Kosta TV Gids - Vandaag (dinsdag 19 november)

klik op een zender om de programmering te zien.

Nederland

00
00

06:10 MAX Geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:40 NOS Journaal
06:45 NOS Journaal
06:50 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:10 Goedemorgen Nederland
07:30 NOS Journaal
07:35 Goedemorgen Nederland
08:00 NOS Journaal
08:10 Goedemorgen Nederland
08:30 NOS Journaal
08:40 Goedemorgen Nederland
09:00 NOS Journaal
09:15 Nederland in beweging
09:30 NOS Journaal
09:40 MAX Geheugentrainer
10:00 NOS Journaal
10:20 Tijd voor MAX
11:00 DWDD: o.a. Twan Huys actueel
12:00 NOS Journaal
12:20 NOS Journaal
12:35 Kook mee met MAX
13:00 NOS Journaal
13:20 Na Het Nieuws
14:00 NOS Het vragenuurtje
15:00 NOS Journaal
15:20 Kook mee met MAX
15:55 Pauw: o.a. Erica Terpstra actueel
16:56 Socutera
17:00 NOS Journaal
17:10 Tijd voor MAX
17:55 Politieke partijen: ChristenUnie
18:00 NOS Journaal
18:15 EenVandaag actueel
18:45 NOS Sportjournaal actueel sport
19:00 De Wereld Draait Door actueel
20:00 NOS Journaal
20:30 Opsporing verzocht actueel
21:25 Opgelicht?! actueel
22:20 De Rijdende Rechter: muur van onbegrip tip actueel reality-tv
22:55 Pauw actueel
23:55 NOS Journaal
00:15 Pauw actueel
01:20 EenVandaag actueel
01:50 NOS Journaal
02:05 NOS Journaal
05:55 Nederland in beweging

01
01

07:00 NOS Journaal met gebarentolk
07:15 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentolk
07:36 NOS Journaal
07:40 NOS Journaal
07:44 NOS Journaal
07:48 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentolk
08:15 NOS Journaal
08:30 NOS Journaal
08:36 NOS Journaal
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
09:00 NOS Journaal met gebarentolk
09:10 NOS Journaal met gebarentolk
09:25 Docu: De schrijver, de moordenaar en zijn vrouw
11:00 NOS Journaal
11:15 NOS Journaal
11:25 Hotel Athene
12:10 BinnensteBuiten
12:39 Politieke partijen: D66
13:00 NOS Journaal
13:20 Radar: o.a. bekendmaking genomineerden Loden Leeuw 2019 actueel
14:00 Andries
14:40 Medialogica
15:20 Typisch Bellingwolde
16:00 NOS Journaal
16:10 Roderick zoekt licht
16:35 Geloofsgesprek
17:00 NOS Journaal
17:15 Per seconde wijzer
17:45 De Aardappeleters
18:20 Tel je zegeningen!
18:45 BinnensteBuiten
19:15 Typisch Bellingwolde
19:50 Per seconde wijzer
20:25 Volle Zalen: Ivo van Hove tip cultuur
21:00 Nu te Zien!
21:15 How to be a man
22:00 Nieuwsuur actueel
22:45 De Hofbar
23:15 Sign of the Times: Mensch
23:50 De nachtzoen
00:00 Nieuwsuur actueel
00:50 Nieuwsuur actueel

02
02

06:25 Pingu
06:35 Bumba
06:40 Sesamstraat serie
06:55 TikTak
07:00 Zin in Zappelin
07:05 Maya de bij
07:15 Zin in Zappelin
07:16 Masha en de beer
07:25 Zappelin Go
07:35 Het Sinterklaasjournaal
07:45 Zin in Zappelin
07:50 De Boterhamshow
08:04 Zin in Zappelin
08:10 Shaun het schaap
08:15 Mike de ridder
08:30 Angelina Ballerina
08:45 NOS Jeugdjournaal
08:50 Het Sinterklaasjournaal
09:00 Mijn beste vriend Marlon
09:10 Wickie de Viking
09:25 Kindertijd
09:26 Sjouwen en Bouwen
09:31 Knofje
09:38 Hier slaap ik
09:41 Schuifpuzzel
09:43 Geluiden uit de natuur - Kip
09:45 Tom voelt zich slapjes
09:50 Inui
09:59 Mijn Petsaurus
10:00 Maan en ik
10:25 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30 Clangers
10:40 Bing
10:50 Sesamstraat 10 voor
11:00 Olivia
11:15 Bol & Smik
11:25 Klumpies
11:30 Iedereen K3
11:50 Calimero
12:05 Leo & Tijg
12:15 Apennoten
12:30 Het Sinterklaasjournaal
12:40 Lassie Animated
13:05 Kindertijd
13:06 Carnaval met Evi
13:08 Ik wil mijn slee
13:18 Pompoen
13:22 Mama's vriend
13:30 Nelli en Nora
13:40 Zappelin Go
13:45 Pim & Pom
13:50 Koekiemonsters eetkar
14:00 Het Sinterklaasjournaal
14:10 Sesamstraat
14:25 Masha en de beer
14:35 BabyBeestenBoel
14:45 Jungle Book
14:55 Kosmoo serie
15:25 Peperbollen serie
15:55 Freeks wilde wereld
16:05 Het Sinterklaasjournaal
16:20 SpangaS serie
16:30 #forever
16:45 Checkpoint
17:15 Junior Eurovisie Songfestival Update 2019
17:20 De Proefkeuken
17:45 Poesjes
18:00 Het Sinterklaasjournaal
18:15 Freeks wilde wereld
18:25 Checkpoint
18:30 SpangaS serie
18:40 Het Klokhuis
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:25 First Dates
20:00 NOS Voetbal EK-kwalificatie Nederland - Estland voorbeschouwing
20:35 Live: Nederland - Estland (EK-kwalificatie) tip sport
21:33 NOS Voetbal EK-kwalificatie Nederland - Estland wedstrijdanalyse
21:40 NOS Voetbal EK-kwalificatie Nederland - Estland tweede helft
22:40 NOS Voetbal EK-kwalificatie Nederland - Estland nabeschouwing
23:05 Senna
00:50 De Wereld Draait Door actueel
01:45 De Wereld Draait Door actueel
02:35 De Wereld Draait Door actueel
03:30 De Wereld Draait Door actueel
04:20 De Wereld Draait Door actueel
05:09 Tekst TV

