logo

Kosta TV Gids - Vandaag (dinsdag 26 maart)

klik op een zender om de programmering te zien.

Nederland

00
00


07:00 NOS Journaal
07:10 Goedemorgen Nederland
07:30 NOS Journaal
07:40 Goedemorgen Nederland
08:00 NOS Journaal
08:10 Goedemorgen Nederland
08:30 NOS Journaal
08:40 Goedemorgen Nederland
09:00 NOS Journaal
09:15 Nederland in beweging
09:30 NOS Journaal
09:40 MAX Geheugentrainer
10:00 NOS Journaal
10:15 Tijd voor MAX
11:05 De Wereld Draait Door
12:00 NOS Journaal
12:20 NOS Journaal
12:40 Kook mee met MAX
13:00 NOS Journaal
13:20 Na het Nieuws
14:00 NOS het vragenuurtje
15:00 NOS Journaal
15:20 Kook mee met MAX
15:35 NOS Journaal
15:55 Jinek
16:57 Socutera
17:00 NOS Journaal
17:10 Tijd voor MAX
17:55 Politieke partijen: D66
18:00 NOS Journaal
18:15 EenVandaag
18:45 NOS Sportjournaal
19:00 De Wereld Draait Door
20:00 NOS Journaal
20:35 Opsporing verzocht
21:30 De Zorgwaakhond
22:20 De Rijdende Rechter
23:00 Jinek
00:00 NOS Journaal
00:20 Jinek
01:20 EenVandaag
01:50 NOS Journaal
02:05 NOS Journaal
05:50 Nederland in beweging

01
01


07:00 NOS Journaal met gebarentolk
07:15 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentolk
07:38 NOS Journaal
07:42 NOS Journaal
07:46 NOS Journaal
07:50 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentolk
08:15 NOS Journaal
08:30 NOS Journaal
08:38 NOS Journaal
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
09:00 NOS Journaal met gebarentolk
09:15 Door andere ogen
09:50 Verward
11:00 NOS Journaal
11:10 NOS Journaal
11:25 NieuwLicht
11:50 Meldpunt
12:25 BinnensteBuiten
12:56 Politieke Partijen: SP
13:00 NOS Journaal
13:20 Radar
14:00 Andries
14:35 Spoorloos
15:30 De bibliotheek
16:00 NOS Journaal
16:10 Geloofsgesprek
16:30 Roderick Zoekt Licht
17:00 Koken met Van Boven
17:35 Per Seconde Wijzer
18:10 Rail Away
18:40 BinnensteBuiten
19:15 De bibliotheek
19:50 Per Seconde Wijzer
20:25 Gort over de Grens
21:10 Eus in Medialand
21:45 Nu te Zien!
22:00 Nieuwsuur
22:45 De Hofbar
23:15 Europa achter de schermen: 10 jaar tumult
00:15 De nachtzoen
00:30 Nieuwsuur
01:25 Nieuwsuur

02
02


06:55 Sesamstraat
07:10 Tip de muis
07:21 Pim & Pom
07:25 Zappelin Go
07:35 Buurman en buurman
07:40 Bob de Bouwer
07:50 BabyBeestenBoel
08:00 Shaun het schaap
08:05 Bollie & Billie
08:20 Heidi
08:45 NOS Jeugdjournaal
08:50 Masha en de beer
08:55 Igam Ogam
09:07 Kiwi & Strit
09:10 Pieter Konijn
09:25 Kindertijd
09:26 Wat ben ik
09:30 Tom en Luisa de koe
09:35 Zeesponzen
09:42 Clownspruik
09:49 Grappige getallen - 2
09:50 Pipi, Pupu & Rosemarie
09:55 Teletubbies
10:10 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:15 Mullewapp
10:20 Nellie & Cezar
10:30 Het zandkasteel
10:45 Pingu in de stad
10:50 Sesamstraat 10 voor
11:05 Zappelin Go
11:15 Olivia
11:25 Inui
11:35 Babar en de belevenissen van Badou
11:45 Angelina Ballerina
12:00 Maya de bij
12:15 Nils Holgersson
12:30 Apennoten
12:40 De Smurfen
12:55 Mike de ridder
13:10 Kindertijd
13:11 Yunde maakt een vlieger
13:13 Raar
13:26 Madji
13:31 Bouwen
13:33 Blokkendier - Flamingo
13:35 Raad eens hoeveel ik van je hou
13:45 Bing
13:55 Sesamstraat
14:10 Noddy, de detective
14:20 Wickie de Viking
14:35 Ernest & Celestine
14:50 Sherazade: nieuwe sprookjes uit 1001 nacht
15:15 Beste Vrienden Quiz
15:35 Peperbollen
16:10 #forever
16:20 SpangaS
16:30 SpangaS
16:45 Checkpoint
17:10 Beste Vrienden Quiz
17:35 Willem Wever
18:00 #forever
18:20 SpangaS
18:30 SpangaS
18:40 Het Klokhuis
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:25 3 Op Reis
19:55 Food CIA
20:25 Been There Done That
21:15 Dit is niet mijn wereld vriend
22:00 Ik durf het bijna niet te vragen
22:25 Skam nl
22:50 First Dates Hotel
23:45 De Wereld Draait Door
00:40 Been There Done That
01:30 Dit is niet mijn wereld vriend
02:15 Ik durf het bijna niet te vragen
02:45 De Wereld Draait Door
03:33 Tekst TV

03
03


07:00 RTL Nieuws
07:15 RTL Nieuws
07:30 RTL Nieuws
07:45 RTL Nieuws
08:00 RTL Nieuws
08:15 RTL Nieuws
08:30 RTL Nieuws
08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Nieuws
09:10 RTL Boulevard
10:00 Koffietijd
11:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
11:35 The Bold and the Beautiful
12:10 Dr. Phil
13:15 Dit Is Mijn Toekomst
13:45 De bloemenstal
14:00 Een Nieuw Leven In De Zon
15:00 Wie Overleeft Nederland?
16:00 Kopen Zonder Kijken
17:00 5 Uur Live
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:30 RTL Weer
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
19:55 RTL Weer
20:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
20:30 Beau Five Days Inside
21:30 Zelfbouwers Rotterdam
22:30 Een Nieuw Leven In De Zon
23:30 RTL Nieuws
23:45 RTL Weer
23:50 RTL Boulevard
00:45 Een Nieuw Leven In De Zon
01:50 Dit Is Mijn Toekomst
02:01 Dit Is Mijn Toekomst

