logo

Kosta TV Gids - Overmorgen (vrijdag 19 juli)

klik op een zender om de programmering te zien.

Nederland

00
00


06:10 MAX Geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:40 NOS Journaal
06:45 NOS Journaal
06:50 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:15 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal
07:40 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal
08:15 Het gevoel van de Vierdaagse
09:00 NOS Journaal
09:15 Nederland in beweging
09:30 MAX Geheugentrainer
09:50 Live: NOS Tour de France: La Course
13:00 NOS Journaal
13:10 NOS Sportjournaal
13:20 Bak mee met MAX
13:40 Live: NOS Tour de France
18:00 NOS Journaal
18:20 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:15 Het Gevoel van de Vierdaagse
20:00 NOS Journaal
20:30 Heer & Meester de Film
22:10 NOS De Avondetappe
23:00 Jinek
00:00 NOS Journaal
00:20 Jinek
01:25 EenVandaag
01:55 NOS Journaal
02:10 NOS Journaal

01
01


07:00 NOS Journaal met gebarentolk
07:15 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentolk
07:45 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentolk
08:15 NOS Journaal
08:30 NOS Journaal met gebarentolk
08:45 NOS Journaal
09:00 NOS Journaal met gebarentolk
09:10 Tussen Kunst en Kitsch
10:00 NOS Journaal
10:15 NOS Journaal
10:25 Keuringsdienst van Waarde: terug naar de basis
11:00 NOS Journaal
11:15 NOS Journaal
11:25 MAX maakt mogelijk
11:43 Metterdaad
12:00 NOS Journaal
12:25 BinnensteBuiten
13:00 NOS Journaal
13:20 Hollandse Zaken
14:00 NOS Journaal
14:15 NOS Journaal
14:30 NOS Journaal
14:40 NOS Journaal
15:00 NOS Journaal
15:30 Groeten uit Holland!
16:00 NOS Journaal
16:10 De smaak van Joël
17:00 NOS Journaal
17:10 A Place to Call Home
18:10 De slimste mens
19:00 BinnensteBuiten
19:35 De neven van Eus
20:25 De slimste mens
21:15 De smaak van Joël
22:00 Nieuwsuur
22:40 Chasing the Moon
23:35 2Doc Kort
23:50 De nachtzoen
00:05 Nieuwsuur
00:50 Nieuwsuur

02
02


06:30 Pingu
06:35 Clangers
06:50 No-No
06:55 Bing
07:05 Sesamstraat
07:20 Maya de bij
07:30 Noddy, de detective
07:45 Ringel Singel 19
07:50 Apennoten
08:05 Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
08:10 Nils Holgersson
08:25 Shaun het schaap
08:30 Igam Ogam
08:45 Calimero
08:55 Nelli en Nora
09:05 Ziggy en de Zootram
09:15 Raad eens hoeveel ik van je hou
09:25 Hoi Duggee
09:30 Kindertijd
09:31 Ian
09:35 Basketbal 3
09:39 Marius krijgt een bril
09:41 Puck en het verdwenen schaap
09:50 Op bezoek bij de octopus
10:00 Rintje
10:05 Teletubbies
10:20 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25 Sarah & Duck
10:35 Timmy tijd
10:40 Woezel & Pip Overal Vriendjes
10:55 Pieter Konijn
11:05 Sesamstraat 10 voor
11:20 Rita & Krokodil
11:25 Pingu in de stad
11:30 Pim & Pom
11:35 Wickie de Viking
11:50 Masha en de beer
11:55 Mike de ridder
12:15 Waffel de wonderhond
12:25 Mega Mindy
12:50 Babar en de belevenissen van Badou
13:05 Kindertijd
13:06 Jemuel en Suenchil maken een auto
13:08 Dierendorpje
13:10 Kunstenaars
13:15 Post
13:17 Wat schilderen wij?
13:18 Ik ben me heel erg aan het concentreren
13:30 Inui
13:35 Sesamstraat
13:50 Bollie & Billie
14:05 Pippi Langkous klassiek
14:35 Jungle Book
14:45 Bommetje!
15:40 Betreden op eigen risico
16:30 #forever
16:40 #forever
16:55 Find Me in Paris
17:20 Brugklas
17:30 Brugklas
17:45 SpangaS Marathon
18:40 Het Klokhuis
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:25 Keuringsdienst van Waarde Quiz
19:55 Broodje gezond
20:30 Prison Girls - Life Inside
21:20 Break Free
22:05 Jeuk
22:35 Don Jon
00:05 The Graham Norton Show
01:00 Prison Girls - Life Inside
01:50 Break Free
02:35 Keuringsdienst van Waarde Quiz
03:10 Broodje gezond
03:35 Jeuk
04:01 Tekst TV

