Kosta TV Gids - Vandaag (zaterdag 31 juli)

klik op een zender om de programmering te zien.

Nederland

00
00

07:00 NOS OS Tokio Live
08:00 NOS OS Tokio Live
09:00 NOS OS Tokio Live
10:00 NOS OS Tokio Live
12:00 NOS OS Tokio Live
14:00 NOS OS Tokio Live
15:00 NOS OS Tokio Live
16:00 Sterren NL Top 25
16:40 De Geknipte Gast
17:00 NOS Journaal
17:05 De beloften
17:50 Socutera
18:00 NOS Journaal
18:15 EenVandaag actueel
19:00 NOS OS Tokio Vandaag
20:00 NOS Journaal
20:30 Het echte leven in de dierentuin: neushoorn gaat bevallen tip informatief
21:30 NOS OS Studio Tokio
22:20 Muziek: Harrie Jekkers & Klein Orkest tip amusement
23:20 NOS Journaal
23:30 Flikken Rotterdam
00:25 NOS Journaal
00:55 NOS OS Studio Tokio
01:50 NOS OS Tokio Live
03:00 NOS OS Tokio Live
04:00 NOS OS Tokio Live
05:00 NOS OS Tokio Live
05:35 NOS OS Tokio Live

01
01

07:59 Olympische Dromen
08:00 Nederland op film
08:40 MAX Maakt Mogelijk Special
09:00 Close Up: Anton van Dalen - Circling home
10:00 The Ballroom
10:25 Ulay
11:25 Art Dept.
11:39 Olympische Dromen
11:45 De Nieuwe Buur
12:15 Randland
12:40 Metterdaad
13:00 NOS Journaal
13:10 2 voor 12
13:55 Sterren op het Doek
14:40 Kijken op gevoel
15:30 Fryslân DOK
16:05 De verwondering zomerdromers
16:10 Geloofsgesprek
16:30 Roderick Zoekt Licht
17:00 NOS Journaal
17:10 Petrus in het land
17:35 Metterdaad
18:05 Nederland Zingt
18:40 BinnensteBuiten
19:15 Ik mis je
19:45 Dwars door de Middellandse Zee
20:40 Hollandse Zaken: kleinkind nooit meer zien tip actueel informatief
21:30 Nieuwsuur actueel
22:00 Nu te Zien!
22:15 Detectives: McDonald & Dodds
23:50 Tv-première: Portrait de la jeune fille en feu tip film drama
01:45 De Nachtzoen
02:00 Nieuwsuur actueel
02:40 EenVandaag actueel
03:05 NOS Journaal
03:40 Nieuwsuur actueel
04:10 uitzending begint om 07:00

02
02

06:30 Pingu
06:35 Sarah en Eend
06:45 Bol & Smik
06:55 Sesamstraat
07:10 Casper en Emma
07:25 Casper en Emma
07:35 Casper en Emma
07:50 K3 Dansstudio
08:00 BabyBeestenBoel
08:10 Kindertijd
08:20 De Zoo
08:30 Jill
08:45 Zappsport
09:05 Zappbios: Red dog - true Blue film jeugd
10:25 Street Magic
10:40 Street Magic
10:55 Britt's beestenbende
11:20 Betreden Op Eigen Risico
11:45 Zapp detective: Summer Vibes
12:00 Kaal of kammen
12:20 Brugklas Vakantieliefde
12:30 Brugklas Vakantieliefde
12:40 De Eindmusical
12:55 Taart marathon
12:56 Moederdag
13:20 Verhuizen
13:41 Alaska
14:02 Tarte Tatin
14:25 Daten met dieren
14:35 De dodelijkste dino's
15:05 DierenDetectives
15:30 Zappbios: Vleugelbroertjes film jeugd
17:05 Willem Wever flits
17:10 Zapp detective: Summer Vibes
17:25 Wat maak je Menu?
17:50 Heel Vlaanderen bakt kids
18:35 Klaas kan alles
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:20 Het beste van Bommetje!
19:45 Family Drop
20:26 Socutera
20:30 Witch Hunt
22:05 Dramafilm: Reservoir Dogs tip film drama
23:45 Billy film drama
01:20 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
01:40 Tekst-TV
01:45 uitzending begint om 06:30