04
04


06:00 Mediashop
07:30 Online gespot
08:00 Tommy Teleshopping
09:50 Kortingsbrigade.nl
10:00 Dit is mijn toekomst
10:35 Kortingsbrigade.nl
10:45 Tommy Teleshopping
11:00 Mediashop
12:30 Dit is mijn toekomst
13:30 Dit is mijn toekomst
13:45 Mediashop
14:20 Tommy Teleshopping
16:40 Makelaars met een missie
17:40 Dr. Phil
18:30 Deurwaarders UK
19:30 24 uur in de politiecel UK
20:30 Kees van der Spek ontmaskert
21:30 Jensen
22:30 24 uur in de E.R
23:30 24 uur in de politiecel UK
00:30 Nachtlounge
02:01 Nachtlounge
05:00 Car Tracks
05:30 RTL De Journal

05
05


06:00 Loop Hart van Nederland
07:55 Shownieuws - Late editie
08:30 6 Inside
09:30 Droomhuis op het Platteland
10:25 Smaken Verschillen
10:55 Smaken Verschillen
11:30 Wat Eten We?
12:00 Utopia
13:00 Dieren op spreekuur
13:30 Droomhuis op het Platteland
14:30 Smaken Verschillen
15:00 Smaken Verschillen
15:30 Een goede buurt
16:25 Down met Johnny
17:30 Wat Eten We?
18:00 6 Inside
19:00 Hart van Nederland - Vroeg
19:30 Utopia
20:30 Urk!
21:30 De dag van je leven
22:30 Hart van Nederland - Late editie
22:55 Shownieuws - Late editie
23:30 Piets weerbericht
23:35 6 Inside
00:35 Utopia
01:25 Astro TV

06
06


06:55 B.O.Z.: Transformers Cyberverse
07:05 B.O.Z.: LEGO Ninjago
07:30 B.O.Z.: Inazuma 11
07:55 B.O.Z.: Pokémon
08:20 B.O.Z.: Ben 10
08:31 B.O.Z.: Ben 10
08:45 B.O.Z.: Rox
09:10 B.O.Z.: Transformers Rescue Bots
09:30 Flodder
10:00 Flodder
10:30 Married with Children
11:00 Married with Children
11:30 'Allo 'Allo!
12:00 Last Man Standing
12:30 Last Man Standing
13:00 Idioten op de weg
13:30 Politie Op Je Hielen Down Under
14:30 Stop! Politie
15:00 Stop! Politie
15:30 Last Man Standing
16:00 Last Man Standing
16:30 Married with Children
17:00 Married with Children
17:30 Flodder
18:00 Flodder
18:30 'Allo 'Allo!
19:00 Idioten op de weg
19:30 Politie Op Je Hielen Down Under
20:30 Sabotage
22:40 The Expendables 3
01:15 Hollandse Kanjers
02:01 Hollandse Kanjers
05:00 Morning Chat
05:45 Car Tracks

07
07


06:00 Loop Hart van Nederland
07:30 TV Winkel
08:00 Tommy Teleshopping
11:25 Astro TV
13:25 Tommy Teleshopping
14:10 Baby Daddy
14:35 House Rules Australië
15:30 Het Blok Australië
16:30 House Rules Australië
17:35 Het Blok Australië
18:35 Hawaii Five-0
19:30 NCIS
20:30 Grey's Anatomy
21:25 New Amsterdam
22:20 Code Black
23:10 Law & Order: Special Victims Unit
00:05 The Good Wife
01:00 Dr. Bull
02:00 Astro TV

08
08


06:45 Gravity Falls
07:08 Groen in de Grote Stad
07:20 Groen in de Grote Stad
07:33 Ducktales
07:56 Milo Murphy's Wet
08:18 Milo Murphy's Wet
08:32 Ruimtekuikens in de ruimte
08:53 Ruimtekuikens in de ruimte
09:06 Boyster
09:29 Boyster
09:51 Lanfeust Quest
10:14 Chillen met de Ronks
10:26 Chillen met de Ronks
10:50 Chillen met de Ronks
11:13 Undercover Kat
11:25 Undercover Kat
11:36 Undercover Kat
11:47 Undercover Kat
12:10 Gravity Falls
12:34 Marvel's Spider-Man
12:55 Ruimtekuikens in de ruimte
13:17 Chillen met de Ronks
13:40 Chillen met de Ronks
13:51 Chillen met de Ronks
14:05 Marvel's Spider-Man
14:27 Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
14:49 Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
14:54 Star Wars Rebels
15:16 Pokémon
15:36 Ruimtekuikens in de ruimte
15:48 Ruimtekuikens in de ruimte
16:11 Furiki Wheels
16:36 Paf de hond
16:43 Paf de hond
16:51 Paf de hond
16:58 Paf de hond
17:06 Lab Rats
17:30 Mech-X4
17:53 Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
18:00 The Big Bang Theory
18:15 The Big Bang Theory
18:45 Mom
19:10 Mom
19:35 The Big Bang Theory
20:05 The Big Bang Theory
20:30 Star Trek: Beyond
22:50 The League of Extraordinary Gentlemen
01:05 Utopia
01:50 Astro TV
04:00 Disney XD