03
03


06:20 Kortingsbrigade.nl
06:30 RTL Nieuws
06:45 RTL Nieuws
07:00 RTL Nieuws
07:15 RTL Nieuws
07:30 RTL Nieuws
07:45 RTL Nieuws
08:00 RTL Nieuws
08:15 RTL Nieuws
08:30 RTL Nieuws
08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Nieuws
09:10 RTL Boulevard
10:00 Zomer Met Art
11:05 Ik Weet Er Alles Van!
11:40 The Bold and the Beautiful
12:10 McLeod's Daughters
13:10 Dit Is Mijn Toekomst
13:45 De bloemenstal
14:05 Flipping Out
15:05 Dr. Phil
16:00 Help, Mijn Man Is Klusser!
17:00 Het Spaanse Dorp: Polopos
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:30 RTL Weer
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
19:50 Burgers' Zoo Natuurlijk
19:55 RTL Weer
20:00 Ik Weet Er Alles Van!
20:30 The Best Of The Voice Worldwide
21:30 Het Spaanse Dorp: Polopos
22:30 Zomer Met Art
23:35 RTL Nieuws
23:50 RTL Weer
23:55 RTL Boulevard
00:50 Zomer Met Art
01:55 Dit Is Mijn Toekomst
02:05 Dit Is Mijn Toekomst

04
04


06:00 Mediashop
07:30 Online gespot
08:00 Tommy Teleshopping
09:50 Kortingsbrigade.nl
10:00 Dit is mijn toekomst
10:35 Kortingsbrigade.nl
10:45 Tommy Teleshopping
11:00 Mediashop
12:30 Dit is mijn toekomst
13:30 Dit is mijn toekomst
13:45 Mediashop
14:20 Tommy Teleshopping
16:40 Makelaars met een missie
17:40 Dr. Phil
18:30 Deurwaarders UK
19:30 24 uur in de politiecel UK
20:30 Voor de rechter
21:30 Ewout &
22:30 24 uur in de E.R
23:30 24 uur in de politiecel UK
00:30 Nachtlounge
02:01 Nachtlounge
05:00 Car Tracks
05:30 RTL De Journal
06:00 Tommy Teleshopping

05
05


06:00 Loop Hart van Nederland
08:00 Shownieuws - Late editie
08:35 Klinkt Smakelijk
09:30 Huizenjacht
10:25 Huizen onder de Hamer
11:25 De Vierdaagse 2019
12:20 Utopia
13:10 Huizenjacht
14:05 Huizen onder de Hamer
15:05 Operatie Beveiliging
16:05 Een goede buurt
17:00 Marktplaats: Heel Holland Handelt
17:30 Marktplaats: Heel Holland Handelt
18:00 Klinkt Smakelijk
19:00 Hart van Nederland - Vroeg
19:30 Utopia
20:30 André Hazes: ik haal alles uit het leven
21:30 De wereld volgens 80-jarigen
22:30 Hart van Nederland - Late editie
22:55 Shownieuws - Late editie
23:25 Piets weerbericht
23:30 De Vierdaagse 2019
00:05 Klinkt Smakelijk
01:00 Utopia
01:40 Astro TV
06:00 Loop Hart van Nederland

06
06


06:00 Mediashop
06:30 B.O.Z.: Power Rangers Dino Super Charge
06:55 B.O.Z.: Transformers Cyberverse
07:05 B.O.Z.: LEGO Ninjago
07:30 B.O.Z.: Inazuma 11
07:55 B.O.Z.: Pokémon
08:15 B.O.Z.: Beyblade Burst
08:38 B.O.Z.: Blazing Team
09:01 B.O.Z.: Draken: Race Naar De Rand
09:24 B.O.Z.: Ben 10
09:35 B.O.Z.: Ben 10
09:48 B.O.Z.: Transformers Robots in Disguise
10:11 B.O.Z.: LEGO Nexo Knights
10:34 B.O.Z.: LEGO Ninjago
10:56 B.O.Z.: LEGO Jurassic World
11:15 B.O.Z.: Power Rangers Ninja Steel
11:37 B.O.Z.: Oggy En De Kakkerlakken
11:44 B.O.Z.: Oggy En De Kakkerlakken
11:54 B.O.Z.: De Uil
12:01 B.O.Z.: De Uil
12:11 B.O.Z.:De Daltons
12:18 B.O.Z.:De Daltons
12:30 RTL 7 Tour Du Jour
13:30 Stop! Politie Nieuw-Zeeland
14:30 Stop! Politie
15:30 Pawn Stars
16:00 Pawn Stars
16:30 Married With Children
17:00 Married With Children
17:30 Flodder
18:00 Flodder
18:30 'Allo 'Allo!
19:00 Idioten op de weg
19:30 Stop! Politie Nieuw-Zeeland
20:25 RTL 7 Tour Du Jour
21:30 The Legend of Zorro
00:05 RTL 7 Tour Du Jour
01:10 RTL Transportwereld
01:40 Glamcam
02:01 Glamcam
05:00 Morning Chat
05:45 Car Tracks
06:00 Mediashop

07
07


06:00 Loop Hart van Nederland
07:35 TV Winkel
08:05 Tommy Teleshopping
11:30 Astro TV
13:30 Tommy Teleshopping
14:15 Castle
15:10 Castle
16:05 NCIS: Los Angeles
17:00 NCIS: New Orleans
17:55 NCIS: New Orleans
18:45 NCIS: New Orleans
19:35 NCIS: New Orleans
20:30 NCIS: Los Angeles
21:25 NCIS: Los Angeles
22:20 Criminal Minds
23:10 Criminal Minds
00:00 Elementary
01:00 Without a Trace
01:55 Astro TV
05:55 Loop Hart van Nederland
06:00 Loop Hart van Nederland