03
03

06:20 Dit Is Mijn Toekomst
06:30 RTL Nieuws
06:45 RTL Nieuws
07:00 RTL Nieuws
07:15 RTL Nieuws
07:30 RTL Nieuws
07:45 RTL Nieuws
08:00 RTL Nieuws
08:15 RTL Nieuws
08:30 RTL Nieuws
08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Nieuws
09:10 RTL Boulevard
10:00 Koffietijd actueel
11:00 Goede Tijden, Slechte Tijden serie
11:35 The Bold and the Beautiful serie
12:10 E.R serie
13:10 Dit Is Mijn Toekomst
13:45 De bloemenstal
14:05 Beau: o.a. Jan Joost van Gangelen actueel
15:05 Dr. Phil
16:00 Voor Hetzelfde Geld
17:00 5 Uur Live
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:30 RTL Weer
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
19:55 RTL Weer
20:00 Goede Tijden, Slechte Tijden serie
20:30 Verslaafd!
21:30 De Sleutel
22:30 Beau actueel
23:35 RTL Nieuws
23:50 RTL Weer
23:55 RTL Boulevard
00:50 Beau actueel
01:55 Dit Is Mijn Toekomst
02:01 Dit Is Mijn Toekomst

04
04

06:00 Nachtlounge
07:30 Nachtlounge
08:00 Nachtlounge
09:50 Nachtlounge
10:00 Nachtlounge
10:35 Nachtlounge
10:45 Nachtlounge
11:00 Nachtlounge
12:30 Nachtlounge
13:30 Nachtlounge
13:45 Nachtlounge
14:20 Nachtlounge
16:40 Makelaars met een missie
17:40 Dr. Phil
18:30 Deurwaarders UK
19:30 Horrorhuurders & huisjesmelkers
20:30 Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
21:30 Start: De andere kant van Nederland tip reality-tv
22:30 24 Uur In De E.R
23:30 Horrorhuurders & huisjesmelkers
00:30 Nachtlounge
02:01 Nachtlounge
05:00 Nachtlounge
05:30 Nachtlounge
06:00 Nachtlounge

05
05

06:00 Loop Hart van Nederland
07:50 Shownieuws - Late editie
08:25 Huizenjacht
09:15 Droomhuis op het Platteland
10:10 Droomhuis op het Platteland
11:15 Wat Eten We?
12:00 Utopia
13:00 Green Make-Over
13:30 Man bijt hond
14:00 Huizen onder de Hamer
15:00 Paleis voor een Prikkie
15:55 Slot: Cultuurshock
16:50 Secret Life Of The Zoo
17:30 Wat Eten We?
18:00 Utopia
19:00 Hart van Nederland - Vroeg
19:15 Shownieuws - Vroege editie
19:30 Man bijt hond
20:00 Lingo
20:30 Paleis voor een Prikkie: Griekse stijl tip reality-tv
21:30 Home Alone
22:30 Hart van Nederland - Late editie
22:55 Shownieuws - Late editie
23:25 Piets weerbericht
23:30 Man bijt hond
00:00 Utopia
01:00 Astro TV
06:00 Loop Hart van Nederland

06
06

06:00 Glamcam
06:30 B.O.Z.: Power Rangers Dino Super Charge
06:58 B.O.Z.: Transformers Cyberverse serie
07:08 B.O.Z.: LEGO Ninjago
07:26 B.O.Z.: Blazing Team serie
07:53 B.O.Z.: Pokémon serie
08:22 B.O.Z.: Draken: Race Naar De Rand
08:51 B.O.Z.: Rox serie
09:23 B.O.Z.: De Uil
09:30 Flodder serie
10:00 Flodder serie
10:30 Married with Children serie
11:00 Married with Children serie
11:30 'Allo 'Allo!
12:00 Bezopen bestuurders
12:30 Bezopen bestuurders
13:00 Idioten Op De Weg
13:30 Stop! Politie
14:30 Stop! Politie
15:30 Pawn Stars
16:00 Pawn Stars
16:30 Married with Children serie
17:00 Married with Children serie
17:30 Flodder serie
18:00 Flodder serie
18:30 'Allo 'Allo!
19:00 Idioten Op De Weg
19:30 Stop! Politie
20:25 Ben-Hur film avontuur
23:00 Ironclad: Battle For Blood film avontuur
01:20 Glamcam
02:01 Glamcam
05:00 Glamcam
05:45 Glamcam
06:00 Glamcam