09
09


06:56 Wissper
07:03 Jul & Julia
07:14 Ernst, Bobbie en de rest
07:29 Piet Piraat
07:36 Mijn ridder en ik
07:47 Super 4
08:00 LEGO City
08:02 Brandweerman Sam
08:15 Bibaboerderij
08:30 Telekids Mini's: Molang
08:33 Telekids Mini's: Molang
08:37 Telekids Mini's: 2 kleine kleutertjes
08:40 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:46 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:51 Juf Roos
08:56 Telekids Mini's: BW TV
09:02 Telekids Mini's: Tee & Mo
09:07 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
09:12 Telekids Mini's: StoryZoo
09:24 Telekids Mini's: Thomas De Stoomlocomotief
09:35 Telekids Mini's: Super Wings
09:49 Robocar Poli
10:01 Chuggington Medaille Race
10:05 Telekids Mini's: Chuck and Friends
10:18 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:37 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:48 Telekids Mini's: TiTaToverfeest
11:05 Telekids Mini's: Sprookjesboom: Zing En Dans Mee
11:10 Telekids Mini's: Fien & Teun
11:15 Telekids Mini's: Jokie
11:23 Telekids Mini's: Little People
11:35 Florrie's Draakjes
11:45 Hello Kitty and Friends
12:00 Monchhichi
12:13 My Little Pony
12:34 Super 4
12:48 Robin Hood
13:00 Brandweerman Sam
13:10 Om Nom
13:11 Hoe maak je dat?!
13:16 Flin & Flo
13:27 Dinotrux
13:51 Lalaloopsy
14:12 Enchantimals
14:23 Strawberry Shortcake
14:46 Tashi
14:58 Mr. Bean
15:11 Blinky Bill
15:25 Zafari
15:48 Het regent gehaktballen
15:59 Miss Moon
16:13 LEGO Friends
16:35 Spirit - Samen Vrij
17:05 Goede Tijden, Slechte Tijden
17:35 The Bold and the Beautiful
18:05 The Bold and the Beautiful
18:35 Dr. Quinn, Medicine Woman
19:35 McLeod's Daughters
20:30 Anna Nicole
22:10 House
23:05 Dr. Quinn, Medicine Woman
00:05 McLeod's Daughters
01:00 Mediashop
02:01 Mediashop

10
10


06:55 Storage Hunters UK
07:55 Container Wars
08:20 Container Wars
08:40 The Middle
09:05 The Middle
09:35 Will & Grace
10:00 Will & Grace
10:30 The Simpsons
10:55 The Simpsons
11:25 The Simpsons
11:50 The Simpsons
12:20 Cheers
12:50 Cheers
13:25 Million Dollar Listing: L.A
14:15 Million Dollar Listing: L.A
15:10 Container Wars
15:40 Container Wars
16:05 The Middle
16:35 The Middle
17:05 Will & Grace
17:35 Will & Grace
17:55 Will & Grace
18:25 Will & Grace
18:50 The Simpsons
19:20 The Simpsons
19:45 The Simpsons
20:10 Bones
21:05 Bones
22:00 The Walking Dead
22:55 Outcast
23:55 Outcast
00:55 Empire
01:50 Empire
02:35 Empire
03:20 Storage Hunters UK
03:40 Storage Hunters UK
04:05 Storage Hunters UK
04:25 Storage Hunters UK
04:50 Storage Hunters UK
05:15 Storage Hunters UK

11
11


07:00 TV Winkel
15:00 Doctors
15:55 Huizenjacht
16:55 One Big Happy
17:15 One Big Happy
17:40 Manhattan Love Story
18:10 Manhattan Love Story
18:35 The A-Team
19:35 The A-Team
20:30 Zodiac
23:45 Without a Trace
00:40 Extant
01:20 AstroTV
02:50 Tommy Teleshopping
05:20 Loop Hart van Nederland

Vlaanderen

12
12


00:30 Journaallus
09:00 Lentebeelden
10:00 Radio 2 op één
12:00 Lentebeelden
12:20 Dagelijkse kost
12:35 Blokken
13:00 Het journaal
13:25 Het weer
13:30 Iedereen beroemd
13:50 Thuis
14:19 Clips
14:30 Down the Road
15:15 Father Brown
16:00 The Secret World of Lego
16:50 Buren
17:15 Kinderen van Dewindt
18:04 Het journaal update
18:10 Het weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 Iedereen beroemd
20:05 Het weer
20:10 Thuis
20:40 Rond de Noordzee
21:25 Bargoens
22:15 Van Gils & gasten
23:05 Het journaal
23:20 Het weer
23:25 Major Crimes
00:07 Keno
00:08 Euromillions
00:10 Dagelijkse kost
00:25 Iedereen beroemd
00:45 Journaallus

13
13


00:15 Canvaslus
09:00 Lentebeelden
12:30 Rolkrant
14:00 Ketnet Junior
19:05 De kleedkamer
20:00 Terzake
20:30 De afspraak
21:20 Terug naar Rwanda
22:10 De ideale wereld
22:55 Winteruur
23:10 The Miracle
00:00 Canvaslus

14
14


07:15 Littlest Pet Shop
07:35 Maya de Bij
07:45 Nils Holgersson
08:00 Danger Mouse
08:10 Jabaloe
08:25 Zak Storm
08:50 Dawn of the Croods
09:10 Pokémon XY
09:35 Thomas de Trein
09:45 Qmusic
10:05 Geen uitzending
12:05 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
12:40 Open Keuken met Sandra Bekkari
13:00 VTM NIEUWS
13:25 Het weer
13:35 Familie
14:10 Wittekerke
15:20 McLeod's Daughters
16:15 Life in Pieces
16:40 Aspe
17:45 VTM NIEUWS
17:55 Het weer
18:00 Open Keuken met Sandra Bekkari
18:20 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
19:00 VTM NIEUWS
19:50 Het weer
20:00 Familie
20:35 Studio Tarara
21:35 FAROEK Live
22:30 Enemy of the state
00:50 Private Practice
05:25 What's The Big Idea?
05:30 Teletubbies
05:40 Nijntje's Avonturen
05:45 Kabouter Plop
05:50 Kabouter Plop