08
08


06:00 Undercover Kat
06:11 Undercover Kat
06:25 Gravity Falls
06:48 Gravity Falls
07:09 Gravity Falls
07:14 Groen in de Grote Stad
07:25 Groen in de Grote Stad
07:39 Ducktales
08:01 Milo Murphy's Wet
08:22 Milo Murphy's Wet
08:48 Phineas and Ferb
09:09 Phineas and Ferb
09:34 Phineas and Ferb
09:56 Phineas and Ferb
10:20 Phineas and Ferb
10:43 Phineas and Ferb
11:07 Phineas and Ferb
11:33 Undercover Kat
11:54 Undercover Kat
12:19 Zip Zip
12:31 Zip Zip
12:43 Zip Zip
12:55 Zip Zip
13:09 Ruimtekuikens in de ruimte
13:30 Ruimtekuikens in de ruimte
13:53 Pokémon The Series: XY S17
14:15 Pokémon The Series: XY S17
14:36 Pokémon The Series: XY S17
15:02 Mini Ninja's
15:13 Mini Ninja's
15:26 Furiki Wheels
15:50 Zip Zip
16:02 Zip Zip
16:15 Milo Murphy's Wet
16:38 Big Hero 6
17:02 Phineas and Ferb
17:15 Phineas and Ferb
17:27 Groen in de Grote Stad
17:50 Groen in de Grote Stad
18:00 Veronica's Funniest
18:10 Kevin Can Wait
18:40 Kevin Can Wait
19:05 Anger Management
19:35 Anger Management
20:00 The Big Bang Theory
20:30 Behind enemy lines
22:40 Hard Target 2
00:50 Utopia
01:35 Astro TV
04:00 Disney XD

09
09


06:30 Koala Broertjes
06:41 Elias
06:51 Sid de slimmerik
06:56 Wissper
07:03 Jul & Julia
07:14 Ernst, Bobbie en de rest
07:21 Pipo
07:29 Piet Piraat
07:36 Mijn ridder en ik
07:47 Super 4
08:00 LEGO City
08:02 Brandweerman Sam
08:15 Bibaboerderij
08:30 Telekids Mini's: Molang
08:33 Telekids Mini's: Molang
08:37 Telekids Mini's: 2 kleine kleutertjes
08:40 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:46 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:51 Telekids Mini's: Juf Roos
08:56 Telekids Mini's: Piet Piraat - Griezelavonturen
09:02 Telekids Mini's: Tee & Mo
09:07 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
09:12 StoryZoo
09:24 Thomas de stoomlocomotief
09:35 Super Wings
09:49 Robocar Poli
10:01 Chuggington Medaille Race
10:05 Airport: Winky's Avonturen
10:18 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:37 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:48 Telekids Mini's: TiTaToverfeest
11:05 Telekids Mini's: Gonnie & Gijsje
11:10 Telekids Mini's: Sprookjesboom: Zing En Dans Mee
11:15 Telekids Mini's: Fien & Teun
11:23 Telekids Mini's: Little People
11:35 Florrie's Draakjes
11:45 Hello Kitty and Friends
12:00 Monchhichi
12:13 My Little Pony
12:34 Super 4
12:48 Robin Hood
13:00 Brandweerman Sam
13:10 Om Nom
13:14 Transformers Rescue Bots Academy
13:27 Dinotrux
13:51 Lalaloopsy
14:12 Enchantimals
14:23 Strawberry Shortcake
14:46 Tashi
14:58 Mr. Bean
15:11 Blinky Bill
15:25 Zafari
15:48 Het regent gehaktballen
15:59 Miss Moon
16:13 De avonturen van K3
16:25 De avonturen van K3
16:40 LEGO Friends: Girls on a Mission
16:50 Barbie Dreamtopia
17:05 Goede Tijden, Slechte Tijden
17:35 The Bold and the Beautiful
18:05 The Bold and the Beautiful
18:35 Dr. Quinn, Medicine Woman
19:35 McLeod's Daughters
20:30 Sex Tape
22:30 House
23:25 Dr. Quinn, Medicine Woman
00:25 The Company You Keep
02:35 Mediashop

10
10


06:00 Storage Wars - Canada
06:30 Storage Wars - Canada
07:00 Storage Wars - Canada
07:30 Storage Wars - Canada
08:05 The Simpsons
08:30 The Simpsons
09:00 The Simpsons
09:25 The Simpsons
09:50 Raising Hope
10:15 Raising Hope
10:40 Raising Hope
11:10 Raising Hope
11:35 Black-ish
12:05 Cheers
12:35 Cheers
13:05 Cheers
13:35 Cheers
14:05 Million Dollar Listing: NY
15:00 Million Dollar Listing: NY
16:00 The Real O'Neals
16:25 The Real O'Neals
16:55 The Real O'Neals
17:20 The Real O'Neals
17:50 The Real O'Neals
18:15 The Simpsons
18:45 The Simpsons
19:05 Million Dollar Listing: NY
20:00 The X-Files
20:55 The X-Files
21:55 24: Legacy
22:50 24: Legacy
23:45 The Book of Negroes
00:45 The Book of Negroes
01:40 Chance
02:30 Chance
03:20 Quantico
04:05 Storage Hunters UK
04:50 Storage Hunters UK
05:35 Storage Hunters UK
06:00 Storage Wars - Canada