07
07

06:00 Loop Hart van Nederland
07:25 TV Winkel
07:55 Tommy Teleshopping
11:20 Astro TV
13:20 Tommy Teleshopping
13:55 Clipped
14:25 Masterchef Australië
15:25 My Kitchen Rules
16:25 Het Blok Australië
17:25 Het Blok Australië
18:25 My Kitchen Rules
19:25 Masterchef Australië
20:30 Grenzeloos Verliefd: Baby in het Buitenland
21:30 Fleabag serie
22:05 Fleabag serie
22:40 Navy NCIS serie
23:35 Misdaad Advocaten
00:35 Madam Secretary serie
01:25 Astro TV
05:25 Loop Hart van Nederland
06:00 Loop Hart van Nederland

08
08

06:00 Undercover Kat
06:11 Undercover Kat
18:00 The Big Bang Theory serie
18:15 The Big Bang Theory serie
18:40 Two and a Half Men serie
19:10 Two and a Half Men serie
19:40 The Big Bang Theory serie
20:00 The Big Bang Theory serie
20:30 Warcraft film fantasy
22:50 Reign of Fire film actie
00:55 Utopia
01:40 Astro TV
04:00 Disney XD

09
09

06:30 Telekid's Mini's: Uki
06:35 Elias
06:52 Prinsessia serie
07:13 Ernst, Bobbie en de rest serie
07:21 Sinterklaas En De LiedjesPietjes
07:27 Robin Hood
07:46 Super 4
07:58 Brandweerman Sam
08:15 Dr. Panda
08:22 Bibaboerderij
08:36 Telekids Mini's: Molang
08:39 Telekids Mini's: 2 kleine kleutertjes
08:42 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:45 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:48 Telekids Mini's: Juf Roos
09:00 Telekids Mini's: StoryZoo
09:10 Telekids Mini's: Thomas De Stoomlocomotief
09:27 Super Wings
09:39 Robocar Poli
09:58 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
10:03 Chuggington Medaille Race
10:07 Airport: Winky's Avonturen
10:21 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:47 Telekids Mini's: Tee & Mo
10:54 Telekids Mini's: Beertje Pol
11:06 Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
11:20 Telekids Mini's: Gonnie & Gijsje
11:25 Fien & Teun
11:31 Telekids Mini's: Little People
11:48 Hello Kitty and Friends serie
12:00 Enchantimals
12:16 Sinterklaas En De LiedjesPietjes
12:20 De avonturen van K3
12:36 Mijn ridder en ik
12:55 Brandweerman Sam
13:12 Transformers Rescue Bots Academy serie
13:30 Dinotrux serie
13:53 Lalaloopsy
14:22 Monchhichi
14:40 Strawberry Shortcake
15:08 Suske En Wiske Junior
15:15 Koning Julien
15:45 Het Regent Gehaktballen serie
15:56 Sint en co: De Verdwenen Sleutel
16:06 Sint en co: De Verdwenen Sleutel
16:23 Polly Pocket
16:50 LEGO Friends: Girls On A Mission
17:00 5MinutenShow
17:05 Goede Tijden, Slechte Tijden serie
17:35 The Bold and the Beautiful serie
18:05 The Bold and the Beautiful serie
18:35 Grey's Anatomy serie
19:30 ER serie
20:30 How Do You Know film komedie
23:00 House serie
23:55 Grey's Anatomy serie
00:55 Mediashop
02:01 Mediashop

10
10

06:00 Let's Go Viral
07:00 Let's Go Viral
08:05 Let's Go Viral
09:05 Let's Go Viral
10:05 Black-ish serie
10:35 Black-ish serie
11:00 Black-ish serie
11:30 Black-ish serie
11:55 Black-ish serie
12:20 This Is Us serie
13:10 This Is Us serie
14:05 The Simpsons
14:30 The Simpsons
15:00 The Simpsons
15:25 The Simpsons
15:50 The Simpsons
16:15 The Simpsons
16:40 The Simpsons
17:10 Raising Hope serie
17:35 Raising Hope serie
18:05 Make You Laugh Out Loud
19:05 Make You Laugh Out Loud
20:05 Empire serie
21:00 Empire serie
21:55 9-1-1 serie
22:55 De Bunker serie
00:00 Cordon serie
01:10 Cordon serie
02:20 Cordon serie
03:15 Cordon serie
04:15 Cordon serie
05:10 Let's Go Viral
05:50 Let's Go Viral
06:00 Let's Go Viral

11
11

06:00 Loop Hart van Nederland
07:00 TV Winkel
15:00 Huizenjacht
15:55 Huizenjacht
16:50 Huizenjacht
17:45 Castle serie
18:40 The Ghost Whisperer serie
19:30 The Ghost Whisperer serie
20:30 The Thomas Crown Affair film komedie
22:40 I Love You Phillip Morris film komedie
00:30 How To Get Away with Murder serie
01:20 AstroTV
02:50 Tommy Teleshopping
05:20 Loop Hart van Nederland
06:00 Loop Hart van Nederland

Vlaanderen

12
12

09:00 Herfstbeelden live
10:00 Radio 2 op één live
12:00 Herfstbeelden live
12:20 Dagelijkse kost
12:35 Blokken
13:00 Het journaal live
13:25 Het weer
13:30 Iedereen beroemd
13:50 Thuis serie
14:20 Clips
14:45 Dieren in nesten
15:15 Poldark serie
16:10 Escape to the Chateau DIY
16:55 Buren
17:20 Flikken Maastricht serie
18:04 Het Journaal update live
18:10 Het weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal live
19:40 Iedereen beroemd
20:05 Het weer
20:10 Thuis serie
20:40 Het huis
21:35 Bevergem serie
22:25 Het journaal live
22:40 Het weer
22:45 First Dates
23:30 The Last Ship serie
00:12 Keno
00:13 Euromillions
00:15 Dagelijkse kost
00:30 Iedereen beroemd
00:50 Journaallus