03
03

07:05 Ernst, Bobbie En De Rest
07:14 Ernst, Bobbie En De Rest
07:24 Ernst, Bobbie En De Rest
07:35 Ernst & Bobbie: Herrie Op De Noordpool
09:00 Teleshop 4: Mediashop
09:59 Teleshop 4: Tommy Teleshopping
10:29 Lodewijks Droomtuinen
10:59 Later Als Ik Groot Ben
11:28 RTL Autowereld
11:58 Heel Holland Woont
12:28 Altijd Jong
12:59 Wooninspiraties
13:30 Onderweg Naar De Regio
13:59 De Visvrouwen
14:29 Lekker In Je Vel
14:59 Life Is Beautiful
15:30 AlpenHaus!
16:00 Mama's Wereld
16:30 Zo Kan Het Ook
17:00 Plezier En Passie
17:29 House Vision
18:00 RTL Nieuws
18:17 Editie NL
18:33 RTL Weer
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
19:56 RTL Weer
20:00 Lego Masters Australië
21:44 Cabaret: Martijn Koning - Koning Van De Dieren tip amusement
23:24 RTL Nieuws
23:41 RTL Weer
23:45 RTL Boulevard
00:32 Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:00 Teleshop 4: Tommy Teleshopping

04
04

06:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:30 New Creation Church TV
07:58 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
16:40 Films & Sterren
17:10 Horrorhuurders & Huisjesmelkers
18:09 Eerste Hulp Bij Festivals
19:04 Bij Ons Op Het Kamp
20:00 Helden Van Hier: Het Interventie Team
20:53 Helden Van Hier: Het Interventie Team
21:46 Helden Van Hier: Het Interventie Team
22:39 Helden Van Hier: Het Interventie Team
23:30 24 Uur In De E.R.
00:25 Nederland Ontdekt
00:56 Teleshop 5: Nachtlounge
02:10 Teleshop 5: Nachtlounge
05:00 Teleshop 5: Car Tracks
05:30 RTL De Journal
06:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping

05
05

06:00 Loop: Hart van Nederland
07:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:00 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:35 Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:50 Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:05 Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:15 Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:30 Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:45 Hart van Nederland - Ochtend Editie
10:00 Zoo Juniors
10:30 Dieren op Spreekuur
11:00 De Helden van Nu
11:55 De Grote Verhuizing
12:55 Code van Coppens: de wraak van de Belgen
13:55 Zoo Juniors
14:30 Zoo Juniors
15:00 De Grote Verhuizing
16:00 De Grote Verbouwing
17:00 De Grote Tuinverbouwing
18:30 Lachen om Home Video's
20:30 BEAT ME: The Five Knock-Outs
22:05 De Oranjezomer: De Spelen
23:00 Hart van Nederland - Laat
23:15 Shownieuws - Late Editie
23:55 Weer.nl
00:00 Code van Coppens: de wraak van de Belgen
01:00 Lachen om Home Video's
02:25 Loop: Hart van Nederland
06:00 Loop: Hart van Nederland

06
06

06:00 Teleshop 7: Mediashop
10:14 Teleshop 7: Car Tracks
10:29 Teleshop 7: Mediashop
13:00 MotorNL TV
13:30 Op De Zaak
13:58 RTL GP: BMW M2 Cup
14:27 RTL GP: Lamborghini Super Trofeo
14:58 RTL GP: Lamborghini Super Trofeo
15:28 RTL GP: WEC - Italië
16:28 RTL GP: WTCR - Spanje
16:59 RTL GP Magazine Specials
17:28 Custom Cars: Las Vegas
17:54 Custom Cars: Las Vegas
18:14 Custom Cars: Las Vegas
18:37 Ninja Warrior Australië
20:00 The Magnificent Seven film western
22:35 Westernfilm: For A Few Dollars More tip film western
01:14 Teleshop 7: Glamcam
02:01 Teleshop 7: Glamcam
05:00 Teleshop 7: Morning Chat
05:45 Teleshop 7: Car Tracks
06:00 Teleshop 7: Mediashop

07
07

06:00 Loop: Hart van Nederland
07:50 The Doctors
08:45 The Doctors
09:40 The Doctors
10:35 De wereld rond in 6 stappen
11:55 House Rules NL
12:55 House Rules NL
14:00 vtwonen verbouwen of verhuizen
15:00 vtwonen verbouwen of verhuizen
16:00 vtwonen weer verliefd op je huis
17:00 De wereld rond met 80-jarigen
17:55 Lang Leve de Liefde
18:25 Lang Leve de Liefde
18:55 Lang Leve de Liefde
19:30 Lang Leve de Liefde
20:00 Lang Leve de Liefde
20:30 Private Eyes
21:30 Private Eyes
22:25 Coroner
23:15 Dr. Bull
00:10 Criminal Minds
01:05 Elementary
06:00 Loop: Hart van Nederland