11
11


06:00 Loop Hart van Nederland
07:00 TV Winkel
15:10 The Doctors
16:05 Huizenjacht
16:55 Chicago Fire
17:50 Chicago Fire
18:35 The A-Team
19:35 The A-Team
20:30 Street Fighter
22:20 The Purge: Anarchy
00:10 Revenge
01:05 AstroTV
02:35 Tommy Teleshopping
05:05 Loop Hart van Nederland
06:00 Hart van Nederland - Late editie

Vlaanderen

12
12


09:00 Zomerbeelden
09:30 Switch
10:00 Live: Sporza: Ronde van Frankrijk - La Course
12:50 Zomerbeelden
13:00 Het Journaal
13:25 Het weer
13:30 Dagelijkse zomerkost
13:50 Live: Sporza: Ronde van Frankrijk
18:04 Het Journaal update
18:10 Het weer
18:15 The Cruise
19:00 Het Journaal
19:40 Dagelijkse zomerkost
20:00 Het weer
20:05 De stoel
20:10 F.C. De Kampioenen
20:40 Switch
21:15 Vive le vélo
22:15 Het Journaal
22:32 Keno
22:33 Euromillions
22:35 Het weer
22:40 Death in Paradise
23:30 Le gendarme à New York
01:10 Dagelijkse zomerkost
01:30 Journaallus

13
13


09:00 Zomerbeelden
12:30 Rolkrant
14:00 Ketnet Junior
18:00 Live: Sporza: Ronde van Frankrijk
18:15 Rolkrant
19:10 Where the Wild Men Are
20:00 Terzake
20:30 Inside the Black Market
21:05 Black Cat, White Cat
23:10 Bordertown
00:15 Canvaslus

14
14


06:15 Percy de Tijger
06:30 Turbo FAST
06:50 My Little Pony: Friendship is Magic
07:15 DC Super Hero Girls
07:20 De Avonturen van de Gelaarsde Kat
07:40 De Avonturen van de Gelaarsde Kat
08:05 Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia
08:25 Wakandy
08:40 Beesties
08:55 De Buurtpolitie - Extra
09:10 De Buurtpolitie - Extra
09:20 Lang Leve Koning Julien
09:45 Elvis & Benny
09:50 Qmusic
10:05 Geen uitzending
12:10 Met Vier in Bed
13:00 VTM NIEUWS
13:30 Het weer
13:35 Familie
14:15 Wittekerke
15:15 America's Funniest Home Videos
15:30 McLeod's Daughters
16:25 8 Simple Rules
16:50 Bones
17:45 VTM NIEUWS
17:50 Het weer
17:55 Border Security Canada
18:20 Echte verhalen: De kliniek
19:00 VTM NIEUWS
19:45 Het weer
19:55 Lili en Marleen
20:35 The Best of The Voice Worldwide
21:35 Coyote Ugly
23:30 National security
01:15 Geen uitzending
01:45 Qmusic
05:30 What's The Big Idea?
05:35 Nette en Korneel
05:45 Nijntje's Avonturen
05:50 Kabouter Plop
06:00 Dinotrux

15
15


08:00 According to Jim
08:20 Qmusic
12:30 According to Jim
12:50 Geen uitzending
16:20 That '70s Show
16:45 That '70s Show
17:10 According to Jim
17:40 According to Jim
18:05 Brooklyn Nine-Nine
18:30 The Simpsons
19:00 Tegen de Sterren op
19:45 Chicago Fire
20:35 Ride Along
22:35 The Thing
00:30 Qmusic
01:00 Geen uitzending

16
16


07:55 Geen uitzending
08:55 Tot op het bot: Het Varken
09:15 Master of Chocolate
09:25 Puur oosters
09:40 De Dagschotel
09:55 The Great British Bake Off
11:00 Geen uitzending
13:05 Komen Eten
13:50 Geen uitzending
15:55 Smossen Mag
16:25 Op de Rooster
16:50 The Art of Making Cocktails
17:05 The Great British Bake Off
18:10 The Simpsons
18:35 The Simpsons
19:00 Two and a Half Men
19:25 Two and a Half Men
19:50 Young Sheldon
20:10 Young Sheldon
20:35 Heat
23:50 Flags of Our Fathers
05:00 Geen uitzending

17
17


07:35 Geen uitzending
07:40 Elementary
08:20 Geen uitzending
09:25 Dr. Phil
10:15 Geen uitzending
10:45 Dr. Phil
11:35 Geen uitzending
12:10 Grey's Anatomy
13:05 Geen uitzending
13:25 Elementary
14:20 Geen uitzending
14:55 Dr. Phil
15:45 Dr. Phil
16:35 Love Island UK
17:35 First Dates
18:40 Grey's Anatomy
19:35 Elementary
20:35 Sex and the City 2
23:20 Love Island UK
00:20 First Dates
01:25 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending

18
18


06:00 Dr. Oz Show
06:45 The Bold and the Beautiful
07:10 Sturm der Liebe
08:00 De Rodenburgs
08:50 Geen uitzending
09:05 Dawson's Creek
09:55 House Rules
10:50 Dinner Date
11:35 Blind Getrouwd - Australië
12:55 Helse bruiden
13:45 Killer Assistant
15:20 Love It or List It - Vancouver
15:45 Helicopter ER
16:35 House Rules
17:30 Dinner Date
18:20 Sturm der Liebe
19:20 Blind Getrouwd - Australië
20:40 Story of a Girl
22:15 Op de vlucht
23:05 Blind Getrouwd - Australië
00:20 A Place in the Sun: Summer Sun
01:10 Helse bruiden
01:55 The Bold and the Beautiful
05:50 Flash Families

19
19


07:50 Marvel's Agent Carter
08:35 Monster Jam
09:00 You're the Worst
09:25 Geen uitzending
09:45 Caught on Camera
10:35 Relic Hunter
11:20 The A-Team
12:05 Married... with Children
12:30 Flodder
13:00 Zware jongens: Police Interceptors
13:45 Star Trek
15:50 Caught on Camera
16:40 You're the Worst
17:05 Relic Hunter
17:55 The A-Team
18:45 Married... with Children
19:15 Flodder
19:45 Live at the Apollo
20:40 Bridge of Spies
23:10 Comedy Live: Freddy De Vadder - Freddy gaat naar de bakker
01:00 Caught on Camera
01:45 Married... with Children

Film & Serie

20
20

Geen zender informatie beschikbaar.

21
21

Geen zender informatie beschikbaar.

22
22

Geen zender informatie beschikbaar.

23
23


06:00 Bob's Burgers
06:30 South Park
06:55 South Park
07:20 Family Guy
07:50 Family Guy
08:15 How I Met Your Mother
08:45 How I Met Your Mother
09:05 South Park
09:30 South Park
10:00 Bob's Burgers
10:25 Bob's Burgers
10:55 Family Guy
11:20 Family Guy
11:50 Modern Family
12:15 Modern Family
12:40 How I Met Your Mother
13:00 How I Met Your Mother
13:30 Friends
13:55 Friends
14:25 South Park
14:55 South Park
15:25 Bob's Burgers
15:50 Bob's Burgers
16:15 Family Guy
16:45 Family Guy
17:05 Modern Family
17:30 Modern Family
18:00 How I Met Your Mother
18:25 How I Met Your Mother
18:50 Friends
19:15 Friends
19:40 The Daily Show
20:10 Roast Battle
20:40 Roast Battle
21:05 Rick and Morty
21:35 Rick and Morty
22:00 Rick and Morty
22:30 RV
00:40 Bob's Burgers
01:10 Bob's Burgers
01:35 South Park
02:05 South Park
02:25 The Daily Show
02:50 Most Ridiculous
03:10 Most Ridiculous
03:30 Takeshi's Castle
03:50 Takeshi's Castle
04:10 The Daily Show
04:30 Most Ridiculous
04:50 Most Ridiculous
05:10 Takeshi's Castle Thailand
05:30 Takeshi's Castle Thailand
06:00 South Park

Sport

24
24


06:30 Wielrennen: Tour de France Today
07:30 Atletiek: EK onder 20 jaar in Boras (Zweden)
08:35 Wielrennen: Tour de France
10:00 Live: Wielrennen: La course by le Tour de France (Frankrijk)
12:45 Wielrennen: Tour de France Today
13:50 Live: Wielrennen: Tour de France
18:00 Live: Wielrennen: Tour de France 2018
18:15 Live: Schermen: WK in Boedapest (Hongarije)
20:20 Nieuws
20:25 Wielrennen: Tour de France Today
21:25 Nieuws
21:30 Atletiek: EK onder 20 jaar in Boras (Zweden)
00:00 Wielrennen: Tour de France
01:30 Schermen: WK in Boedapest (Hongarije)
03:00 Wielrennen: Tour de France
05:00 Schermen: WK in Boedapest (Hongarije)

25
25


06:30 EK onder 20 jaar in Boras (Zweden)
07:40 Live: EK onder 20 jaar in Boras (Zweden)
12:00 WK in Boedapest (Hongarije)
13:25 Live: EK onder 20 jaar in Boras (Zweden)
18:45 Nieuws
18:50 WK in Boedapest (Hongarije)
20:30 Nieuws
20:35 Tour de France Today
21:30 Home of the Olympics
22:00 EK onder 20 jaar in Boras (Zweden)
23:30 Tour de France
01:00 WK in Boedapest (Hongarije)
03:00 Tour de France
04:30 EK onder 20 jaar in Boras (Zweden)
05:30 Tour de France Today