13
13

09:00 Herfstbeelden live
12:30 Rolkrant live
14:00 Ketnet Junior
19:05 Wissel van de macht
20:00 Terzake actueel live
20:30 De afspraak live
21:20 Kinderen van het verzet
22:10 De ideale wereld
22:55 Winteruur
23:10 Last Chance Lawyer NYC
23:55 Canvaslus

14
14

06:05 Kinderprogramma's
06:06 K3 Dromen
06:15 Kick Buttowski: Durfal Met Lef
06:25 Home: Avonturen met Tip & Oh
06:35 Home: Avonturen met Tip & Oh
07:00 Maya de Bij
07:15 Wakandy
07:45 De Buurtpolitie - Extra
08:00 Trollenjagers
08:25 Draken: Race naar de rand
08:45 Sinterklaasnieuws
09:00 Bed and Biscuit
09:25 Beyblade Burst Turbo
09:45 Qmusic
12:05 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
12:40 Loïc: Zot van Koken
13:00 VTM Nieuws
13:25 Het Weer
13:35 Familie
14:15 Wittekerke
15:20 McLeod's Daughters
16:20 Speechless
16:45 Private Practice
17:45 VTM Nieuws
17:50 Het Weer
17:55 Loïc: Zot van Koken
18:15 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
19:00 VTM Nieuws
19:40 Het Weer
19:50 Familie
20:25 Voetbal - Kwalificatie Euro 2020: België - Cyprus
23:05 Wat een dag
00:05 Private Practice
01:30 Qmusic
05:25 Kinderprogramma's
05:26 Nijntjes Avonturen
05:35 Kabouter Plop
05:40 Enchantimals: Verhalen uit Everwilde
05:50 Hatchimals: Adventures in Hatchtopia

15
15

06:00 Qmusic
08:00 According to Jim
08:20 Qmusic
12:30 My Wife and Kids
16:20 The Nanny
16:50 My Wife and Kids
17:15 According to Jim
17:50 How I Met Your Mother
18:15 Will & Grace
18:40 The Simpsons
19:10 The Middle
19:40 Modern Family
20:10 The Big Bang Theory
20:35 The Bone Collector film
22:50 Twelve Monkeys film
02:15 Qmusic
03:15 uitzending begint om 06:00
06:00 Qmusic

16
16

07:50 De Gezonde Goesting
08:10 Het Perfecte Feestmenu
08:35 Wild van Wild
09:00 Komen Eten
11:45 NCIS
15:40 De Chalet
16:25 Passe-vite
16:50 De Slimste Mens ter Wereld
18:00 Komen Eten
18:50 Friends
19:15 Friends
19:45 Huizenjagers
20:35 Zo Man Zo Vrouw
21:20 De Slimste Mens ter Wereld
22:40 De Battle
00:20 Huizenjagers
01:20 uitzending begint om 07:55

17
17

07:40 The Doctors
08:20 The Doctors
10:00 Unforgettable
11:15 Grey's Anatomy
12:30 The Doctors
13:35 The Doctors
15:00 Dr. Phil
15:45 Dr. Phil
16:35 Million Dollar Listing Los Angeles
17:35 The Block Australia
18:40 Grey's Anatomy
19:35 Unforgettable
20:35 Chateau Meiland
21:30 Kate & Leopold film
23:45 Straffe Verhalen
00:45 CSI: NY
01:45 uitzending begint om 07:45

18
18

06:20 The Real Housewives of Cheshire
07:05 Sturm der Liebe
08:00 Ella
08:30 Home and Away
09:10 Offspring
09:55 House Rules
10:50 MasterChef Australia
11:50 De Keuken van Sofie
12:05 Mystery Diagnosis
12:55 Real Housewives of Auckland
13:45 Possessing Piper Rose film
15:15 Love It or List It
16:05 House Rules
16:55 MasterChef Australia
17:50 Sturm der Liebe
18:55 De Keuken van Sofie
19:15 Home and Away
19:40 Ik vertrek
20:40 Een Frisse Start met vtwonen
21:35 Help, Mijn Man Is Een Klusser
22:25 Three Wives, One Husband
23:20 Ik vertrek
00:15 Real Housewives of Auckland
01:00 Ella
01:25 Home and Away
01:50 Sturm der Liebe
02:40 The Real Housewives of Cheshire
03:25 Mystery Diagnosis
04:05 The Dr. Oz Show
04:45 Offspring
05:30 The Dr. Oz Show

19
19

Film & Serie

20
20

06:30 How I Got Lost film
08:00 Beyond the Sky film
09:25 Gloves Off film
11:00 War Flowers film
12:40 Code Name: The Cleaner film
14:10 A Kid Like Jake film
15:40 Citizen Jane film
17:10 Remembrance film
19:00 Comet film
20:30 Homies film
22:10 The Social Network film
00:10 Galveston film
01:45 Free Fire film
03:15 The Spy Who Dumped Me film
05:10 Piercing film

21
21

07:00 Comet film
08:30 Rock the Kasbah film
10:15 Army of One film
11:45 Sanctuary film
13:15 Youth in Oregon film
14:55 Bibi & Tina 2 - Liefde en diefstal op de manege film
16:45 The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec film
18:30 An American in China film
20:00 The Last Five Years film
21:35 Split Ends film
23:00 Legende van Longwood film
00:40 Lost and Found film
02:25 Thank God It's Friday film
03:55 The Villain film
05:25 Fashion Chicks film