15
15


08:00 De familie Backeljau
08:30 Qmusic
12:45 That 70's Show
13:10 Geen uitzending
16:40 Grounded for Life
17:05 That 70's Show
17:30 De familie Backeljau
18:00 How I Met Your Mother
18:25 How I Met Your Mother
18:50 The Simpsons
19:15 The Simpsons
19:40 Modern Family
20:10 The Big Bang Theory
20:35 Now You See Me
22:45 Max Payne
00:35 Geen uitzending

16
16


05:00 Geen uitzending
08:05 Geen uitzending
09:05 Comfort Food
09:20 De wereld op je bord
09:40 Meesterlijke Klassiekers
10:10 Grenspolitie
10:35 Komen eten UK
11:00 Geen uitzending
13:05 Komen Eten
13:50 Geen uitzending
15:55 Zoete Zonde
16:20 Passe-vite
16:45 Pasta & Risotto
17:05 Huizenjagers
17:55 Komen Eten
18:45 Friends
19:10 Friends
19:40 Huizenjagers
20:35 Geubels en de Belgen
21:15 Zo Man Zo Vrouw
22:05 Lethal weapon 3
00:20 Huizenjagers
05:00 Geen uitzending

17
17


05:00 Geen uitzending
08:55 Dr. Phil
09:35 Geen uitzending
10:35 Dr. Phil
11:20 Geen uitzending
11:50 ER
12:35 Geen uitzending
13:05 Cold Case
13:50 Geen uitzending
14:10 Castle
15:00 Geen uitzending
15:35 Dr. Phil
16:20 Dr. Phil
17:05 Million Dollar Listing: Los Angeles
17:55 ER
18:45 Cold Case
19:40 Castle
20:35 André Hazes: Ik haal alles uit het leven
21:25 Adam Zkt. Eva VIPS
22:20 Temptation Island
23:20 Million Dollar Listing: Los Angeles
00:10 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending

18
18


07:00 The Bold and the Beautiful
07:20 Sturm der Liebe
08:15 LouisLouise
08:40 Home and Away
09:05 Geen uitzending
09:20 Offspring
10:05 House Rules NL
11:00 My Kitchen Rules
11:55 De Keuken van Sofie
12:10 Mystery Diagnosis
12:55 Hollywood Medium with Tyler Henry
13:45 The Skeleton Twins
15:20 EHBL
15:45 Extreme Cake Makers
16:10 House Rules NL
17:00 My Kitchen Rules
18:05 Sturm der Liebe
19:05 De Keuken van Sofie
19:20 Home and Away
19:45 Help, mijn man is een klusser
20:40 Ik vertrek
21:30 De vetste vakantie
22:25 Een frisse start met vtwonen
23:20 Help, mijn man is een klusser
00:10 Hollywood Medium with Tyler Henry
05:45 Extreme Cake Makers

19
19


07:55 Murder She Wrote
08:45 Monster Jam
09:10 Sex&Drugs&Rock&roll
09:30 Geen uitzending
10:00 Caught on Camera
10:50 Zorro
11:10 The A-Team
11:55 Relic Hunter
12:40 'Allo 'Allo!
13:10 Zware jongens: Police Interceptors
13:55 Mission Impossible II
15:55 Caught on Camera
16:45 Monster Jam
17:15 Zorro
17:35 The A-Team
18:25 Relic Hunter
19:15 'Allo 'Allo!
19:50 Zware jongens: Police Interceptors
20:40 The Detonator
22:20 The Selection USA
23:15 The Young Ones
23:50 The Young Ones
00:25 Caught on Camera

Film & Serie

20
20


06:30 Zoon van Rambow
08:05 Scott Pilgrim vs. the World
10:00 Mayhem
11:30 Deadpool 2
13:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
15:40 Horton Hears a Who!
17:05 Isle of Dogs
18:45 Your Name.
20:30 A Quiet Place
22:00 Mother!

21
21


07:00 Song of the Sea
08:30 Ted & het geheim van koning Midas
09:55 Peter Rabbit
11:30 Minoes
12:55 Ferdinand
14:40 Solan & Ludwig: De Grote Kaasrace
16:00 Pudding T
17:20 Bibi & Tina: Tohuwabohu Total
19:10 Rikkie de Ooievaar
20:30 Paddington 2
22:15 Daddy's Home 2
23:55 Blockers

22
22


06:30 Kill Command
08:10 Gemini
09:45 Action Point
11:10 Radius
12:40 Singularity
14:15 Free Fire
15:45 The Hunter's Prayer
17:15 Proud Mary
18:45 All is Lost
20:30 Savages
22:40 Bent

23
23


07:20 South Park
07:50 South Park
08:15 South Park
08:45 South Park
09:00 Family Guy
09:30 Family Guy
10:00 Bob's Burgers
10:25 Bob's Burgers
10:55 Family Guy
11:20 Family Guy
11:50 Life In Pieces
12:15 Life In Pieces
12:40 Modern Family
13:00 Modern Family
13:30 Friends
13:55 Friends
14:25 South Park
14:55 South Park
15:25 Bob's Burgers
15:50 Bob's Burgers
16:15 Family Guy
16:45 Family Guy
17:05 Life In Pieces
17:30 Life In Pieces
18:00 Modern Family
18:25 Modern Family
18:55 Friends
19:20 Friends
19:45 The Daily Show
20:10 Broad City
20:35 Family Guy
21:05 Family Guy
21:35 Modern Family
22:00 Modern Family
22:25 Friends
22:50 Friends
23:20 Life In Pieces
23:50 Life In Pieces
00:10 Bob's Burgers
00:30 Bob's Burgers
00:50 South Park
01:10 South Park
01:30 The Daily Show
01:50 South Park
02:15 Most Ridiculous
02:35 Most Ridiculous
02:55 Takeshi's Castle
03:15 Takeshi's Castle
03:35 South Park
03:55 Most Ridiculous
04:15 Most Ridiculous
04:35 Takeshi's Castle Thailand
04:55 Takeshi's Castle Thailand
05:15 Most Ridiculous
05:35 Most Ridiculous

