20 The Trial of Christine Keeler
00:25 A Separation film drama
02:24 De Nachtzoen
02:35 Nieuwsuur actueel
03:25 Nieuwsuur actueel
04:05 uitzending begint om 07:05

02
02

06:30 Pingu in de stad
06:35 Sesamstraat
06:50 Simon
06:57 Samson & Marie
07:01 Zin in Zappelin
07:05 Maya de bij
07:18 Zin in Zappelin
07:20 Mike de ridder
07:33 Zin in Zappelin
07:35 Kindertijd
07:44 Zin in Zappelin
07:45 Splat & Seymour
08:00 Zin in Zappelin
08:05 Shaun het schaap
08:10 Masha en de beer
08:20 De Smurfen
08:30 Wickie de Viking
08:43 Bernard
08:45 NOS Jeugdjournaal
08:50 Zappsport
09:15 NOS Jeugdjournaal Koningsspelen
09:35 Bernard
09:38 Bernard
09:41 Bernard
09:44 Pim & Pom
09:50 Pim & Pom
09:55 Maan en ik
10:15 Hoi Duggee
10:25 Hoi Duggee
10:30 No-No
10:40 No-No
10:45 Olly, het kleine witte busje
10:50 Olly, het kleine witte busje
10:55 Raad eens hoeveel ik van je hou
11:06 Timmy tijd
11:11 Timmy tijd
11:15 Sesamstraat 10 voor...
11:25 Bob de Bouwer
11:35 Clangers
11:48 Tik Tak
11:55 Tik Tak
12:00 Sesamstraat
12:14 Zin in Zappelin
12:20 Kindertijd
12:26 Zin in Zappelin
12:30 Waffel de wonderhond
12:40 Zin in Zappelin
12:45 Moomin Vallei
13:04 Zin in Zappelin
13:10 De Smurfen
13:20 Zin in Zappelin
13:25 Masha's songs
13:35 Masha's spookverhalen
13:40 Nils Holgersson
13:50 Heidi
14:15 Machtige Mike
14:21 Bernard
14:25 Puppy Patrol
14:50 Lucas etc.
15:00 Rudi het racevarken
15:25 Peperbollen
15:55 ZombieLars
16:05 De dodelijkste 60
16:35 Wat maak je Menu?
17:00 Willem Wever flits
17:05 Checkpoint
17:30 Zapp Your Planet
17:50 Brugklas
18:15 Nieuwe baasjes
18:25 SpangaS: De Campus
18:45 Het Klokhuis
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:25 First Dates
20:25 De Gevaarlijkste Wegen
21:25 Mag ik je tieten zien?
22:15 Ruud Smulders: BRUUD
23:00 Peachez, een romance film
00:15 De Vooravond
01:10 De Gevaarlijkste Wegen
02:10 Mag ik je tieten zien?
03:05 NOS Jeugdjournaal
03:25 De Vooravond
04:13 Tekst-TV
04:18 uitzending begint om 06:35

03
03

06:20 Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
06:30 RTL Nieuws
06:45 RTL Nieuws
07:00 RTL Nieuws
07:15 RTL Nieuws
07:30 RTL Nieuws
07:45 RTL Nieuws
08:00 RTL Nieuws
08:20 RTL Nieuws
08:40 RTL Nieuws
09:00 RTL Nieuws
09:10 RTL Boulevard
10:00 Koffietijd actueel
11:10 Goede Tijden, Slechte Tijden
11:40 The Bold And The Beautiful
12:05 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
13:05 Dr. Phil
14:00 BEAU actueel
15:30 Terug: I Can See Your Voice
17:00 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:30 RTL Weer
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
19:55 RTL Weer
20:00 The Voice Kids
22:00 BEAU actueel
23:25 RTL Nieuws
23:40 RTL Weer
23:45 BEAU actueel
01:00 RTL Boulevard
01:55 Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:00 Teleshop 4: Tommy Teleshopping

04
04

06:00 Teleshop 5: Mediashop
07:30 Teleshop 5: Online Gespot
08:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:00 Teleshop 5: Mediashop
10:35 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
11:00 Teleshop 5: Mediashop
14:20 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
16:40 Dr. Phil
17:30 Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
18:30 Horrorhuurders & Huisjesmelkers
19:30 Ambulance UK
20:30 Team Spoedeisende Hulp
21:30 Big Brother Australia
23:00 24 Uur In De E.R.
00:00 Ambulance UK
01:10 Teleshop 5: Sjop TV
02:10 Teleshop 5: Nachtlounge
05:00 Teleshop 5: Car Tracks
05:30 RTL De Journal
06:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping

05
05

06:00 Loop: Hart van Nederland
06:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
06:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
10:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
10:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
10:30 Wordt u al geholpen?
11:25 5 Uur Show
12:25 Lang Leve de Liefde
12:55 Chateau Meiland
13:55 Nieuw: 10 voor Taal
14:50 Huizen onder de Hamer
16:00 Droomhuis op het Platteland
17:00 5 Uur Show
18:00 Hart van Nederland - Vroeg
18:20 Shownieuws - Vroege Editie
18:30 50/50
19:00 Lang Leve de Liefde
19:30 Wordt u al geholpen?
20:00 Nieuw: The Cube tip amusement
21:25 Nieuw: First & Last tip amusement
22:30 Hart van Nederland - Laat
22:55 Shownieuws - Late Editie
23:40 Weer.nl
23:45 Lang Leve de Liefde
00:20 50/50
00:55 Loop: Hart van Nederland
06:00 Loop: Hart van Nederland

06
06

06:00 Teleshop 7: Mediashop
09:30 Flodder
10:00 Flodder
10:30 Married With Children
11:00 Married With Children
11:30 Vis TV
12:00 Vis TV
12:30 Stop! Politie
13:30 Idioten Op De Weg
14:00 Idioten Op De Weg
14:25 Idioten Op De Weg
14:30 Flodder
15:00 Flodder
15:30 Storage Wars
16:00 Storage Wars
16:30 Storage Wars
17:00 Married With Children
17:30 Married With Children
18:00 The A-Team
19:00 Hardcore Pawn
19:30 Hardcore Pawn
20:00 Hardcore Pawn
20:30 Mission: Impossible film Thriller
22:45 The Dying Of The Light film Thriller
00:50 Teleshop 7: Glamcam
02:00 Homeshopping
02:01 Teleshop 7: Glamcam
05:00 Teleshop 7: Morning Chat
05:45 Teleshop 7: Car Tracks
06:00 Teleshop 7: Mediashop

07
07

06:00 Loop: Hart van Nederland
07:30 TV Winkel
08:00 Tommy Teleshopping
11:25 My Kitchen Rules
12:25 My Kitchen Rules
13:25 Tommy Teleshopping
14:00 De Grote Verbouwing
15:05 Het Blok Nieuw-Zeeland
16:05 Het Blok Nieuw-Zeeland
17:10 Wat Eten We?
17:25 Het Blok Nieuw-Zeeland
18:25 Het Blok Nieuw-Zeeland
19:25 De Grote Verbouwing
20:30 Mr. Brooks film film
22:55 The Girl on the Train film drama
01:10 Wat Eten We?
01:25 Hawaii Five-0
06:00 Loop: Hart van Nederland

08
08

06:16 Furiki
06:42 Gravity Falls
07:07 Gravity Falls
07:29 Groen in de Grote Stad
07:54 Groen in de Grote Stad
08:18 Ducktales
08:44 Ducktales
09:06 Chillen met de Ronks
09:32 Chillen met de Ronks
09:54 Ruimtekuikens in de ruimte
10:19 Ruimtekuikens in de ruimte
10:44 Furiki
11:10 Furiki
11:25 Zip Zip
11:37 Zip Zip
11:48 Zip Zip
12:04 Paf de hond
12:11 Paf de hond
12:19 Paf de hond
12:30 Paf de hond
12:37 Paf de hond
12:45 Paf de hond
12:52 Groen in de Grote Stad
13:17 Phineas and Ferb
13:43 Big Hero 6: De Serie
14:05 Big Hero 6: De Serie
14:30 Mini Ninjas
14:41 Mini Ninjas
14:56 Mini Ninja's
15:09 Marvel Spider-Man
15:34 Marvel Spider-Man
15:56 Pokémon
16:22 Pokémon
16:48 Mech-X4
17:14 Lab Rats
18:00 The King of Queens
18:30 Two and a Half Men
18:55 Two and a Half Men
19:25 The Big Bang Theory
19:55 The Big Bang Theory
20:30 Veronica Inside sport
22:00 Rogue Assassin film film
00:05 WWE Smackdown
01:05 WWE RAW
01:45 Loop: Hart van Nederland
04:00 Undercover Kat
04:21 Undercover Kat
04:42 Ruimtekuikens in de ruimte
05:03 Ruimtekuikens in de ruimte
05:14 Chillen met de Ronks
05:37 Chillen met de Ronks
05:59 Furiki