08
08

06:15 Furiki
06:41 Groen in de Grote Stad
07:06 Groen in de Grote Stad
07:22 Star Wars Rebels
07:48 Star Wars Rebels
08:14 Star Wars - Het Verzet
08:40 Marvel's Avengers Assemble
09:06 Marvel's Spider-Man
09:33 Big Hero 6: De Serie
10:00 Groen in de Grote Stad
10:26 Groen in de Grote Stad
10:52 Groen in de Grote Stad
11:19 Phineas And Ferb
11:46 Phineas And Ferb
12:11 Phineas And Ferb
12:37 Gravity Falls
13:00 Gravity Falls
13:30 Ik, Elvis Riboldi
13:40 Ik, Elvis Riboldi
13:56 Ik, Elvis Riboldi
14:07 Ik, Elvis Riboldi
14:22 Ik, Elvis Riboldi
14:33 Ik, Elvis Riboldi
14:48 Ik, Elvis Riboldi
15:00 Ik, Elvis Riboldi
15:11 Ik, Elvis Riboldi
15:23 Ik, Elvis Riboldi
15:38 Mini Ninjas
15:55 Star Wars Rebels
16:20 Droners
16:46 Droners
17:13 Pokémon
18:00 Border Security
18:30 Border Security
19:00 Border Security
19:30 Border Security
20:00 Assassin's Creed film film
22:10 Gods of Egypt film film
00:40 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
01:30 Loop: Hart van Nederland
04:00 Undercover Kat
04:21 Undercover Kat
04:42 Ruimtekuikens in de ruimte
05:03 Ruimtekuikens in de ruimte
05:14 Chillen met de Ronks
05:36 Chillen met de Ronks
05:59 Furiki

09
09

06:28 Teleshop 8: Mediashop
17:03 Dr. Quinn, Medicine Woman
18:02 The Best Of The Voice Worldwide
18:55 The Best Of The Voice Worldwide
20:00 CSI: Miami
20:55 CSI: Miami
21:49 CSI: Miami
22:43 CSI: Miami
23:37 CSI: Miami
00:24 Wooninspiraties
00:57 Teleshop 8: Mediashop
02:01 Teleshop 8: Mediashop

10
10

06:00 Laugh Out Loud
06:05 Laugh Out Loud
06:10 Laugh Out Loud
06:15 Laugh Out Loud
06:20 Storage Wars
06:45 Storage Wars
07:15 Storage Wars
07:40 Storage Wars
08:10 Below Deck Sailing Yacht
09:05 Below Deck Sailing Yacht
10:00 Below Deck Sailing Yacht
10:55 Below Deck Sailing Yacht
11:55 Below Deck Sailing Yacht
12:50 Below Deck Sailing Yacht
13:50 Below Deck Sailing Yacht
14:35 Below Deck Sailing Yacht
15:35 Below Deck Sailing Yacht
16:30 Below Deck Sailing Yacht
17:20 Below Deck Sailing Yacht
18:15 Below Deck Sailing Yacht
19:15 Below Deck Sailing Yacht
20:10 Below Deck Sailing Yacht
21:05 Below Deck Sailing Yacht
22:00 Below Deck Sailing Yacht
22:55 Below Deck Sailing Yacht
00:00 Clarice
00:55 Clarice
01:50 Hudson & Rex
02:45 Hudson & Rex
03:35 9-1-1: Lone Star
04:20 Laugh Out Loud
04:25 Laugh Out Loud
04:30 Superstore
04:50 Superstore
05:15 Superstore
05:35 Superstore

11
11

06:00 Loop: Hart van Nederland
07:00 TV Winkel
15:00 De Grote Tuinverbouwing
16:05 Huizenjacht
16:50 Dieren op Spreekuur
17:20 Dieren op Spreekuur
17:55 Drukte in de Dierentuin
18:25 Drukte in de Dierentuin
19:00 Dierenpark Emmen: de grote expeditie
19:30 vtwonen weer verliefd op je huis
20:30 Nine Months film komedie
22:35 Police Academy 4: Citizens on Patrol film komedie
00:15 Scandal
01:15 Tommy Teleshopping
03:00 UFC: Hall vs. Strickland
06:00 Loop: Hart van Nederland