22
22

06:30 I Know What You Did Last Summer film
08:10 I Still Know What You Did Last Summer film
09:50 The Amazing Spider-Man film
12:05 Homies film
13:45 Gloria film
15:30 Battle Los Angeles film
17:25 Wolf film
19:25 Resident Evil: Retribution film
21:00 Bleeding Steel film
22:50 Shot Caller film
00:50 Sex Affairs film
02:35 Initiation of Alina Li film
04:25 The Man Who Would Be King film

23
23

06:00 The Graham Norton Show serie
06:55 The Graham Norton Show serie
07:55 The Graham Norton Show serie
08:50 The Graham Norton Show serie
09:40 The Graham Norton Show serie
10:30 The Graham Norton Show serie
11:20 The Graham Norton Show serie
12:15 Bob's Burgers serie
12:40 Friends serie
13:00 Friends serie
13:30 How I Met Your Mother serie
13:55 How I Met Your Mother serie
14:25 Modern Family serie
14:55 Modern Family serie
15:25 Family Guy serie
15:50 Family Guy serie
16:15 Bob's Burgers serie
16:45 Bob's Burgers serie
17:05 Friends serie
17:30 Friends serie
18:00 How I Met Your Mother serie
18:25 How I Met Your Mother serie
18:50 Modern Family serie
19:15 Modern Family serie
19:40 The Daily Show
20:00 Family Guy serie
20:20 The Roast of Gordon
22:05 Modern Family serie
22:35 Modern Family serie
23:00 How I Met Your Mother serie
23:25 How I Met Your Mother serie
23:50 Friends serie
00:10 Friends serie
00:35 Bob's Burgers serie
06:00 The Graham Norton Show serie

Sport

24
24

06:00 Veldrijden: EK (Italië)
07:00 Baanwielrennen: World Cup in Glasgow (Schotland)
08:30 Snooker: Home Nations Series (Noord-Ierland)
10:00 Tafeltennis: World Tour in Linz (Oostenrijk)
11:00 Olympische Spelen: Home of the Olympics
11:30 Olympische Spelen: Home of the Olympics
12:00 Olympische Spelen: Home of the Olympics
12:35 Curling: EK in Helsingborg (Zweden)
14:00 Curling: EK in Helsingborg (Zweden) live
17:00 Autosport: WTCR in Macau (Macau)
17:30 Autosport: WTCR in Macau (Macau)
18:05 Autosport: WTCR in Macau (Macau)
19:00 Zeilen: Spirit Of Yachting
19:30 Polo: Polo
20:00 Bulletin
20:05 Paardensport: FEI World Cup in Stuttgart (Duitsland)
21:05 Bulletin
21:25 Formule E: FIA Championship
21:55 Formule E: FIA Championship
22:25 Bulletin
22:30 Superbike: Superbike
23:30 Autosport: WTCR in Macau (Macau)
00:00 Bulletin
00:05 Snooker: Home Nations Series (Noord-Ierland)
01:30 Curling: EK in Helsingborg (Zweden)
03:00 Wielrennen: Giro d'Italia
04:00 Wielrennen: Tour de France
05:00 Wielrennen: Vuelta a España
06:00 Tafeltennis: World Tour in Linz (Oostenrijk)

25
25

07:30 World Cup in Sölden (Oostenrijk)
08:15 World Cup in Sölden (Oostenrijk)
09:00 EK (Italië)
10:00 EK (Italië)
11:00 WK in Doha (Qatar)
12:00 World Tour in Linz (Oostenrijk)
13:00 WTCR in Macau (Macau)
13:30 WTCR in Macau (Macau)
14:00 WTCR in Macau (Macau)
14:30 Home of the Olympics
15:00 Home Nations Series (Noord-Ierland)
17:00 EK in Helsingborg (Zweden)
18:00 EK in Helsingborg (Zweden) live
21:00 Bulletin
21:05 World Tour in Linz (Oostenrijk)
22:05 Bulletin
22:10 ISL in Washington (Verenigde Staten)
22:55 Home of the Olympics
23:25 Bulletin
23:30 World Cup in Sölden (Oostenrijk)
00:30 WTCR in Macau (Macau)
00:58 WTCR in Macau (Macau)
01:28 WTCR in Macau (Macau)
02:00 Home Nations Series (Noord-Ierland)
04:00 WTCR in Macau (Macau)
04:30 WTCR in Macau (Macau)
05:00 WTCR in Macau (Macau)
05:30 Home Nations Series (Noord-Ierland)

26
26

06:00 National Icons
06:30 National Icons
07:00 Davis Cup Highlights
09:00 EK Voetbal: Servië - Oekraïne (samenvatting)
09:10 EK Voetbal 2020 (samenvatting)
09:40 NBA: Sacramento Kings - Boston Celtics (samenvatting)
10:10 Peptalk (herhaling) actueel
11:00 Davis Cup: Nederland - Kazachstan live
17:00 Peptalk (herhaling) actueel
18:00 Rondo (herhaling)
18:55 Formula E Preview
19:25 Formula E Preview
19:55 EK Voetbal: Ierland - Denemarken (samenvatting)
20:05 EK Voetbal 2020 (samenvatting)
20:35 EK Voetbal: Duitsland - Noord-Ierland live
22:45 Crashen in de Keuken GP Brazilië
23:05 Peptalk (herhaling) actueel
23:55 EK Voetbal: Ierland - Denemarken (samenvatting)
00:05 EK Voetbal: Nederland - Estland
01:50 EK Voetbal 2020 (samenvatting)
02:20 Davis Cup: Kazachstan - Nederlan (Hoogtepunten)
04:20 EK Voetbal: Nederland - Estland (samenvatting)
04:30 Golf: Nedbank Golf Challenge (Hoogtepunten)
05:00 National Icons
05:30 National Icons
06:00 National Icons