09
09

06:30 Teleshop 8: Mediashop
16:35 Goede Tijden, Slechte Tijden
17:05 Dr. Quinn, Medicine Woman
18:05 The Bold And The Beautiful Flashback
18:30 Little House On The Prairie
19:30 Murder, She Wrote
20:25 Detectives Op Vrijdag: Vera
22:25 Detectives Op Vrijdag: A Touch Of Frost
00:40 Wooninspiraties
01:10 Teleshop 8: Mediashop
02:00 Homeshopping
02:01 Teleshop 8: Mediashop

10
10

06:00 The Simpsons
06:25 The Simpsons
06:55 Laugh Out Loud
07:00 Laugh Out Loud
07:05 According to Jim
07:30 According to Jim
08:00 According to Jim
08:25 According to Jim
08:55 Below Deck Sailing Yacht
09:50 Million Dollar Listing: NY
10:50 Zombie House Flipping
11:45 Zombie House Flipping
12:35 Sell it Like Serhant
13:30 Sell it Like Serhant
14:30 Million Dollar Listing: NY
15:25 Million Dollar Listing: NY
16:25 Flip This House
17:20 Flip This House
18:20 Zombie House Flipping
19:10 According to Jim
19:35 According to Jim
20:05 Zombie House Flipping
21:00 The Mentalist
21:55 The Mentalist
22:50 Stumptown
23:45 Stumptown
00:45 Queen of the South
01:40 Queen of the South
02:25 Queen of the South
03:00 Chicago P.D.
03:45 Chicago P.D.
04:30 Zombie House Flipping
05:15 Zombie House Flipping

11
11

06:00 Loop: Hart van Nederland
07:00 TV Winkel
15:55 The Doctors
16:50 Charmed
17:45 Ghost Whisperer
18:45 Ghost Whisperer
19:30 Charmed
20:30 Despicable Me film film
22:20 Mr. Bean's Holiday film komedie
00:00 Supernatural
00:55 Tommy Teleshopping
03:25 Loop: Hart van Nederland
06:00 Loop: Hart van Nederland

Vlaanderen

12
12

09:00 Lentebeelden
10:00 Radio 2 op één
12:00 Lentebeelden
12:20 Dagelijkse kost
12:35 Blokken
13:00 Het journaal
13:25 Het weer
13:30 Sporza: EK gymnastiek
15:30 Clips
15:45 Dertigers
16:10 Dieren in nesten
16:40 Buren
17:00 Sporza: EK gymnastiek
18:00 Het journaal
18:10 Het weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:50 Iedereen beroemd
20:10 Het weer
20:15 Thuis
20:40 Bloodlands
22:35 Laat Journaal
23:02 Keno
23:03 Euromillions
23:05 Het weer
23:10 Riviera
00:00 Misery film film
01:40 Iedereen beroemd
02:00 Dagelijkse kost
02:15 Laat Journaal
02:40 Het weer
02:43 Journaallus

13
13

09:00 Lentebeelden
10:00 Ketnet Junior
18:00 Sporza: EK gymnastiek
19:40 Rolkrant
20:00 Terzake
20:35 De Afspraak op Vrijdag
21:20 Tv-première: Detroit tip film
23:40 The Truth will out
00:25 Het weer
00:31 Terzake
01:01 De Afspraak op Vrijdag
01:42 Canvaslus

14
14

06:10 Kinderprogramma's
06:11 TiTaToverfeest
06:25 Kabouter Plop
06:30 Kabouter Plop
06:40 Trolls: The Beat Goes On!
07:00 Lego Ninjago
07:15 Pokémon Sun and Moon: Ultra Adventures
07:35 Pokémon Sun and Moon: Ultra Adventures
07:55 De Buurtpolitie - Extra
08:10 De Buurtpolitie - Extra
08:25 Het middelbaar
08:35 Het middelbaar
08:45 Dawn of the Croods
09:10 Hallo K3
09:35 Loïc: Zot van Koken
11:55 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
12:25 Lisa
13:00 VTM Nieuws
13:30 Het Weer
13:35 Familie
14:15 Wittekerke
15:20 Franklin & Bash
16:20 Speechless
16:50 Spoed
17:45 VTM Nieuws
17:50 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
18:20 Lisa
19:00 VTM Nieuws
19:55 Het Weer
20:05 Familie
20:40 The Voice van Vlaanderen
22:35 9-1-1
23:35 Chicago Med
00:30 Franklin & Bash
01:50 Qmusic
06:00 Kinderprogramma's

15
15

Geen zender informatie beschikbaar.