Vlaanderen

12
12

07:00 Okiru
07:45 Studio Tokio
08:00 Sporza: Tokyo 2020
13:00 Het journaal
13:40 Het weer
13:45 Sporza: Tokyo 2020
17:55 Kijk uit
18:00 Het journaal
18:10 De wildernis hersteld
19:00 Het journaal
19:55 Het weer
20:00 Joker+ en Lotto
20:05 F.C. De Kampioenen
20:45 Reizen Waes: Japan
21:35 Van hier tot in Tokio
22:35 Het journaal
22:51 Winst joker+ / lotto
22:52 Keno
22:53 Euromillions winstverdeling
22:55 Het weer
23:00 Balthazar
23:50 Het journaal
00:05 Het weer
00:08 Journaallus
03:45 Sporza: Tokyo 2020

13
13

09:00 Zomerbeelden
10:00 Ketnet Junior
12:55 Sporza: Tokyo 2020
13:50 Ketnet Junior
16:00 Sporza: Clásica San Sebastián
17:20 Rolkrant
17:40 Sporza: Heistse Pijl
18:30 Rolkrant
19:05 Dynasties
20:00 Het journaal update
20:10 Vranckx
20:40 Start: Cardinal seizoen 2 tip
21:20 Cardinal
22:00 An film film
23:50 Het weer
23:56 Vranckx
00:24 Canvaslus

14
14

06:00 Kinderprogramma's
06:01 Maya de Bij
06:15 Dawn of the Croods
06:40 LOL
06:45 LOL
06:55 De Avonturen van De Gelaarsde Kat
07:20 De Avonturen van De Gelaarsde Kat
07:45 De Buurtpolitie - Extra
07:55 De Buurtpolitie - Extra
08:10 Kattenoog
09:00 Lenderd
09:05 Booh
09:15 Booh
09:30 Nonkel Jef
12:00 Gooische Vrouwen
13:00 VTM Nieuws
13:25 Het Weer
13:35 Chicago P.D
14:35 Dora and the Lost City of Gold film film
16:35 Goed Verlof
17:45 Rijker Dan Je Denkt?
19:00 VTM Nieuws
19:45 Het Weer
19:55 De 25
20:30 Smurfs: The Lost Village
22:20 Café Derby film
00:20 Fosse/Verdon
01:55 Qmusic

15
15

Geen zender informatie beschikbaar.

16
16

Geen zender informatie beschikbaar.

17
17

Geen zender informatie beschikbaar.

18
18

Geen zender informatie beschikbaar.

19
19

Geen zender informatie beschikbaar.

Film & Serie

20
20

06:30 Mr. Nobody film
09:05 Infinitely Polar Bear film film
10:30 About Last Night film komedie
12:10 Proxima film film
13:55 Time Freak film komedie
15:40 Ghostbusters film komedie
17:25 Then Came You film film
19:00 Les Plus Belles Annees D'Une Vie film
20:30 Agatha and the Truth of Murder film film
22:05 Domino film film
23:35 El Chicano film film
01:20 The Baytown Outlaws film
02:55 This Is the End film komedie
04:40 Cosmopolis film film
05:40 uitzending begint om 06:30

21
21

07:00 Timber the treasure Dog film
08:30 Wiener Dog Nationals film
09:50 Fly Away Home film film
11:35 Alvin en de Chipmunks film
13:05 Casper & Emma – Beste vriendjes film
14:25 Stuart Little 2 film komedie
15:40 De Elfkins - Een klein bakfestijn film
17:00 Willy op de onbekende planeet film
18:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap film
20:00 Bon Bini Holland 2 film komedie
21:30 Duska film
23:25 Guess Who film komedie
01:10 She's Funny That Way film
02:40 Solitary Man film film
04:10 Bella Donna's film
05:40 Somebody's Hero film

22
22

06:30 Big Mommas: Like Father, Like Son film komedie
08:15 Michiel de Ruyter film film
10:45 The Black Dahlia film film
12:45 No One Lives film film
14:10 Tell film komedie
15:40 New Kids Turbo film komedie
17:05 Hellboy film film
19:05 Olympus Has Fallen film film
21:00 Angel Has Fallen film film
23:00 Terminator Salvation film film
00:55 Beautiful Solos film
04:25 Rules of Engagement film film
05:25 uitzending begint om 06:30