Docu & Lifestyle

27
27

06:00 Edge of Alaska
06:45 Deadliest Catch
06:45 Ultimate Survival
07:30 Deadliest Catch
07:40 Tanked
08:15 Tanked
08:35 FantomWorks
09:00 FantomWorks
09:30 Kindig Customs
09:45 Kindig Customs
10:25 Dual Survival
10:30 Fast N' Loud
11:15 Chasing Classic Cars
11:20 Gold Rush
12:05 Gold Rush
12:15 Gold Rush: White Water
12:50 Gold Rush: White Water
13:10 Impossible Engineering
13:40 Impossible Engineering
14:05 Gold Rush
14:30 Gold Rush
15:05 Fish Or Die
15:20 Fish Or Die
16:05 Barnwood Builders
16:10 Barnwood Builders
17:00 Wheeler Dealers
18:00 Baggage Battles
18:30 Salvage Hunters
19:30 Auction Hunters
20:00 Auction Hunters
20:30 Abandoned Engineering
21:30 Blowing Up History
22:30 Wheeler Dealers
23:30 Fast N' Loud
00:30 Edge of Alaska
01:30 Baggage Battles
02:00 Abandoned Engineering
02:50 Blowing Up History
03:40 Treehouse Masters
03:40 De Haven Van Rotterdam
04:30 Gold Rush
05:15 Building Alaska
06:00 Edge of Alaska

28
28

06:00 Dogs 101: New Tricks
06:25 Animal Cops Houston
07:15 Animal Cops Houston
08:10 Nature's Strangest Mysteries: Solved
08:35 How Do Animals Do That
09:05 Treehouse Masters
10:00 Pit Bulls & Parolees
10:55 Wildest Middle East
11:50 Crocodile Hunter
12:45 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
13:40 Crikey! It's the Irwins
14:35 Monster Hammerhead
15:30 Whale Wars
16:25 Animal Cops Miami
17:20 The Aquarium
18:15 Pit Bulls & Parolees
19:10 The Zoo
20:05 Wildest Middle East
21:00 Monster Hammerhead
21:55 Pit Bulls & Parolees
22:50 Pit Bulls & Parolees
23:45 The Zoo
00:40 Roar: The Most Dangerous Movie Ever Made
01:35 The Aquarium
02:25 Pit Bulls & Parolees
03:15 The Zoo
04:02 Wildest Middle East
04:49 Pit Bulls & Parolees
05:36 Dogs 101: New Tricks
06:00 Dogs 101: New Tricks

29
29

06:00 Science of Stupid 7
06:30 Car S.O.S. 7
07:25 Car S.O.S. 7
08:20 Wicked Tuna 8
09:15 Wicked Tuna 8
10:15 Fish Tank Kings serie
11:00 Monster Fish
12:00 Megastructures
13:00 Megastructures
14:00 Operation Royal Wedding
15:00 Drain The Oceans 2
16:00 Hot Roads
17:00 Air Crash Investigation
18:00 Yukon Gold
19:00 Find It, Fix It, Sell It
20:00 The Incredible Dr. Pol 9
21:00 The Incredible Dr. Pol 9
22:00 Battles Won and Lost
23:00 The Nightcrawlers
00:00 Born In Africa
01:00 War Junk 2
02:00 Genius: Picasso
03:00 Drugs Inc.
03:55 Drugs Inc.
04:50 Ultimate Airport Dubai
05:10 Science of Stupid 7
05:50 Science of Stupid 7
06:00 Science of Stupid 7

30
30

06:10 Het Sinterklaasjournaal (NTR)
06:20 EenVandaag (AVROTROS)
06:45 Dagelijkse Kost (VRT)
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door (BNNVARA)
08:35 NOS Journaal
08:50 Weerbericht Europa/Afrika (BVN)
09:00 Maestro (AVROTROS)
09:55 Mij overkomt het niet (VRT)
10:45 Nieuwsuur (NOS/NTR)
11:25 Weerbericht Amerika/Caribiën (BVN)
11:50 Pauw (BNNVARA)
12:25 Andere Tijden (NTR/VPRO)
12:46 Iedereen Beroemd (VRT)
13:00 VRT Journaal
13:30 De Afspraak (VRT)
14:20 Ellie in de Handel (AVROTROS)
15:00 BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
15:25 NOS Journaal
15:40 Tijd voor MAX
16:31 Sesamstraat (NTR)
16:45 Het Klokhuis (NTR)
16:55 NOS Jeugdjournaal
17:00 Freeks wilde wereld (VPRO)
17:15 Blokken (VRT)
17:45 Thuis (VRT)
18:10 Het Sinterklaasjournaal (NTR)
18:20 EenVandaag (AVROTROS)
18:45 Dagelijkse Kost (VRT)
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door (BNNVARA)
20:35 NOS Journaal
20:50 Weerbericht Europa/Afrika (BVN)
21:00 TV Show op reis (AVROTROS)
21:50 Zembla (BNNVARA)
22:45 Nieuwsuur (NOS/NTR)
23:25 Weerbericht Amerika/Caribiën (BVN)
23:38 Opsporing Verzocht Internationaal (AVROTROS)
23:50 Pauw (BNNVARA)
00:25 MAX Minicollege
00:45 Iedereen Beroemd (VRT)
01:00 VRT Journaal
01:30 De Afspraak (VRT)
02:20 Ellie in de Handel (AVROTROS)
03:00 BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
03:25 NOS Journaal
03:40 Tijd voor MAX
04:31 Sesamstraat (NTR)
04:45 Het Klokhuis (NTR)
04:55 NOS Jeugdjournaal
05:00 Freeks wilde wereld (VPRO)
05:15 Blokken (VRT)
05:45 Thuis (VRT)