16
16

Geen zender informatie beschikbaar.

17
17

Geen zender informatie beschikbaar.

18
18

Geen zender informatie beschikbaar.

19
19

Geen zender informatie beschikbaar.

Film & Serie

20
20

06:30 Brooklyn Guns film
08:00 Twenty Twenty-Four film
09:30 Abandoned film film
10:55 Buried film film
12:30 The Beaver film film
14:00 A Kid Like Jake film
15:30 About Last Night film komedie
17:10 Jumper film film
18:35 Logan Lucky film film
20:30 Passengers film film
22:30 Come to Daddy film film
00:05 Queen of Hearts film
02:10 Welcome to New York film
04:15 Fight Club film film

21
21

07:00 Monsterjagers film
08:30 Steel Magnolias film
10:25 Down with Love film komedie
12:05 Kelly & Cal film
13:55 Meet Dave film komedie
15:25 Spokenjagers film
17:05 Abner, the invisible dog film
18:35 Destination Wedding film komedie
20:00 My Girl film film
21:40 Manhattan Murder Mystery film komedie
23:25 Behaving Badly film komedie
01:00 Stand by Me film film
02:30 Rock Slyde film
03:55 Tuvalu film
05:25 Good Morning Heartache film

22
22

06:30 Big Mommas: Like Father, Like Son film komedie
08:15 Michiel de Ruyter film film
10:45 The Black Dahlia film film
12:45 Zombieland film komedie
14:10 Matriarch film film
15:40 New Kids Turbo film komedie
17:05 Olympus Has Fallen film film
19:00 Hellboy film film
21:00 Midsummer film
23:25 The Gentlemen film
01:15 Beautiful Solos film
04:45 MI-5 Spooks: The Greater Good film

23
23

06:00 How I Met Your Mother
06:30 How I Met Your Mother
06:50 Modern Family
07:20 Modern Family
07:50 Friends
08:15 Friends
08:45 How I Met Your Mother
09:05 How I Met Your Mother
09:30 Modern Family
10:00 Modern Family
10:25 Friends
10:55 Friends
11:20 Last Man Standing
11:50 Last Man Standing
12:15 The Graham Norton Show
13:00 South Park
13:30 South Park
13:55 Family Guy
14:25 Family Guy
14:55 The Neighborhood
15:20 Young Sheldon
15:50 Modern Family
16:15 Modern Family
16:45 South Park
17:05 South Park
17:30 Family Guy
18:00 Family Guy
18:30 Young Sheldon
19:00 Young Sheldon
19:30 The Goldbergs
20:00 Young Sheldon
20:30 Paul Blart: Mall Cop 2 film komedie
22:30 The Graham Norton Show
23:30 Friends
00:00 Friends
00:30 Modern Family
00:55 Modern Family
01:10 Modern Family
01:35 South Park
02:05 Most Ridiculous
02:25 Most Ridiculous
02:50 Most Ridiculous
03:10 Most Ridiculous
03:30 Takeshi's Castle Thailand
03:50 Takeshi's Castle Thailand
04:10 Drunk History - Bezopen verhalen
04:30 Drunk History - Bezopen verhalen
04:50 Most Ridiculous
05:10 Most Ridiculous
05:30 uitzending begint om 06:00
06:00 How I Met Your Mother

Sport

24
24

06:00 Wielrennen: Waalse Pijl | Vrouwen
07:00 Snooker: WK Snooker
08:30 Wielrennen: Ronde van de Alpen | Etappe 4
10:00 Snooker: WK Snooker
11:00 Snooker: WK Snooker
14:00 Wielrennen: Ronde van de Alpen | Etappe 5
15:45 Snooker: WK Snooker
18:30 Snooker: WK
19:45 Snooker: WK
23:00 Snooker: WK
00:00 Wielrennen: Ronde van de Alpen | Etappe 5
01:30 Wielrennen: Ronde van Valencia | Etappe 4
02:15 Wielrennen: Ronde van Valencia | Etappe 5
03:00 Snooker: WK
05:00 Wielrennen: Ronde van de Alpen | Etappe 5
06:00 Wielrennen: Amstel Gold Race