23
23

06:00 How I Met Your Mother
06:25 How I Met Your Mother
06:50 Modern Family
07:20 Modern Family
07:50 Friends
08:15 Friends
08:45 How I Met Your Mother
09:05 How I Met Your Mother
09:30 Modern Family
10:00 Modern Family
10:25 Friends
10:55 Friends
11:20 The Goldbergs
11:50 The Goldbergs
12:15 Last Man Standing
12:40 Last Man Standing
13:00 Family Guy
13:30 Family Guy
13:55 Family Guy
14:25 Family Guy
14:55 Family Guy
15:20 Family Guy
15:50 Family Guy
16:15 Family Guy
16:45 Family Guy
17:05 Family Guy
17:30 Family Guy
18:00 Bob's Burgers
18:30 Bob's Burgers
19:00 Last Man Standing
19:30 Last Man Standing
20:00 Capture The Flag film film
22:00 The Graham Norton Show
23:00 Friends
23:30 Friends
23:55 Modern Family
00:25 Modern Family
00:55 Modern Family
01:10 Modern Family
01:35 Modern Family
02:05 Most Ridiculous
02:25 Most Ridiculous
02:50 Most Ridiculous
03:10 Most Ridiculous
03:30 Takeshi's Castle Thailand
03:50 Takeshi's Castle Thailand
04:10 Comedy Central Celebrity's Stand-Up
04:30 Comedy Central Celebrity's Stand-Up
04:50 Most Ridiculous
05:10 Most Ridiculous
05:30 Takeshi's Castle Thailand
06:00 How I Met Your Mother

Sport

24
24

07:00 Medal Zone
16:00 Tokyo Today
18:00 Zwemmen: Olympische Spelen
19:00 Tokyo Today
21:00 Atletiek: Dag 2 | Avondsessie
22:30 Tokyo Today
00:30 Zwemmen: Olympische Spelen
01:00 Basketbal: Verenigde Staten - Tsjechië
02:00 Atletiek: Dag 3 | Ochtendsessie
03:00 Atletiek: Dag 3 | Ochtendsessie
03:30 Zwemmen: Dag 9
05:20 Tennis: Finale | Mannen

25
25

06:30 Basketbal: Italië - Nigeria
08:40 Beachvolleybal: Groepsfase & Lucky Loser
10:00 Voetbal: Spanje - Ivoorkust
12:00 Voetbal: Egypte - Brazilië
14:00 Basketbal: Verenigde Staten - Tsjechië
16:00 Rugby sevens: Finalewedstrijden
17:30 Voetbal: Kwartfinale
19:00 Basketbal: Verenigde Staten - Tsjechië
20:30 Bmx: Freestyle
22:00 Boksen: Olympische Spelen
23:30 Schoonspringen: Plank 3m
00:30 Bmx: Freestyle
02:00 Beachvolleybal: Achtste Finales
03:00 Bmx: Freestyle
05:50 Beachvolleybal: Achtste Finales

26
26

06:00 Documentaire: Clubland
06:25 Documentaire: Clubland
06:50 Qatar - Verenigde Staten
07:00 Tennis: Generali Open
09:00 Qatar - Verenigde Staten
09:30 Mexico - Canada
10:00 Chasing the Dream - Return to Spa
10:30 Racing: Budapest Race 1
11:25 Racing: GP van Hongarije Vrije Training 1 & 2
11:55 Live Formule 1: vrije training 3 GP Hongarije
13:05 Talkshow: Formule 1 Café
14:05 Racing: Kas Haverkort - Formule Alpine
14:15 Live Formule 1: kwalificatie GP Hongarije tip sport
16:40 Racing: Kas Haverkort - Formule Alpine
16:50 Qatar - Verenigde Staten
17:00 Voetbal: Red Bull Leipzig - AFC Ajax
17:55 Voetbal: Racing Genk - Oostende
18:05 Mexico - Canada
18:20 Qatar - Verenigde Staten
18:30 Live Formule 1: kwalificatie GP Hongarije
19:00 Racing: W Series Budapest
19:30 Tennis: Generali Open
21:00 Tennis: Truist Atlanta Open
23:00 Live Formule 1: kwalificatie GP Hongarije
23:30 Voetbal: Red Bull Leipzig - AFC Ajax
00:00 Tennis: Generali Open
02:00 Racing: Budapest Race 1
02:30 Racing: Budapest Race 2
03:00 Racing: W Series Budapest
03:30 Voetbal: Red Bull Leipzig - AFC Ajax
05:15 Voetbal: Racing Genk - Oostende