Sport

24
24


07:30 Biatlon: World Cup in Oslo (Noorwegen)
08:00 Biatlon: World Cup in Oslo (Noorwegen)
08:30 Wielrennen: Ronde van Catalonië (Spanje)
09:30 Judo: Grand Slam Tournament in Jekaterinenburg (Rusland)
10:05 Schansspringen: World Cup in Planica (Slovenië)
11:00 Biatlon: World Cup in Oslo (Noorwegen)
11:30 Wielrennen: Ronde van Catalonië (Spanje)
12:30 Biatlon: World Cup in Oslo (Noorwegen)
13:00 Biatlon: World Cup in Oslo (Noorwegen)
13:30 Schansspringen: World Cup in Planica (Slovenië)
14:30 Wielrennen: Ronde van Catalonië (Spanje)
15:45 Live: Wielrennen: Ronde van Catalonië (Spanje)
17:15 Langlaufen: World Cup in Québec (Canada)
17:45 Langlaufen: World Cup in Canada
18:15 Paardensport: Paardensport
18:45 Paardensport: Vanuit Spanje
19:35 Nieuws
19:45 Schansspringen: World Cup in Planica (Slovenië)
21:00 Wielrennen: Ronde van Catalonië (Spanje)
22:00 Formule E: FIA Championship in Sanya (China)
23:00 Rally: ERC
23:30 Nieuws
23:35 Wielrennen: Ronde van Catalonië (Spanje)
00:30 Langlaufen: World Cup in Québec (Canada)
01:00 Langlaufen: World Cup in Canada
01:30 Biatlon: World Cup in Oslo (Noorwegen)
02:00 Biatlon: World Cup in Oslo (Noorwegen)
02:30 Langlaufen: World Cup in Canada
03:00 Wielrennen: Ronde van Catalonië (Spanje)
04:00 Biatlon: World Cup in Oslo (Noorwegen)
04:30 Biatlon: World Cup in Oslo (Noorwegen)
05:00 Rally: ERC
05:30 Wielrennen: Ronde van Catalonië (Spanje)

25
25


07:30 World Cup in Oslo (Noorwegen)
08:00 World Cup in Oslo (Noorwegen)
08:30 World Cup (Canada)
09:00 Ronde van Catalonië (Spanje)
10:00 Grand Slam Tournament in Jekaterinenburg (Rusland)
10:35 World Cup in Oslo (Noorwegen)
11:00 World Cup in Oslo (Noorwegen)
11:30 World Cup in Québec (Canada)
12:00 World Cup (Canada)
12:30 Ronde van Catalonië (Spanje)
13:30 World Cup in Planica (Slovenië)
14:30 WK in Matterley Basin (Groot-Brittannië)
15:00 WK in Matterley Basin (Groot-Brittannië)
15:30 WK in Matterley Basin (Groot-Brittannië)
16:00 WK in Matterley Basin (Groot-Brittannië)
16:30 World Cup in Planica (Slovenië)
17:30 World Cup in Québec (Canada)
18:00 World Cup (Canada)
18:30 World Cup in Oslo (Noorwegen)
19:00 Ronde van Catalonië (Spanje)
19:55 Nieuws
20:00 World Cup in Oslo (Noorwegen)
20:30 World Cup in Oslo (Noorwegen)
21:00 Ronde van Catalonië (Spanje)
22:30 World Cup in Québec (Canada)
23:00 World Cup (Canada)
23:25 Nieuws
23:30 Ronde van Catalonië (Spanje)
00:28 World Cup in Oslo (Noorwegen)
01:00 World Cup in Oslo (Noorwegen)
01:29 World Cup in Québec (Canada)
02:00 World Cup in Planica (Slovenië)
03:00 Ronde van Catalonië (Spanje)
04:00 World Cup in Oslo (Noorwegen)
04:30 World Cup in Oslo (Noorwegen)
05:00 World Cup (Canada)
05:30 Ronde van Catalonië (Spanje)

26
26


07:00 Peptalk (herhaling)
07:50 EK Voetbal 2020 (samenvatting)
08:20 FIS Free Ski Magazine
08:50 FIS Snowboard Magazine
09:20 Peptalk (herhaling)
10:10 Snooker: 2019 Tour Championship Finale (samenvatting)
11:40 Indycar Circuit of the America's (Hoogtepunten)
12:40 Nascar Cup Series: Martinsville Speedway Hoogtepunten
13:40 Nascar Truck Series Hoogtepunten
14:40 Formule E China (samenvatting)
15:40 GP Confidential
16:10 Peptalk (herhaling)
17:00 EK Voetbal 2020 (samenvatting)
17:30 FIS Free Ski Magazine
18:00 FIS Snowboard Magazine
18:30 EK Voetbal: Frankrijk - IJsland (samenvatting)
18:40 EK Voetbal: Nederland - Duitsland (samenvatting)
18:55 Peptalk (herhaling)
19:45 EK Voetbal 2020 (samenvatting)
20:15 Live: EK Voetbal Switch
23:05 EK Voetbal 2020 (samenvatting)
23:35 EK Voetbal 2020 (samenvatting)

Docu & Lifestyle

27
27


07:30 Treehouse Masters
08:15 Overhaulin'
09:00 Kindig Customs
09:50 Yukon Men
10:40 Alaskan Bush People
11:30 Gold Rush
12:20 Alaska: The Last Frontier
13:10 Big Fish Man
14:10 Deadliest Catch
15:10 Tanked
16:10 Building Alaska
17:05 Wheeler Dealers
18:05 Salvage Dawgs
18:30 Salvage Hunters
19:30 Cooper's Treasure
20:30 How Do They Do It?
21:00 How Do They Do It?
21:30 Abandoned Engineering
22:30 Fast N' Loud
23:30 Chasing Classic Cars
00:00 Chasing Classic Cars
00:30 Alaska: The Last Frontier
01:30 Lost and Sold
02:00 How Do They Do It?
02:25 How Do They Do It?
02:50 Abandoned Engineering
03:40 Tanked
04:30 Gold Rush
05:15 Outback Truckers