25
25

07:00 Wielrennen: Waalse Pijl
07:45 Wielrennen: Ronde van de Alpen | Etappe 4
08:30 Snooker: WK Snooker
10:00 Wielrennen: Ronde van de Alpen | Etappe 4
11:00 Olympische spelen: Hall of Fame | Beijing 2008
12:00 Olympische spelen: Hall of Fame | Londen 2012
13:00 Wielrennen: Waalse Pijl
13:30 Wielrennen: Ronde van de Alpen | Etappe 4
14:00 Snooker: WK Snooker
15:25 Snooker: WK Snooker
15:45 Formule e: ePrix | Rome
16:45 Zwemmen: Nordic Swim Tour
17:00 Zwemmen: Nordic Swim Tour | Helsinki
19:00 Wielrennen: Waalse Pijl | Mannen
20:00 Wielrennen: Ronde van de Alpen | Etappe 5
21:30 Wielrennen: Waalse Pijl | Vrouwen
22:30 Wielrennen: Ronde van de Alpen | Etappe 5
23:30 Olympische spelen: Day Jobs
00:00 Olympische spelen: Day Jobs
00:30 Olympische spelen: Day Jobs
01:00 Olympische spelen: Day Jobs
01:30 Snooker: WK
03:00 Wielrennen: Ronde van de Alpen | Etappe 5
04:00 Wielrennen: Waalse Pijl | Vrouwen
05:00 Snooker: WK

26
26

06:30 Documentaire: Football Greatest Xabi Hernandez
07:00 Voetbal: Aston Villa - Manchester City
07:15 Voetbal: FC Barcelona - Getafe
07:30 Voetbal: Cádiz CF - Real Madrid
07:40 Voetbal: Spezia - Internazionale
07:50 Voetbal: Atlético Madrid - SD Huesca
08:00 Racing: The Inside Line
08:25 New Orleans Pelicans - Brooklyn Nets & Portland Trail Blazers - Denver Nuggets
09:25 Basketbal: NBA Action
10:00 Tennis: ATP World Uncovered
10:30 Tennis: Barcelona Open Banc Sabadell
12:30 Tennis: Barcelona Open Banc Sabadell
16:30 Tennis: Barcelona Open Banc Sabadell
20:30 Voetbal: Inside Ajax
20:55 Paniekvoetbal
21:25 Voetbal: FC Barcelona - Getafe
21:40 Voetbal: Atlético Madrid - SD Huesca
21:50 Voetbal: Cádiz CF - Real Madrid
22:00 Talkshow: Ziggo TopSport
22:30 Talkshow: Formule 1 Café
23:30 Talkshow: Ziggo TopSport
00:00 Talkshow: Formule 1 Café
01:05 Paardensport: VDL Groep Prijs
01:35 Voetbal: Inside Ajax
02:00 Paniekvoetbal
02:30 Voetbal: Premier League World
03:00 Tennis: Barcelona Open Banc Sabadell
05:00 Documentaire: Ali, Pacquiao, Shiming
05:30 Documentaire: Bolt, Adams
06:00 Documentaire: Homage The Rivals

Docu & Lifestyle

27
27

06:00 Salvage Dawgs
06:25 Salvage Hunters
07:10 Shed And Buried
07:35 Shed And Buried
08:05 Bad Chad Customs
09:00 Ultimate Survival
10:00 Naked and Marooned with Ed Stafford
11:00 Junkyard Empire
12:00 Gold Rush
13:00 Gold Rush: Parker's Trail
14:00 Abandoned Engineering
15:00 Combat Dealers
16:00 Chasing Classic Cars
16:30 Chasing Classic Cars
17:00 Wheeler Dealers
18:00 Salvage Dawgs
18:30 Salvage Hunters
19:30 The Repair Shop
20:30 Outback Opal Hunters
21:30 Blowing Up History
22:30 Mummies Unwrapped
23:30 Mummies Unwrapped
00:30 Naked And Afraid
01:30 Auction Hunters
02:00 Outback Opal Hunters
02:50 Blowing Up History
03:40 Gold Rush: White Water
04:30 Treehouse Masters
05:15 Alaskan Bush People
06:00 Salvage Dawgs