Docu & Lifestyle

27
27

06:00 Baggage Battles
06:25 Salvage Hunters: Classic Cars
07:10 Salvage Hunters
08:05 Salvage Hunters
09:00 The Repair Shop
09:30 The Repair Shop
10:00 Salvage Hunters: The Restorers
11:00 Salvage Hunters: The Restorers
12:00 The Production Line
13:00 How Do They Do It?
13:30 How Do They Do It? Met Joep Van Deudekom
14:00 How Do They Do It?
14:30 How Do They Do It?
15:00 How Do They Do It?
15:30 Burgers, Brew & 'Que
16:00 Burgers, Brew & 'Que
16:30 Man Fire Food
17:00 Man Fire Food
17:30 Homestead Rescue
18:30 Homestead Rescue
19:30 Expedition X
20:30 Kindig Customs
21:30 Kindig Customs
22:30 Twin Turbos
23:30 Deadliest Catch
00:30 Moonshiners
01:30 Baggage Battles
02:00 Kindig Customs
02:50 Kindig Customs
03:40 Gold Rush
04:30 Tanked
05:15 Alaska: The Last Frontier
06:00 Baggage Battles

28
28

06:00 The Vet Life
06:48 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
07:36 The Aquarium
08:25 How Do Animals Do That?
08:50 How Do Animals Do That?
09:15 My Fat Pet
10:05 Meet The Orangutans
10:30 Meet The Orangutans
10:55 Saved By The Barn
11:50 Animal Cribs
12:45 Animal Cribs
13:40 Animal Cribs
14:35 Pit Bulls & Parolees
15:30 Pit Bulls & Parolees
16:25 The Vet Life
17:20 Nature's Strangest Mysteries: Solved
17:50 Nature's Strangest Mysteries: Solved
18:15 My Cat From Hell
19:10 My Cat From Hell
20:05 The Last Alaskans
21:00 Sharks Vs Dolphins: Face Off
21:55 Animal Cops Houston
22:50 Animal Cops Houston
23:45 Animal Cops Houston
00:40 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
01:30 Rugged Justice
02:15 How Do Animals Do That?
02:40 How Do Animals Do That?
03:00 My Fat Pet
03:45 The Aquarium
04:30 Rugged Justice
05:15 The Vet Life
06:00 The Vet Life

29
29

06:00 Storage Wars - Canada
06:30 Storage Wars Canada
07:05 Strippers Cars for cash
08:00 Strippers Cars for cash
09:00 Strippers Cars for cash
10:00 Greatest Treasures of the Ancient World
10:55 Greatest Treasures of the Ancient World
11:55 Great Inventions
13:00 Great Inventions
14:05 Air Crash Investigation
15:00 Air Crash Investigation
16:00 Air Crash Investigation
17:00 Air Crash Investigation
18:00 Russia's Mystery Files
19:00 Lawless Island: Surviving Alaska
20:00 High Maintenance
21:00 Car S.O.S.
22:00 Car S.O.S.
23:00 Nazi Megastructures: Battle Ready
00:00 Nazi Megastructures: Battle Ready
01:00 Banged Up Abroad
02:00 Locked Up Abroad
02:50 Wicked Tuna: North vs. South
03:35 Wicked Tuna 8 Compilations
04:20 Drugs Inc.
05:10 Science of Stupid
05:35 Science of Stupid
06:00 Car S.O.S