31
31

06:00 My 600lb Life
06:50 My Cat From Hell
07:40 Fixer Upper
08:30 Something Borrowed, Something New
08:55 Say Yes to the Dress
09:45 Bevallen Met...Do
10:40 The Bad Skin Clinic
11:35 My 600lb Life
11:35 Say Yes to the Dress
11:35 Say Yes to the Dress
12:00 Say Yes to the Dress
12:30 Something Borrowed, Something New
13:00 Say Yes to the Dress
14:00 Say Yes to the Dress: Canada
14:30 The Family Chantel
15:30 Flip Or Flop
16:00 Fixer Upper
17:00 House Hunters International
17:00 House Hunters International
17:30 House Hunters International
17:30 House Hunters International
18:00 My 600lb Life
19:00 Something Borrowed, Something New
19:30 Say Yes to the Dress
20:30 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
21:30 90 Day Fiancé: The Other Way
23:00 My 600lb Life
00:00 Body Fixers
00:55 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
00:55 90 Day Fiancé: The Other Way
01:55 90 Day Fiancé: The Other Way
02:20 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
03:10 Say Yes to the Dress
03:10 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
04:00 My 600lb Life
04:00 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
04:45 Fixer Upper
04:45 Fred Van Leer: Alles Uit De Kast
05:35 Flip Or Flop
06:00 My 600lb Life

Kinderen

32
32

06:10 Ben 10
06:34 Teen Titans Go!
07:05 Unikitty
07:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
08:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
08:34 Teen Titans Go!
09:00 Victor en Valentino
09:30 Craig van de Kreek
09:55 Wat Beren Leren
10:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
11:25 Unikitty
11:58 Tom en Jerry Show
12:28 Tom en Jerry Show
12:50 Wat Beren Leren
14:01 Clarence
15:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
15:35 Unikitty
15:59 Teen Titans Go!
16:30 Victor en Valentino
17:11 De Wonderlijke Wereld van Gumball
17:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
18:09 Teen Titans Go!
18:34 Teen Titans Go!
19:30 Craig van de Kreek
19:55 Tijd voor Avontuur
20:20 Ben 10
20:45 Victor en Valentino
21:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:11 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:00 Angelo Rules
05:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball

33
33

19:45 De Middelste van 7
22:00 De Psammy Show
22:12 De Psammy Show
22:22 De Psammy Show
22:30 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
22:50 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
23:10 LoliRock
23:30 LoliRock
23:52 De Psammy Show
00:05 De Psammy Show
00:25 PJ Masks: Pyjamahelden
01:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
01:20 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
01:40 LoliRock
02:00 LoliRock
02:25 De Psammy Show
02:37 De Psammy Show
02:49 De Psammy Show
03:10 PJ Masks: Pyjamahelden
03:34 PJ Masks: Pyjamahelden
04:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
04:20 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
04:40 LoliRock
05:00 Mickey Mouse Clubhuis
05:23 Mickey Muis maar mee
05:30 Mickey And The Roadster Racers
05:40 Mickey Mouse Roadster Racers

34
34

06:10 Blaze en de Monsterwielen
06:35 Paw Patrol serie
06:45 Paw Patrol serie
07:00 The Boss Baby: Back in Business serie
07:30 De Ludwigs
07:40 De Ludwigs
07:55 De Thundermans serie
08:25 ALVINNN!!! En de Chipmunks
08:35 ALVINNN!!! En de Chipmunks
08:55 PAW Patrol serie
09:05 Paw Patrol serie
09:25 Top Wing
09:55 Becca's Bunch
10:25 Butterbean's Café
10:50 Dirk Scheele
11:00 Nella De Ridderprinses
11:20 Abby Hatcher
11:45 Sunny Day
12:10 Lego City Adventures
12:25 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn serie
12:55 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn serie
13:25 Henry Danger serie
13:55 Huize Herrie serie
14:20 Huize Herrie serie
14:40 Atchoo!
14:50 Atchoo!
15:00 Op weg naar Pakjesavond
15:10 Op weg naar Pakjesavond
15:30 Kung Fu Panda serie
16:00 SpongeBob
16:10 SpongeBob
16:30 The Boss Baby: Back in Business serie
16:55 Huize Herrie serie
17:10 Huize Herrie serie
17:25 De Ludwigs
17:35 De Ludwigs
17:55 Henry Danger serie
18:25 Lost in Oz
18:55 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn serie
19:15 De Ludwigs
19:35 De Ludwigs
19:50 Game Shakers serie
20:20 De Thundermans serie
20:50 De Thundermans serie
21:15 SpongeBob
21:30 Cool Factor
21:45 Droomkamers
22:10 Droomkamers
22:30 Nachtwacht
22:50 Nachtwacht
23:15 De Ludwigs
23:25 De Ludwigs
23:35 De Ludwigs
23:50 De Ludwigs
23:55 Kenan & Kel
00:20 The Angry Beavers
00:45 ALVINNN!!! En de Chipmunks
01:05 ALVINNN!!! En de Chipmunks
01:30 ALVINNN!!! En de Chipmunks
01:50 Winx Club serie
02:15 Winx Club serie
02:35 Rabbids Invasie
02:45 Vang Blake!
03:05 Vang Blake!
03:25 Winx Club serie
03:50 Winx Club serie
04:10 Winx Club serie
04:35 Winx Club serie
05:00 Dora
05:20 Shimmer & Shine
05:45 Rusty Rivets