28
28


07:15 Pit Bulls & Parolees
08:10 Pit Bulls & Parolees
09:05 Pit Bulls & Parolees
10:00 Pit Bulls & Parolees
10:55 Pit Bulls & Parolees
11:50 Best Bites: 25 Greatest Shark Moments
12:45 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
13:40 How Do Animals Do That
14:08 How Do Animals Do That
14:35 Monsters Inside Me
15:30 Whale Wars
16:25 Animal Cops Houston
17:20 Attack Of The Giant Jellyfish
18:15 Pit Bulls & Parolees
19:10 Guardians of Rescue
20:05 Wildest Latin America
21:00 Monsters Inside Me
21:55 Pit Bulls & Parolees
22:50 Pit Bulls & Parolees
23:45 Guardians of Rescue
00:40 Monsters Inside Me
01:35 Attack Of The Giant Jellyfish
02:25 Pit Bulls & Parolees
03:15 Guardians of Rescue
04:02 Wildest Latin America
04:49 Pit Bulls & Parolees
05:36 Escape to Chimp Eden

29
29


00:00 Drugs Inc.
06:55 Animal Fight Club
07:55 Dog Whisperer
08:55 Cesar To The Rescue
09:55 Car S.O.S. 7
11:00 Strippers Cars for Cash
12:00 Storage Wars: Canada
12:30 Storage Wars: Canada
13:00 Nazi Underworld
14:00 Nazi Underworld
15:00 Ice Road Rescue 3
16:00 Dog Patrol
16:30 Dog Patrol
17:00 Air Crash Investigation
18:00 The Incredible Dr. Pol
19:00 The Incredible Dr. Pol
20:00 Air Crash Investigation
21:00 Nazi Megastructures
22:00 Nazi Megastructures
00:00 Drugs Inc.
01:00 Nazi Megastructures
02:00 Face To Face
02:45 Drugs Inc.
03:30 Airport Security Colombia
04:15 Locked Up Abroad
05:00 Science of Stupid
05:20 Science of Stupid
05:40 Science of Stupid

30
30


07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht Europa/Afrika
09:00 Floortje naar het einde van de wereld
09:50 De veiligheid van het land
10:20 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika/Caribiën
11:15 Jinek
12:05 Andere Tijden
12:40 Iedereen Beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Van Gils & Gasten
14:25 Gort over de Grens
15:00 BinnensteBuiten
15:25 NOS Journaal
15:40 Tijd voor MAX
16:20 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
16:55 NOS Jeugdjournaal
17:00 DierenDetectives
17:25 Blokken
17:55 Thuis
18:20 EenVandaag
18:45 Dagelijkse Kost
19:05 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 Eindelijk Thuis
21:50 Project Rembrandt
22:45 Nieuwsuur
23:30 Weerbericht Amerika/Caribiën
23:35 Opsporing Verzocht Internationaal
23:40 Jinek
00:35 Met het mes op tafel
01:00 VRT Journaal
01:35 Van Gils & Gasten
02:25 Gort over de Grens
03:00 BinnensteBuiten
03:25 NOS Journaal
03:40 Tijd voor MAX
04:20 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
04:55 NOS Jeugdjournaal
05:00 DierenDetectives
05:25 Blokken
05:55 Thuis

31
31


07:40 Love, Lust or Run
08:05 Love, Lust or Run
08:30 Say Yes to the Dress: Bridesmaids
09:00 Say Yes to the Dress
09:55 My 600lb Life
11:55 A Baby Story
12:25 A Baby Story
12:55 Say Yes To The Dress UK
13:25 Say Yes To The Dress UK
13:55 Say Yes to the Dress: Bridesmaids
14:20 Say Yes to the Dress: Bridesmaids
14:50 The Little Couple
15:40 Flip Or Flop
16:10 House Hunters
16:35 House Hunters
17:05 Masters of Flip
18:00 A Baby Story
18:30 A Baby Story
19:00 Say Yes to the Dress: Bridesmaids
19:30 Say Yes to the Dress
20:30 Secret Life of 4 and 5 Year Olds
21:30 Extraordinary Pregnancies
22:30 Will & Grace
23:00 My Naked Secret
23:30 My Naked Secret
00:00 Love, Lust or Run
00:30 Love, Lust or Run
01:00 Secret Life of 4 and 5 Year Olds
02:00 Extraordinary Pregnancies
02:45 Say Yes to the Dress: Bridesmaids
03:10 Say Yes to the Dress
04:00 Love, Lust or Run
04:20 Love, Lust or Run
04:45 House Hunters
05:10 House Hunters
05:35 Flip Or Flop