28
28

06:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
06:48 Animal Cribs
07:36 Amanda To The Rescue
08:25 Dr. Dee: Alaska Vet
09:15 My Cat From Hell
10:05 My Cat From Hell
10:55 Tanked
11:50 The Aquarium
12:45 Saved By The Barn
13:40 Lone Star Law
14:35 Pit Bulls & Parolees
15:30 The Vet Life
16:25 How Do Animals Do That?
16:55 How Do Animals Do That?
17:20 Crikey! It's the Irwins
18:15 Crikey! It's the Irwins
19:10 Crikey! It's the Irwins
20:05 The Vet Life
21:00 Saved By The Barn
21:55 My Cat From Hell
22:50 My Cat From Hell
23:45 Lone Star Law
00:40 Animal Cops Philadelphia
01:30 Crocodile Hunter
02:15 Guardians Of The Glades
03:00 Animal Cops Philadelphia
03:45 Escape to Chimp Eden
04:10 Escape to Chimp Eden
04:30 Tanked
05:15 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
06:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet

29
29

06:00 Storage Wars - Canada
06:30 Primal Survivor
07:30 Primal Survivor
08:25 Air Crash Investigation
09:15 Air Crash Investigation
10:15 Car S.O.S.
11:15 Car S.O.S.
12:10 Buried Secrets of WWII
13:10 Buried Secrets of WWII
14:10 Food Factory
14:35 Food Factory
15:05 Dog: Impossible
16:05 Dog: Impossible
17:05 The Incredible Dr Pol
18:05 The Incredible Dr Pol
19:00 The Incredible Dr. Pol 10 Compilation
20:00 The Incredible Dr Pol
21:00 The Incredible Dr. Pol 10 Compilation
22:00 The Incredible Dr. Pol 10 Compilation
23:00 Running Wild With Bear Grylls
00:00 Cesar To The Rescue
00:55 Drain The Oceans
01:55 Air Crash Investigation Special Report
02:45 Ultimate Airport Dubai
03:35 Drugs Inc.
04:20 Drugs Inc.
05:10 Science of Stupid
05:35 Science of Stupid
06:00 Storage Wars Canada

30
30

06:20 EenVandaag actueel
06:45 Dagelijkse Kost
07:00 VRT Journaal
07:45 De Vooravond
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht Europa/Afrika
09:00 Onze boerderij in Europa
09:50 De Wonderjaren
10:35 Op1 actueel
11:35 Nieuwsuur actueel
12:10 Weerbericht Amerika/Caribiën
12:15 Stand van Nederland: Generatie Next
12:40 Iedereen Beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 De Afspraak
14:20 Levenslang met dwang?
15:05 NOS Journaal
15:20 BinnensteBuiten
15:50 Tijd voor MAX actueel
16:30 Sesamstraat
16:45 Sesamstraat 10 voor...
17:00 Kindertijd
17:05 Het Klokhuis
17:20 NOS Jeugdjournaal
17:30 Blokken
17:55 Thuis
18:20 EenVandaag actueel
18:45 Dagelijkse Kost
19:00 VRT Journaal
19:45 De Vooravond
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht Europa/Afrika
21:00 Red Light
21:50 40 jaar TV show actueel
22:40 NOS Studio Sport Eredivisie sport
23:05 Op1 actueel
00:05 Nieuwsuur actueel
00:40 Weerbericht Amerika/Caribiën
00:45 Iedereen Beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 De Afspraak
02:20 Levenslang met dwang?
03:05 NOS Journaal
03:20 BinnensteBuiten
03:50 Tijd voor MAX actueel
04:30 Sesamstraat
04:45 Sesamstraat 10 voor...
05:00 Kindertijd
05:05 Het Klokhuis
05:20 NOS Jeugdjournaal
05:30 Blokken
05:55 Thuis

31
31

06:00 Nate & Jeremiah By Design
06:50 Masters of Flip
07:40 My Big Fat American Gypsy Wedding
08:30 Say Yes to the Dress
09:00 Curvy Brides' Boutique
10:00 Sister Wives
12:00 Kids Baking Championship
13:00 Curvy Brides' Boutique
14:00 Say Yes to the Dress: Bridesmaids
14:30 Little People, Big World
15:30 Flip Or Flop
16:00 Masters of Flip
17:00 Flip Or Flop
17:30 Flip Or Flop
18:00 Nate & Jeremiah By Design
19:00 Say Yes to the Dress
19:30 Curvy Brides' Boutique
20:30 The Family Chantel
21:30 90 Day Fiancé
22:30 Sex Sent Me to the ER
23:30 The Family Chantel
00:30 90 Day Fiancé
01:30 Sex Sent Me to the ER
02:20 The Bad Skin Clinic
03:10 Body Bizarre
03:55 Say Yes to the Dress
04:20 Little People, Big World
05:10 Flip Or Flop
05:35 Flip Or Flop
06:00 Curvy Brides' Boutique