Op verzoek van onze lezers

35
35

06:00 De jaren van Perez: Jaap Stam
06:30 FOX Sports Vandaag actueel sport
07:00 Tweede Divisie Highlights
08:00 FOX Sports Vandaag actueel sport
08:30 Bij Andy in de auto: Bart Ramselaar
09:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
10:00 FOX Sports Vandaag actueel sport
10:30 De jaren van Perez: Jaap Stam
11:00 FOX Sports Vandaag actueel sport
11:30 Persconferentie Ronald Koeman
12:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
13:00 Voetbalpraat
14:00 Ajax TV
14:30 Goedemorgen Oranje
16:00 Feyenoord TV
16:15 DOC: Maarten Paes, van spits tot keeper
16:30 Tweede Divisie Highlights
17:30 FOX Sports Top 25 Goals
17:50 SC Cambuur - Almere City (samenvatting)
18:10 Feyenoord TV
18:30 Ajax TV
19:00 PSV TV
19:30 Bij Andy in de auto: Bart Ramselaar
20:00 Feyenoord TV
20:15 FC Den Bosch - Excelsior (samenvatting)
20:30 De jaren van Perez: Jaap Stam
21:00 FOX Sports Top 25 Goals
21:20 SC Cambuur - Almere City (samenvatting)
21:40 Jong Oranje - Jong Engeland (samenvatting)
22:00 PSV TV
22:30 Feyenoord TV
22:45 FOX Sports Top 25 Goals
23:00 Jong Oranje - Jong Engeland
03:30 MLB World Series 2019 Highlights
04:00 Europa League Highlights
05:00 Feyenoord TV
05:15 FOX Sports Top 25 Goals
05:30 Jong Oranje - Jong Engeland (samenvatting)
05:45 Peru - Chili (samenvatting)
06:00 Bij Andy in de auto: Bart Ramselaar

36
36

06:40 SC Cambuur - Almere City (samenvatting)
07:00 Persconferentie Ronald Koeman
07:40 Telstar - Go Ahead Eagles (samenvatting)
08:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
09:00 Tweede Divisie Highlights
10:00 SC Cambuur - Almere City FC
11:45 Telstar - Go Ahead Eagles
13:30 DOC: Maarten Paes, van spits tot keeper
13:40 Feyenoord TV
14:00 Tweede Divisie Highlights
15:00 Telstar - Go Ahead Eagles (samenvatting)
15:15 FC Den Bosch - Excelsior (samenvatting)
15:30 SC Cambuur - Almere City (samenvatting)
15:45 Colombia - Peru (samenvatting)
16:00 Ajax TV
16:30 Keuken Kampioen Divisie Highlights
17:30 De jaren van Perez: Jaap Stam
18:00 Ajax TV
18:30 Feyenoord TV
18:50 FC Den Bosch - Excelsior (samenvatting)
19:10 FOX Sports Top 25 Goals
19:30 PSV TV
20:00 Ajax TV
20:30 Bij Andy in de auto: Bart Ramselaar
21:00 Jong Oranje - Jong Engeland
22:45 SC Cambuur - Almere City (samenvatting)
23:00 DOC: De weg van Luuk
03:45 Tweede Divisie Highlights
04:45 FOX Sports Top 25 Goals
05:00 Jong Oranje - Jong Engeland

37
37

06:00 Europa League Highlights
07:00 Finale Copa Sudamericana: Colon - Ind. del Valle
08:45 Colombia - Peru
10:30 Bundesliga Special: De derby van Berlijn
11:00 MLS Highlights
11:30 Boca Juniors - River Plate
13:15 Flamengo - Gremio
15:00 Bayer Leverkusen - Paderborn (samenvatting)
15:15 Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen (samenvatting)
15:30 Bayer Leverkusen - Hoffenheim (samenvatting)
15:45 Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (samenvatting)
16:00 Leverkusen - Union Berlin (samenvatting)
16:15 Augsburg - Leverkusen (samenvatting)
16:30 Leverkusen - Leipzig (samenvatting)
16:45 Frankfurt - Leverkusen (samenvatting)
17:00 Leverkusen - Bremen (samenvatting)
17:15 Leverkusen - B. Monchengladbach (samenvatting)
17:30 Wolfsburg - Leverkusen (samenvatting)
17:45 Colombia - Peru (samenvatting)
18:00 FOX Sports Top 25 Goals
18:15 FOX Sports Top 25 Tennis
18:30 Bundesliga Special: De derby van Berlijn
19:00 Bundesliga Highlights
20:00 FOX Sports Top 25 Goals
20:15 FOX Sports Top 25 Tennis
20:30 NFL Highlights
21:00 MLS Highlights
21:30 Bundesliga Special: De derby van Berlijn
22:00 NFL Highlights
22:30 Bundesliga Special: Philippe Coutinho, de Kleine Magiër
23:00 MLS Highlights
23:30 FOX Sports Top 25 Goals
23:45 Colombia - Peru (samenvatting)
03:41 Finale Copa Sudamericana: Colon - Ind. del Valle (samenvatting)
04:00 NFL Highlights
04:30 Bundesliga Special: Philippe Coutinho, de Kleine Magiër
05:00 Europa League Highlights
06:00 Bundesliga Special: De derby van Berlijn