Kinderen

32
32


07:45 De wonderlijke wereld van Gumball
08:00 De wonderlijke wereld van Gumball
08:10 Appel en Uitje
08:20 Wat beren leren
08:30 Wat beren leren
08:45 Wat beren leren
08:55 Wat beren leren
09:10 Craig van de Kreek
09:20 Craig van de Kreek
09:35 Mighty Magiswords - 3 Minute Shorts
09:45 Mighty Magiswords - 3 Minute Shorts
10:00 Unikitty
10:10 Unikitty
10:25 Teen Titans Go! - Elements
10:35 Teen Titans Go! - Elements
10:45 Teen Titans Go! - Elements
10:55 Teen Titans Go! - Elements
11:10 Het regent gehaktballen
11:20 Het regent gehaktballen
11:35 Het regent gehaktballen
11:45 Het regent gehaktballen
11:55 De wonderlijke wereld van Gumball
12:05 De wonderlijke wereld van Gumball
12:20 De wonderlijke wereld van Gumball
12:30 De wonderlijke wereld van Gumball
12:45 Clarence
12:55 Clarence
13:10 Clarence
13:20 Clarence
13:35 Wat beren leren
13:45 Wat beren leren
13:55 Wat beren leren
14:05 Craig van de Kreek
14:15 Craig van de Kreek
14:30 Zomer Kamp Eiland
14:40 Zomer Kamp Eiland
14:55 Het regent gehaktballen
15:05 Het regent gehaktballen
15:20 Teen Titans Go! - Elements
15:32 Teen Titans Go! - Elements
15:42 Teen Titans Go! - Elements
15:52 Teen Titans Go! - Elements
16:02 Teen Titans Go! - Elements
16:15 De wonderlijke wereld van Gumball
16:25 De wonderlijke wereld van Gumball
16:40 De wonderlijke wereld van Gumball
16:50 Appel en Uitje
17:05 Craig van de Kreek
17:15 Craig van de Kreek
17:30 Teen Titans Go! - Elements
17:42 Teen Titans Go! - Elements
17:51 Teen Titans Go! - Elements
18:01 Teen Titans Go! - Elements
18:10 Teen Titans Go! - Elements
18:25 Unikitty
18:35 Unikitty
18:50 De wonderlijke wereld van Gumball
19:00 De wonderlijke wereld van Gumball
19:15 Zomer Kamp Eiland
19:25 Zomer Kamp Eiland
19:40 Mighty Magiswords - 3 Minute Shorts
19:50 Mighty Magiswords - 3 Minute Shorts
20:05 The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
20:10 De Powerpuff Girls
20:20 De Powerpuff Girls
20:35 Ben 10
20:46 Ben 10
21:00 Steven Universe
21:10 Steven Universe
21:25 Tijd voor avontuur
21:35 Tijd voor avontuur
21:50 De wonderlijke wereld van Gumball
22:00 De wonderlijke wereld van Gumball
22:10 De wonderlijke wereld van Gumball
22:20 De wonderlijke wereld van Gumball
22:35 De wonderlijke wereld van Gumball
22:45 De wonderlijke wereld van Gumball
23:00 LEGO Ninjago
23:20 LEGO Ninjago
23:45 Angelo Rules
23:55 Angelo Rules

33
33


07:25 Gravity Falls
07:50 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
08:15 Chibi
08:20 PJ Masks: Pyjamahelden
08:45 Puppy Vriendjes
09:10 Mickey And The Roadster Racers
09:20 Mickey And The Roadster Racers
09:32 Eet Slaap en Beweeg
09:35 Vampirina
09:50 Vampirina
10:00 Vampirina
10:15 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
10:30 Star vs De Kracht van het Kwaad
10:55 Star vs De Kracht van het Kwaad
11:10 Star vs De Kracht van het Kwaad
11:20 Star vs De Kracht van het Kwaad
11:30 Rapunzel: De Serie
12:00 Elena van Avalor
12:25 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
12:55 Phineas And Ferb
13:10 Phineas And Ferb
13:20 Groen in de Grote Stad
13:45 Milo Murphy´s Wet
14:00 Milo Murphy´s Wet
14:10 Descendants: Wicked World
14:15 LoliRock
14:30 LoliRock
15:05 Star vs De Kracht van het Kwaad
15:20 Star vs De Kracht van het Kwaad
15:35 Star vs De Kracht van het Kwaad
15:45 Elena van Avalor
15:50 Elena van Avalor
16:10 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
16:40 Phineas and Ferb
17:00 Phineas And Ferb
17:15 Phineas And Ferb
17:30 Groen in de Grote Stad
17:50 Big City Greens S1 Splits
18:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
18:25 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
18:47 Phineas and Ferb
18:55 K.C. Undercover
19:20 K.C. Undercover
19:45 Jessie
20:15 Ravens huis
20:40 Stuck In The Middle
21:05 K.C. Undercover
21:30 De Psammy Show
21:40 De Psammy Show
21:50 De Psammy Show
22:00 Chillen met de Ronks
22:13 Chillen met de Ronks
22:25 Sabrina: Secrets Of A Teenage Witch
22:50 Chez Remy: Samen Fit
23:00 Chez Remy: Samen Fit
23:08 Disney The Lodge
23:15 Violetta
00:00 Alex & Co.
00:25 Evermoor Chronicles
01:10 De Psammy Show
01:21 De Psammy Show
01:35 Alex & Co.
02:00 Sabrina: Secrets Of A Teenage Witch
02:20 De Psammy Show
02:35 De Psammy Show
02:46 Alex & Co.
03:10 Disney The Lodge
03:35 Just Like Me
03:48 Just Like Me
04:00 Sabrina: Secrets Of A Teenage Witch
04:20 De Psammy Show
04:30 De Psammy Show
04:40 Alex & Co.
05:05 Disney The Lodge
05:30 De Psammy Show
05:43 De Psammy Show

34
34


07:25 Henry Danger
07:50 De Thundermans
08:15 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
08:40 ALVINNN!!! en de Chipmunks
08:50 Paw Patrol
09:00 Paw Patrol
09:15 Top Wing
09:40 Becca's Bunch
10:05 Kiva Kan het!
10:15 Peppa Pig
10:20 Kid-e-Cats
10:25 Butterbean's Café
10:50 Dirk Scheele
11:05 Nella and the Princess Knight
11:25 Shimmer & Shine
11:50 Sunny Day
12:15 Bella en de Bulldogs
12:35 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:00 Henry Danger
13:25 SpongeBob
13:50 SpongeBob
14:10 Welkom in de Wayne toren
14:40 Huize Herrie
14:50 Huize Herrie
15:15 ALVINNN!!! en de Chipmunks
15:30 ALVINNN!!! en de Chipmunks
15:45 ALVINNN!!! en de Chipmunks
16:00 SpongeBob
16:15 SpongeBob
16:25 Atchoo!
16:45 Atchoo!
16:55 Huize Herrie
17:05 Huize Herrie
17:25 De Thundermans
17:50 De Thundermans
18:15 Cousins for Life
18:40 Henry Danger
19:05 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:30 NOOBees ?
19:50 Game Shakers
20:10 Game Shakers
20:40 De Thundermans
21:05 De Thundermans
21:30 Bella en de Bulldogs
21:45 De Thundermans
22:10 Big Time Rush
22:30 Het Huis Anubis
22:40 Het Huis Anubis
22:50 De legende van Korra
23:10 Victorious
23:35 iCarly
23:55 Kenan & Kel
00:20 The Angry Beavers
00:45 CatDog
01:05 Rugrats
01:30 Rocko's Modern Life
01:50 SpongeBob
02:15 SpongeBob
02:35 Rabbids Invasie
02:45 Regal Academy
03:05 Vang Blake!
03:25 De Pinguïns van Madagascar
03:50 De Pinguïns van Madagascar
04:10 Winx Club
04:35 Winx Club
05:00 Dora
05:20 Shimmer & Shine
05:45 Wallykazam!