26
26


06:30 Temples of Sports Alpe d'Huez
07:00 Premier League Asia Trophy: Manchester City - West Ham United (samenvatting)
07:15 Vriendschappelijk voetbal: Ajax - Watford (samenvatting)
07:30 Live: The Open
14:30 Live: The Open
21:00 Track & Field
21:30 Premier League 100 Darren Bent
22:00 Premier League Asia Trophy: Manchester City - West Ham United (samenvatting)
22:15 Vriendschappelijk voetbal: Ajax - Watford (samenvatting)
22:30 Live: Formule 1 Café
23:30 The Inside Line

Docu & Lifestyle

27
27


06:00 Alaska: The Last Frontier
06:45 Dual Survival
07:30 Deadliest Catch
08:15 Treehouse Masters
09:00 Strip N' Rip
09:45 Gold Divers
10:30 Mythbusters
11:15 How Do They Do It?
11:45 How Do They Do It?
12:15 Salvage Hunters: The Restorers
13:00 Inside West Coast Customs
13:45 Salvage Dawgs
14:05 Salvage Dawgs
14:30 Gold Rush
15:20 How Do They Do It?
15:45 How Do They Do It?
16:10 Insane Pools: Off the Deep End
17:00 FantomWorks
18:00 Garage Gold
18:30 Salvage Hunters
19:30 Shed And Buried
20:00 Shed And Buried
20:30 Expedition Unknown
21:30 Kings of the Wild
22:30 Wheeler Dealers
23:30 Fast N' Loud
00:30 Homestead Innovations
01:30 Baggage Battles
02:00 Expedition Unknown
02:50 Kings of the Wild
03:40 Treehouse Masters
04:30 Gold Rush
05:15 Outback Truckers
06:00 Alaska: The Last Frontier

28
28


06:00 Escape to Chimp Eden
06:25 Amanda To The Rescue
07:15 Amanda To The Rescue
08:10 Amanda To The Rescue
09:05 Amanda To The Rescue
10:00 Wolves And Warriors
10:55 Wolves And Warriors
11:50 Sharkbite Beach
12:45 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
13:40 Nature's Strangest Mysteries: Solved
14:08 How Do Animals Do That
14:35 Alaska Monsters
15:30 The Jeff Corwin Experience
16:25 Animal Cops Houston
17:20 Shark Island
18:15 The Vet Life
19:10 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
20:05 Wildest Europe
21:00 Intruders
21:55 Pit Bulls & Parolees
22:50 The Vet Life
23:45 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
00:40 Intruders
01:35 Shark Island
02:25 The Vet Life
03:15 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
04:02 Wildest Europe
04:49 Pit Bulls & Parolees
05:36 Escape to Chimp Eden
06:00 Escape to Chimp Eden

29
29


06:00 Highway Thru Hell
07:00 Ice Road Rescue 3
08:00 Dog Whisperer
09:00 Cesar To The Rescue
10:00 Monster Fish
11:00 Monster Fish
12:00 Bid & Destroy
12:30 Bid & Destroy
13:00 Megafactories
14:00 Megafactories
15:00 Drain The Oceans 2
16:00 Hot Roads World's Most Dangerous Roads 2
17:00 Air Crash Investigation
18:00 Cesar To The Rescue
19:00 The Incredible Dr. Pol 8
20:00 Cesar Millan's Leader of The Pack
21:00 Cesar Millan's Leader of The Pack
22:00 Explorer: Journey To Europa
23:00 Apollo 8: The Mission That Changed The World
00:00 Lost Cities of The Amazon: The Legend is Real
02:00 Megafactories
02:45 Megafactories
03:30 Lawless Island Alaska Compilations 2
04:15 Locked Up Abroad
05:00 Science of Stupid 7
05:30 Science of Stupid 7
06:00 Brain Games

30
30


06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:50 Het Gevoel van de Vierdaagse
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/Afrika
09:05 Bargoens
09:50 De slimste mens
10:30 NOS De Avondetappe
11:15 Jinek
12:10 Nieuwsuur
12:45 Weerbericht Amerika/Caribiën
12:50 Iedereen Beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 Vive le vélo
14:35 2 voor 12
15:10 NOS Journaal
15:25 BinnensteBuiten
15:50 Kanniewaarzijn
16:25 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
16:55 Checkpoint
17:20 Switch
17:55 FC de Kampioenen
18:30 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:15 VRT Journaal
19:55 Het Gevoel van de Vierdaagse
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 Ilses Veranda
21:55 De slimste mens
22:35 NOS De Avondetappe
23:20 Jinek
00:15 Nieuwsuur
00:50 Weerbericht Amerika/Caribiën
01:00 VRT Journaal
01:30 Vive le vélo
02:35 2 voor 12
03:10 NOS Journaal
03:25 BinnensteBuiten
03:50 Kanniewaarzijn
04:25 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
04:55 Checkpoint
05:20 Switch
05:55 FC de Kampioenen