Kinderen

32
32

06:00 Ben 10
06:10 Ben 10
06:25 Teen Titans Go!
06:35 Teen Titans Go!
06:50 ThunderCats Brul!
07:00 ThunderCats Brul!
07:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
08:05 Tijd voor Avontuur
08:15 Tijd voor Avontuur
08:30 Tijd voor Avontuur
08:40 Tijd voor Avontuur
08:55 Ninjago: Masters of Spinjitzu
09:20 Craig van de Kreek
09:30 Craig van de Kreek
09:40 Craig van de Kreek
09:55 Wat Beren Leren
10:05 Wat Beren Leren
10:20 De Fungies!
10:30 De Fungies!
10:50 Unikitty
11:00 Unikitty
11:15 Teen Titans Go!
11:25 Teen Titans Go!
11:40 New Looney Tunes
11:45 New Looney Tunes
11:50 New Looney Tunes
11:55 New Looney Tunes
12:05 New Looney Tunes
12:10 New Looney Tunes
12:15 New Looney Tunes
12:20 New Looney Tunes
12:30 De Wonderlijke Wereld van Gumball
12:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
12:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
13:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
13:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
13:30 Craig van de Kreek
13:40 Craig van de Kreek
13:55 Craig van de Kreek
14:05 Craig van de Kreek
14:15 Craig van de Kreek
14:30 Teen Titans Go!
14:40 Teen Titans Go!
14:50 Teen Titans Go!
15:00 Teen Titans Go!
15:10 Teen Titans Go!
15:25 Ninjago: Masters of Spinjitzu
15:55 Tijd voor Avontuur
16:05 Tijd voor Avontuur
16:20 Tijd voor Avontuur
16:30 Tijd voor Avontuur
16:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
16:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
17:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
17:20 De Wonderlijke Wereld van Gumball
17:35 Teen Titans Go!
17:45 Teen Titans Go!
17:55 Teen Titans Go!
18:10 Teen Titans Go!
18:20 Teen Titans Go!
18:35 New Looney Tunes
18:40 New Looney Tunes
18:45 New Looney Tunes
18:50 New Looney Tunes
18:55 New Looney Tunes
19:02 New Looney Tunes
19:05 New Looney Tunes
19:10 New Looney Tunes
19:20 De Wonderlijke Wereld van Gumball
19:30 De Wonderlijke Wereld van Gumball
19:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
19:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
20:15 Ninjago: Masters of Spinjitzu
20:40 Ben 10
20:50 Ben 10
21:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:20 Ninjago: Masters of Spinjitzu
22:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:30 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:25 Power Players
00:35 Power Players
00:45 Power Players
00:55 Power Players
01:05 Power Players
01:15 Power Players
01:30 Angelo Rules
01:40 Angelo Rules
01:50 Angelo Rules
02:00 Angelo Rules
02:10 Angelo Rules
02:20 Angelo Rules
02:30 Angelo Rules
02:40 Angelo Rules
02:50 Ninjago: Masters of Spinjitzu
03:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:20 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:30 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
06:00 Ben 10