Op verzoek van onze lezers

35
35


07:32 MLS Highlights
08:00 Jong Ajax - Jong FC Utrecht
09:45 Sparta Rotterdam - N.E.C.
11:30 Go Ahead Eagles - FC Twente
13:15 Jong Ajax - Jong FC Utrecht (samenvatting)
13:30 Roda JC - MVV Maastricht
15:15 FC Dallas - Colorado Rapids (samenvatting)
15:30 Los Angeles FC - Real Salt Lake (samenvatting)
15:45 NE Revolution - FC Cincinatti (samenvatting)
16:00 Argentinie - Venezuela (samenvatting)
16:15 Brazilie - Panama (samenvatting)
16:30 Burundi - Gabon (samenvatting)
16:45 DR Congo - Liberia (samenvatting)
17:00 MLS Highlights
17:30 Kaapverdië - Lesotho (samenvatting)
17:45 Libie - Zuid-Afrika (samenvatting)
18:00 Malawi - Marokko (samenvatting)
18:15 Kameroen - Comoren (samenvatting)
18:30 Keuken Kampioen Divisie Highlights
19:30 MLS Highlights
20:00 Tien jaar Terug: 2008-2009
21:00 Jong Ajax - Jong FC Utrecht (samenvatting)
21:20 FOX Sports: Top 25 Goals
21:40 Brazilie - Panama (samenvatting)
22:00 Sparta - N.E.C. (samenvatting)
22:20 Go Ahead - Twente (samenvatting)
22:39 Roda JC - MVV (samenvatting)
22:58 MLS Highlights
23:30 Malawi - Marokko (samenvatting)
23:45 Kameroen - Comoren (samenvatting)
00:00 Marokko - Argentinie (samenvatting)
00:15 Brazilie - Panama (samenvatting)
00:30 FOX Sports: Top 25 Goals
00:45 Tweede Divisie Highlights
04:17 Tweede Divisie Highlights
05:00 Keuken Kampioen Divisie Highlights
05:45 Marokko - Argentinie (samenvatting)

36
36


07:30 FOX Sports Vandaag
08:00 Feyenoord TV
08:15 PSV TV
08:30 FOX Sports Vandaag
09:00 Voetbal Viral
09:30 Ajax TV
10:00 FOX Sports Vandaag
10:30 Feyenoord TV
10:45 PSV TV
11:00 FOX Sports Vandaag
11:30 FOX Sports Vandaag
12:00 Ajax TV
12:30 FOX Sports Vandaag
13:00 PSV TV
13:15 Feyenoord TV
13:30 FOX Sports Vandaag
14:00 Dit was het Weekend
14:43 Voetbal Viral
15:15 Tweede Divisie Highlights
16:00 Natafelen
17:00 Ajax TV
17:30 eDivisie: speelronde 5
18:30 Jong Ajax - Jong FC Utrecht (samenvatting)
18:45 FOX Sports: Top 25 Goals
19:00 Voetbal Viral
19:30 PSV TV
19:50 Feyenoord TV
20:10 Jong Ajax - Jong FC Utrecht (samenvatting)
20:30 FOX Sports Vandaag
21:00 PSV TV
21:20 Feyenoord TV
21:40 Jong Ajax - Jong FC Utrecht (samenvatting)
22:00 Voetbal Viral
22:30 DOC: Theo! Gewoon niks.
23:30 FOX Sports Vandaag
00:00 Voetbalpraat
00:31 FOX Sports Vandaag
04:37 FOX Sports Vandaag
05:05 Jong Ajax - Jong FC Utrecht (samenvatting)
05:20 Feyenoord TV
05:35 Voetbalpraat

37
37


07:45 Libie - Zuid-Afrika (samenvatting)
08:00 MLS Highlights
08:30 Malawi - Marokko (samenvatting)
08:45 Burundi - Gabon (samenvatting)
09:00 Bundesliga Highlights
10:00 Bundesliga Special: De rijzende sterren
10:30 Kameroen - Comoren (samenvatting)
10:45 DR Congo - Liberia (samenvatting)
11:00 Voetbal Viral
11:30 MLS Highlights
12:00 MLS: LAFC - Real Salt Lake
13:45 Kaapverdië - Lesotho (samenvatting)
14:00 Tennis Highlights: Miami Dag 7
14:30 MLS Highlights
15:00 Kwalificatie Afrika Cup: Malawi - Marokko
16:45 Argentinie - Venezuela (samenvatting)
17:00 ATP Highlights Show Indian Wells
18:00 MLS Highlights
18:30 FOX Sports: Top 25 Goals
18:45 Tennis Highlights: Miami Dag 7
19:10 Voetbal Viral
19:35 Malawi - Marokko (samenvatting)
19:50 Marokko - Argentinie
21:51 DOC: Aziz Doufikar, de pionier
22:40 MLS Highlights
23:10 Deuce
23:35 ATP Highlights Show Indian Wells
00:35 FOX Sports: Top 25 Goals
00:50 Marokko - Argentinie (samenvatting)
04:15 Marokko - Argentinie