31
31


06:00 Amanda To The Rescue
06:50 Tattoo Fixers
07:40 Fixer Upper
08:30 Say Yes to the Dress UK
08:55 Say Yes to the Dress UK
09:20 Say Yes to the Dress UK
09:45 Say Yes to the Dress Benelux
10:10 Cupcake Wars
11:00 sMothered
11:55 Tattoo Fixers
12:55 Say Yes to the Dress UK
13:25 Say Yes to the Dress UK
13:55 Say Yes to the Dress Benelux
14:20 Curvy Brides' Boutique
14:50 90 Days to Wed
15:40 My Lottery Dream Home
16:10 Fixer Upper
17:05 Beachfront Bargain Hunt
17:30 Beachfront Bargain Hunt
18:00 Amanda To The Rescue
19:00 Say Yes to the Dress UK
19:30 Say Yes to the Dress UK
20:00 Say Yes to the Dress Benelux
20:30 90 Day Fiancé: Happily Ever After?
22:20 Love After Lockup
23:10 Sex Sent Me to the ER
00:00 90 Day Fiancé: Happily Ever After?
01:40 Amanda To The Rescue
02:25 Say Yes to the Dress UK
02:50 Say Yes to the Dress UK
03:15 Say Yes to the Dress Benelux
03:40 Sex Sent Me to the ER
04:25 Beachfront Bargain Hunt
04:50 Fixer Upper
05:35 My Lottery Dream Home
06:00 Say Yes to the Dress UK

Kinderen

32
32

Geen zender informatie beschikbaar.

33
33


06:00 Mickey Mouse Clubhuis
06:25 Mickey And The Roadster Racers - Chip And Dale´s Nutty Tales S1
06:28 Mickey And The Roadster Racers
06:40 Mickey And The Roadster Racers
07:05 Mickey en de Roadsterracers
07:30 Vampirina S2
07:55 Vampirina
08:18 Vampirina
08:30 Elena van Avalor
08:53 Elena van Avalor
09:15 Puppy Vriendjes
09:40 Puppy Vriendjes
10:00 PJ Masks: Pyjamahelden
10:25 PJ Masks: Pyjamahelden
10:45 PJ Masks: Pyjamahelden
11:00 De Leeuwenwacht
11:25 De Leeuwenwacht
11:48 De Speelgoeddokter
12:00 De Speelgoeddokter
12:20 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
12:40 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
13:20 Undercover Kat
13:40 Zip Zip
13:50 Zip Zip
14:00 Zip Zip
14:10 Zip Zip
14:20 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
14:45 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
15:10 Ducktales
15:30 Groen in de Grote Stad
15:50 Phineas And Ferb
16:20 Ruimtekuikens in de ruimte
16:35 Ruimtekuikens in de ruimte
16:40 Star vs De Kracht van het Kwaad
17:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
17:35 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
18:00 Gravity Falls
18:25 Hotel Transylvanie: de serie
18:45 Groen in de Grote Stad
19:10 Ducktales
19:30 Bizaardvark
19:55 Jessie
20:20 De Middelste van 7
20:45 Summer Camp
21:05 Bizaardvark
21:30 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:50 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
22:10 LoliRock
22:30 LoliRock
22:50 De Psammy Show
23:00 De Psammy Show
23:12 De Psammy Show
23:22 De Psammy Show
23:30 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
23:50 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir

34
34


06:10 Blaze en de Monsterwielen
06:35 Paw Patrol
06:45 Paw Patrol
07:00 Atchoo!
07:10 Atchoo!
07:25 De Thundermans
07:45 De Thundermans
08:10 Familie voor Altijd
08:35 Familie voor Altijd
09:00 Henry Danger
09:20 Henry Danger
09:45 De avonturen van Kid Danger
10:10 Huize Herrie
10:35 Huize Herrie
10:55 Huize Herrie
11:20 NOOBees ?
12:05 Game Shakers
12:30 Game Shakers
12:55 Knight Squad
13:20 Knight Squad
13:45 De Thundermans
14:10 De Thundermans
14:35 Droomkamers
15:00 Paradise Run
15:30 Regenboog Vlinder Eenhoorn Kitten
15:55 SpongeBob
16:05 SpongeBob
16:20 De Pinguïns van Madagascar
16:45 Huize Herrie
17:00 Huize Herrie
17:10 Huize Herrie
17:25 De Thundermans
17:50 Knight Squad
18:15 Familie voor Altijd
18:35 Henry Danger
19:05 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:25 Huize Herrie
19:50 SpongeBob
20:20 De Thundermans
20:45 De Thundermans
21:05 SpongeBob
21:30 Bella en de Bulldogs
21:45 De Thundermans
22:10 Big Time Rush
22:30 Sam & Cat
22:50 Avatar: De Legende Van Aang
23:10 Victorious
23:35 iCarly
23:55 Kenan & Kel
00:20 The Angry Beavers
00:45 CatDog
01:05 Rugrats
01:30 Rocko's Modern Life
01:50 SpongeBob
02:15 SpongeBob
02:35 Rabbids Invasie
02:45 Regal Academy
03:05 Vang Blake!
03:25 De Pinguïns van Madagascar
03:50 De Pinguïns van Madagascar
04:10 Winx Club
04:35 Winx Club
05:00 Dora
05:20 Peppa Pig
05:25 Shimmer & Shine
05:50 Rusty Rivets