33
33

06:00 Bluey
06:08 Bluey
06:18 PJ Masks: Pyjamahelden
06:30 PJ Masks: Pyjamahelden
06:43 Mickey Mouse Dol Dwaze Avonturen
06:58 Mickey Mouse Dol Dwaze Avonturen
07:12 Mickey Mouse Dol Dwaze Avonturen
07:28 Puppy Vriendjes
07:41 Puppy Vriendjes
07:56 Puppy Vriendjes
08:09 Pyjamahelden
08:22 Pyjamahelden
08:38 Avonturen in de Ruimte
08:50 Avonturen in de Ruimte
09:04 Fancy Nancy Clancy
09:19 De Rocketeer S1
09:45 Mira, Koninklijke Detective
10:08 Elena van Avalor
10:34 Go Away Unicorn! S1
10:59 101 Dalmatian Street
11:13 Beestjes Hotel
11:25 Beestjes Hotel
11:41 Saddie Sparks
11:53 Saddie Sparks
12:07 Avonturen in de Ruimte
12:19 Avonturen in de Ruimte
12:35 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
12:59 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
13:23 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
13:49 Rapunzels Wilde Avontuur
14:14 Phineas and Ferb
14:31 Phineas and Ferb
14:46 Phineas and Ferb
14:59 Amphibia
15:27 Amphibia
15:41 Het huis van de uil S1
16:06 Ducktales
16:29 Ducktales
16:54 De legende van de drie caballeros
17:16 Groen in de Grote Stad
17:27 Groen in de Grote Stad
17:42 Winx Club
18:09 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
18:34 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
18:58 Summer Camp
19:24 Gabby Duran: De Alien Babysitter
19:47 Jessie
20:11 Sydney To The Max S2
20:36 Sydney To The Max S2
20:58 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:20 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:42 Sadie Sparks
22:04 Sadie Sparks
22:26 Beestjes Hotel
22:48 Beestjes Hotel
23:09 Ik, Elvis Riboldi
23:21 Ik, Elvis Riboldi
23:32 Ik, Elvis Riboldi
23:43 Ik, Elvis Riboldi
23:54 101 Dalmatian Street
00:06 101 Dalmatian Street
00:17 101 Dalmatian Street
00:29 PJ Masks: Pyjamahelden
00:52 PJ Masks: Pyjamahelden
01:15 Sadie Sparks
02:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:21 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:43 Beestjes Hotel
03:05 Beestjes Hotel
03:26 101 Dalmatian Street
03:38 101 Dalmatian Street
03:50 101 Dalmatian Street
04:01 101 Dalmatian Street
04:13 101 Dalmatian Street
04:24 Mickey Mouse
04:28 Sadie Sparks
04:51 Sadie Sparks
05:13 PJ Masks: Pyjamahelden
05:36 PJ Masks: Pyjamahelden
05:59 Gigantosaurus

34
34

06:15 Blaze en de Monsterwielen
06:38 PAW Patrol
07:03 Pokémon
07:27 Pokémon
07:51 Henry Danger
08:17 De Thundermans
08:43 Odd Squad
08:53 Odd Squad
09:04 PAW Patrol
09:29 Deer Squad
09:55 Butterbean's Café
10:20 De Avonturen van Paddington
10:44 Peppa Pig
10:49 Peppa Pig
10:54 Calvin & Kaison's Play Power
10:58 Op Stap Met Dirk Scheele
11:09 De familie Barbapapa
11:34 Bubble Guppies
11:58 Blue's Clues
12:23 Odd Squad
12:34 Odd Squad
12:48 Odd Squad
13:01 Henry Danger
13:26 Henry Danger
13:48 De Casagrandes
14:12 Huize Herrie
14:36 Barbie Dream House Adventures
15:00 Ollie's Pack
15:21 ALVINNN!!! En de Chipmunks
15:34 Pokémon
15:57 Pokémon
16:21 De Casagrandes
16:45 Huize Herrie
16:54 Huize Herrie
17:05 Huize Herrie
17:20 SpongeBob
17:31 SpongeBob
17:47 Spyders
18:12 Henry Danger
18:38 De Thundermans
19:04 Huize Herrie
19:30 SpongeBob
19:53 Pokémon
20:17 Pokémon
20:41 De Thundermans
21:05 iCarly
21:25 Bella en de Bulldogs
21:45 De Thundermans
22:07 Big Time Rush
22:27 Sam & Cat
22:49 Avatar: De Legende Van Aang
23:11 Victorious
23:34 iCarly
23:56 Kenan & Kel
00:19 Boze Bevers
00:43 CatDog
01:06 Ratjetoe
01:28 Rocko's Modern Life
01:51 SpongeBob
02:13 SpongeBob
02:35 Rabbids Invasie
02:43 Regal Academy
03:07 Vang Blake!
03:29 De Pinguïns van Madagascar
03:51 De Pinguïns van Madagascar
04:12 Winx Club
04:36 Winx Club
05:00 Dora The Explorer
05:23 Abby Hatcher
05:45 De familie Barbapapa

Op verzoek van onze lezers

35
35

Geen zender informatie beschikbaar.

36
36

Geen zender informatie beschikbaar.

37
37

Geen zender informatie beschikbaar.