30
30

06:00 NOS Journaal
06:15 BinnensteBuiten
06:45 EenVandaag actueel
07:10 First Dates
08:00 NOS Journaal
08:25 Weerbericht Europa/Afrika
08:30 Hoe mijn keurige ouders in de bak belandden
09:20 De slimste mens
10:00 Ik mis je
10:25 Nieuwsuur actueel
10:55 Weerbericht Amerika/Caribiën actueel
11:00 Op1 actueel
12:00 Mommies in Class
12:40 Danny's wereld
13:00 NOS Journaal
13:10 Kassa
13:55 Oppassen!!!
14:15 VPRO Tegenlicht
15:05 De beloften
15:45 SpangaS op zomervakantie
16:10 Sesamstraat
16:30 NOS Jeugdjournaal
16:50 Zembla actueel
17:25 Diep
18:00 NOS Journaal
18:20 BinnensteBuiten
18:45 EenVandaag actueel
19:10 Brommer op zee
20:00 NOS Journaal
20:20 Weerbericht Europa/Afrika
20:25 Onze jongens film
22:10 De Nieuwe Buur
22:40 Nieuwsuur actueel
23:05 Weerbericht Amerika/Caribiën actueel
23:10 Ik mis je
23:40 Brainwash Talks
23:50 De Nachtzoen
00:00 Mommies in Class
00:40 Danny's wereld
01:00 NOS Journaal
01:10 Kassa
01:55 Oppassen!!!
02:15 VPRO Tegenlicht
03:05 De beloften
03:45 SpangaS op zomervakantie
04:10 Sesamstraat
04:30 NOS Jeugdjournaal
04:50 Zembla actueel
05:25 Diep
06:00 NOS Journaal

31
31

06:00 Say Yes to the Dress
06:50 Say Yes to the Dress
07:40 Say Yes to the Dress
08:30 Say Yes to the Dress
09:30 Say Yes to the Dress UK
10:00 Sweet Home Sextuplets
11:00 Sweet Home Sextuplets
12:00 Say Yes to the Dress Benelux
13:00 Say Yes to the Dress Benelux
14:00 Say Yes to the Dress Benelux
15:00 Say Yes to the Dress Benelux
16:00 Bad Skin Doctors
17:00 My 600-lb Life
19:00 Extreme Cheapskates
19:30 Extreme Cheapskates
20:00 Say Yes to the Dress: In Sickness and in Health
21:00 Return to Amish
22:00 Bad Skin Doctors
23:00 The Bad Skin Clinic
00:00 My 600-lb Life
02:00 Bad Skin Doctors
02:45 The Bad Skin Clinic
03:35 Little People, Big World
04:20 90 Day Fiancé
06:00 Say Yes to the Dress

Kinderen

32
32

06:00 Ben 10
06:10 Ben 10
06:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
06:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
06:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
07:40 Teen Titans Go!
07:50 Teen Titans Go!
08:05 Teen Titans Go!
08:15 Teen Titans Go!
08:30 Teen Titans Go!
08:40 Teen Titans Go!
08:55 Total Dramarama
09:05 Total Dramarama
09:20 Total Dramarama
09:30 Total Dramarama
09:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:30 De Wonderlijke Wereld van Gumball
10:45 Unikitty
10:55 Unikitty
11:10 Unikitty
11:20 Unikitty
11:35 New Scooby-Doo Movies
12:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
12:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
12:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
13:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
13:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
13:30 Teen Titans Go!
13:40 Teen Titans Go!
13:55 Teen Titans Go!
14:05 Teen Titans Go!
14:15 Teen Titans Go!
14:30 Zomer Kamp Eiland
14:40 Zomer Kamp Eiland
15:00 Victor en Valentino
15:10 Victor en Valentino
15:25 Power Players
15:35 Power Players
15:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
16:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
16:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
16:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
16:45 Total Dramarama
16:55 Total Dramarama
17:10 Craig van de Kreek
17:20 Craig van de Kreek
17:35 Teen Titans Go!
17:45 Teen Titans Go!
17:55 Teen Titans Go!
18:10 Teen Titans Go!
18:20 Teen Titans Go!
18:35 New Scooby-Doo Movies
19:15 De heldhaftige queeste van de dappere prins Ivandoe
19:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
19:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
19:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
20:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
20:20 Tijd voor Avontuur
20:30 Tijd voor Avontuur
20:40 Tijd voor Avontuur
20:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
21:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:20 Ninjago: Masters of Spinjitzu
22:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
22:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
23:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:10 De Wonderlijke Wereld van Gumball
00:25 Power Players
00:35 Power Players
00:45 Power Players
00:55 Power Players
01:05 Power Players
01:15 Power Players
01:25 Angelo Rules
01:35 Angelo Rules
01:50 Angelo Rules
02:00 Angelo Rules
02:10 Angelo Rules
02:20 Angelo Rules
02:30 Angelo Rules
02:40 Angelo Rules
02:50 Ninjago: Masters of Spinjitzu
03:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
03:55 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:05 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:20 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:30 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:40 De Wonderlijke Wereld van Gumball
04:50 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:00 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:15 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:25 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:35 De Wonderlijke Wereld van Gumball
05:45 De Wonderlijke Wereld van Gumball
06:00 Ben 10