Op verzoek van onze lezers

35
35


06:00 Atlanta - Houston (samenvatting)
06:15 PSV - Wolfsburg (samenvatting)
06:30 Colorado - Arsenal (samenvatting)
06:45 Atlanta - Houston (samenvatting)
07:00 Tunesie - Nigeria (samenvatting)
07:15 Cincinnati - DC United (samenvatting)
07:30 Afrika Cup: Senegal - Tunesië (samenvatting)
07:45 Afrika Cup: Algerije - Nigeria (samenvatting)
08:00 Atlanta - Houston (samenvatting)
08:15 PSV - Wolfsburg (samenvatting)
08:30 Colorado - Arsenal (samenvatting)
08:45 Tunesie - Nigeria (samenvatting)
09:00 Cincinnati - DC United (samenvatting)
09:15 Afrika Cup: Senegal - Tunesië (samenvatting)
09:30 Afrika Cup: Algerije - Nigeria (samenvatting)
09:45 Atlanta - Houston (samenvatting)
10:00 Tien jaar Terug: 2008-2009
11:00 Classic Match: Ajax - PSV (2007-2008)
12:45 Tunesie - Nigeria (samenvatting)
13:00 Seizoensoverzicht Bundesliga
14:00 Seizoensoverzicht TOTO KNVB Beker
14:46 Cincinnati - DC United (samenvatting)
15:01 Tien jaar Terug: 2008-2009
16:00 Tunesie - Nigeria (samenvatting)
16:15 PSV - VfL Wolfsburg
18:00 Tien jaar Terug: 2008-2009
19:00 Afrika Cup: Senegal - Tunesië (samenvatting)
19:15 Afrika Cup: Algerije - Nigeria (samenvatting)
19:30 PSV TV
20:00 Cincinnati - DC United (samenvatting)
20:20 Atlanta - Houston (samenvatting)
20:39 PSV - Wolfsburg (samenvatting)
21:00 Colorado - Arsenal (samenvatting)
21:20 FOX Sports Top 25: Goals
21:40 Cincinnati - DC United (samenvatting)
22:00 Atlanta - Houston (samenvatting)
22:20 PSV - Wolfsburg (samenvatting)
22:40 Colorado - Arsenal (samenvatting)
23:00 Seizoensoverzicht Eredivisie
00:00 Seizoensoverzicht Keuken Kampioen Divisie
01:00 Senegal - Algerije (samenvatting)
01:15 Cincinnati - DC United (samenvatting)
01:30 Atlanta - Houston (samenvatting)
01:45 Senegal - Algerije (samenvatting)

36
36


06:00 DOC: Rossoneri in Heerenveen
07:00 Overzicht Gold Cup 2019
08:01 Het seizoen van: Willem II
08:32 Het seizoen van: sc Heerenveen
09:03 Bij Andy in de auto: Mido
09:30 Bij Andy in de auto: Nasser El Khayati
10:00 Overzicht Copa America 2019
11:01 FOX Sports Vandaag Voetbalzomer
12:00 FOX Sports Vandaag Voetbalzomer
13:00 DOC: Pierre Vermeulen - Op gevoel
13:31 DOC: Frans van Seumeren: Door weer en wind
14:00 Talkshow FANdag PSV
15:00 FOX Sports Vandaag Voetbalzomer
16:00 FOX Sports Funniest
16:30 DOC: The Chinese Dream
17:00 Seizoensoverzicht De Eretribune
18:00 Bij Andy in de auto: Mido
18:30 Bij Andy in de auto: Nasser El Khayati
19:00 Tien jaar Terug: 2008-2009
20:00 Talkshow FANdag PSV
21:00 FOX Sports Vandaag Voetbalzomer
22:00 DOC: Jan van Beveren, keeperskind van Emmen
22:30 PSV TV
23:00 Bij Andy in de auto: Noussair Mazraoui
23:30 Bij Andy in de auto: Nordin Amrabat
00:00 DOC: De herrijzenis van Fortuna Sittard
00:30 PSV TV
01:00 Seizoensoverzichten De Tafel van Kees

37
37


06:15 MLS: Atlanta United - Houston Dynamo
08:00 MLS: Cincinnati - DC United
09:45 Afrika Cup: Senegal - Tunesië
12:10 Afrika Cup: Algerije - Nigeria
13:55 Troostfinale Afrika Cup: Tunesie - Nigeria
15:40 MLS: Cincinnati - DC United
17:28 Troostfinale Afrika Cup: Tunesie - Nigeria
19:13 Afrika Cup: Senegal - Tunesië (samenvatting)
19:28 Afrika Cup: Algerije - Nigeria (samenvatting)
19:43 Tunesie - Nigeria (samenvatting)
20:00 FOX Sports Vandaag Voetbalzomer
21:00 Finale Afrika Cup: Senegal - Algerije
23:00 FOX Sports Vandaag Voetbalzomer
00:01 Finale Afrika Cup: Senegal - Algerije
01:53 Gold Cup: Finale Mexico - VS (samenvatting)