33
33

06:00 Winx Club
06:26 Amphibia
06:39 Amphibia
06:54 Amphibia
07:07 Groen in de Grote Stad
07:19 Groen in de Grote Stad
07:34 Groen in de Grote Stad
07:49 Ducktales
08:12 Ducktales
08:37 Gravity Falls
09:02 Gravity Falls
09:25 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
09:50 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
10:00 Gabby Duran: De Alien Babysitter
10:25 Summer Camp
10:50 Sydney To The Max S1
11:15 Ravens Huis
11:35 De middelste van 7
12:00 De middelste van 7
12:25 Jessie
12:50 Jessie
13:15 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
13:35 Amphibia
13:45 Amphibia
14:00 PJ Masks: Pyjamahelden
14:30 Vampirina
14:57 Mickey Mouse Dol Dwaze Avonturen
15:25 Puppy Vriendjes
15:38 Puppy Vriendjes
15:52 Puppy Vriendjes
16:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
16:25 Winx Club
16:53 Groen in de Grote Stad
17:20 Amphibia
17:32 Amphibia
17:45 Gravity Falls
18:10 Ducktales
18:36 Het huis van de uil S1
18:59 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
19:23 Winx Club
19:48 Groen in de Grote Stad
20:13 Amphibia
20:38 Ducktales
21:03 Het huis van de uil S1
21:24 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:46 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
22:08 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
22:30 Sadie Sparks
22:52 Sadie Sparks
23:14 Beestjes Hotel
23:36 Beestjes Hotel
23:58 Ik, Elvis Riboldi
00:09 Ik, Elvis Riboldi
00:20 Ik, Elvis Riboldi
00:31 Ik, Elvis Riboldi
00:42 101 Dalmatian Street
00:54 101 Dalmatian Street
01:06 101 Dalmatian Street
01:17 101 Dalmatian Street
01:29 PJ Masks: Pyjamahelden
01:41 PJ Masks: Pyjamahelden
01:53 PJ Masks: Pyjamahelden
02:00 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:21 Beestjes Hotel
02:43 Beestjes Hotel
03:05 Ik, Elvis Riboldi
03:16 Ik, Elvis Riboldi
03:27 Ik, Elvis Riboldi
03:38 Ik, Elvis Riboldi
03:52 101 Dalmatian Street
04:13 101 Dalmatian Street
04:35 Sadie Sparks
04:57 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
05:19 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
05:41 Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
06:00 Winx Club

34
34

06:11 Deer Squad
06:38 PAW Patrol
07:04 LEGO City Avonturen
07:15 LEGO City Avonturen
07:30 Huize Herrie
07:56 De Casagrandes
08:21 Losgeslagen
08:47 SpongeBob
09:04 Pokémon de film: Onze kracht
10:44 Henry Danger
11:08 Henry Danger
11:32 Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
11:56 Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
12:21 SpongeBob
12:47 SpongeBob
13:12 SpongeBob
13:37 SpongeBob
14:01 SpongeBob
14:26 SpongeBob
14:51 SpongeBob
15:17 SpongeBob
15:42 SpongeBob
16:04 SpongeBob
16:29 De Thundermans
16:55 De Thundermans
17:24 Victorious
17:52 Victorious
18:20 Losgeslagen
18:47 School of Rock
19:11 School of Rock
19:39 Danger Force
20:03 Henry Danger
20:30 Henry Danger
20:56 De Thundermans
21:23 See Dad Run
21:47 Sam & Cat
22:08 Zoey 101
22:29 iCarly
22:51 Victorious
23:14 Big Time Rush
23:36 True Jackson VP
00:00 Kenan & Kel
00:23 Boze Bevers
00:47 CatDog
01:10 Ratjetoe
01:33 Rocko's Modern Life
01:56 SpongeBob
02:18 SpongeBob
02:41 Rabbids Invasie
02:48 Regal Academy
03:10 Vang Blake!
03:31 De Pinguïns van Madagascar
03:52 De Pinguïns van Madagascar
04:14 Winx Club
04:35 Winx Club
05:00 Dora The Explorer
05:23 Abby Hatcher
05:45 De familie Barbapapa

Op verzoek van onze lezers

35
35

Geen zender informatie beschikbaar.

36
36

Geen zender informatie beschikbaar.

37
37

Geen zender informatie beschikbaar.