logo

Kosta TV Gids - Vandaag (dinsdag 13 november)

klik op een zender om de programmering te zien.

Nederland

00
00


07:00 NOS Journaal
07:10 Goedemorgen Nederland
07:30 NOS Journaal
07:35 Goedemorgen Nederland
08:00 NOS Journaal
08:10 Goedemorgen Nederland
08:30 NOS Journaal
08:40 Goedemorgen Nederland
09:00 NOS Journaal
09:15 Nederland in beweging
09:30 NOS Journaal
09:40 MAX Geheugentrainer
10:00 NOS Journaal
10:15 Tijd voor MAX
11:00 De Wereld Draait Door
12:00 NOS Journaal
12:20 NOS Journaal
12:35 Kook mee met MAX
13:00 NOS Journaal
13:20 Na Het Nieuws
14:00 NOS het vragenuurtje
15:00 NOS Journaal
15:20 NOS Journaal
15:35 Kook mee met MAX
16:00 Pauw
16:57 Socutera
17:00 NOS Journaal
17:10 Tijd voor MAX
17:55 Politieke partijen: D66
18:00 NOS Journaal
18:15 EenVandaag
18:45 NOS Sportjournaal
19:00 De Wereld Draait Door
20:00 NOS Journaal
20:30 Opsporing verzocht
21:25 Opgelicht?!
22:25 De Rijdende Rechter
23:00 Pauw
00:00 NOS Journaal
00:20 Pauw
01:25 EenVandaag
01:55 NOS Journaal
02:10 NOS Journaal
05:55 Nederland in beweging

01
01


07:00 NOS Journaal met gebarentolk
07:15 NOS Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentolk
07:34 NOS Journaal
07:38 NOS Journaal
07:42 NOS Journaal
07:45 NOS Journaal
07:53 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentolk
08:15 NOS Journaal
08:30 NOS Journaal
08:34 NOS Journaal
08:38 NOS Journaal
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
09:00 NOS Journaal met gebarentolk
09:15 Het Familiediner
10:00 Schone Schijn
11:00 NOS Journaal
11:15 NOS Journaal
11:25 NOS Journaal
11:35 NOS Journaal
11:55 Door andere ogen
12:25 BinnensteBuiten
12:57 Politieke partijen: OSF
13:00 NOS Journaal
13:20 Radar
14:00 Andries
14:25 Gorts Wijnkwartier
14:50 Floortje Naar Het Einde Van De Wereld
15:25 Typisch Zevenkamp - Rotterdam
16:00 NOS Journaal
16:10 Met het Mes op Tafel
16:35 Met hart en ziel
16:45 Roderick Zoekt Licht
17:10 Mijn pelgrimspad
17:25 Natuurkrachten
18:30 Hallo Nederland
18:50 BinnensteBuiten
19:20 Typisch Zevenkamp - Rotterdam
19:55 Met het Mes op Tafel
20:25 Volle Zalen
21:00 Brandpunt+
21:25 De Monitor
22:00 Nieuwsuur
22:55 Onderstromen
23:45 Jacobine en de Bijbel
00:15 Kunstuur
00:40 Nachtzoen
00:50 Nieuwsuur
01:40 Tekst TV

02
02


06:50 Sesamstraat
07:10 Maya de bij
07:20 Masha en de beer
07:30 Het Sinterklaasjournaal
07:40 De Boterhamshow
07:55 Poesjes
08:10 Shaun het schaap
08:15 Mike de ridder
08:30 Bollie & Billie
08:45 NOS Jeugdjournaal
08:50 Het Sinterklaasjournaal
09:00 Noddy, de detective
09:10 No-No
09:20 Angelina Ballerina
09:35 Kindertijd
09:36 Kikker vindt een schat
09:43 Polsstokspringen
09:46 Puck en het verdwenen schaap
09:55 Expositie vanuit de lucht
10:00 Bing
10:10 Teletubbies
10:25 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30 Rita & Krokodil
10:35 Timmy tijd
10:45 Raad eens hoeveel ik van je hou
10:55 Babar en de belevenissen van Badou
11:10 Pipi, Pupu & Rosemarie
11:20 Sesamstraat 10 voor
11:30 Het zandkasteel
11:45 Hoi Duggee
11:55 Q Pootle 5
12:05 De tafel van K3
12:20 Ringel Singel 19
12:30 Het Sinterklaasjournaal
12:40 Mijn beste vriend Marlon
12:50 Pieter Konijn
13:05 Wickie de Viking
13:20 Kindertijd
13:21 Max Rolfes
13:26 Tom en Marvin
13:30 Nora zoekt een sport
13:37 Mica's Sprong
13:38 Sjouwen en Bouwen
13:45 Rintje
13:55 Het Sinterklaasjournaal
14:05 Sesamstraat
14:20 Pingu in de stad
14:25 De Smurfen
14:40 Grizzy en de Lemmingen
14:50 Twisted Whiskers
15:05 Waffel de wonderhond
15:15 Kosmoo
15:45 Peperbollen
16:15 Het Sinterklaasjournaal
16:25 SpangaS
16:35 SpangaS
16:45 Checkpoint
17:15 Willem Wever
17:40 Poesjes
18:00 Het Sinterklaasjournaal
18:15 Freeks wilde wereld
18:24 Checkpoint
18:30 SpangaS
18:40 Het Klokhuis
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:25 First Dates
20:25 Brard & Jekel: VetGelukkig?!
21:05 Anorexia Eetclub
21:50 Lauren!
22:35 Anne+
23:10 Quickest Quiz
23:40 De Wereld Draait Door
00:35 Brard & Jekel: VetGelukkig?!
01:20 Lauren!
02:00 De Wereld Draait Door
02:55 De Wereld Draait Door
03:45 Tekst TV

03
03


07:00 RTL Nieuws
07:15 RTL Nieuws
07:30 RTL Nieuws
07:45 RTL Nieuws
08:00 RTL Nieuws
08:15 RTL Nieuws
08:30 RTL Nieuws
08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Nieuws
09:10 RTL Boulevard
10:00 Koffietijd
11:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
11:35 The Bold and the Beautiful
12:10 Dr. Phil
13:15 Dit Is Mijn Toekomst
13:45 RTL Late Night met Twan Huys
15:00 Kroongetuige
16:00 Helemaal het einde!
17:00 5 Uur Live
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL
18:30 RTL Weer
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
19:55 RTL Weer
20:00 Goede Tijden, Slechte Tijden
20:30 Verslaafd!
21:30 Het Rotterdam Project
22:30 RTL Late Night met Twan Huys
23:45 RTL Nieuws
00:00 RTL Weer
00:10 RTL Boulevard
00:55 RTL Late Night met Twan Huys
02:05 Dit Is Mijn Toekomst

04
04


06:00 Mediashop
07:30 Tommy Teleshopping
09:50 Kortingsbrigade.nl
10:00 Dit is mijn toekomst
10:35 Kortingsbrigade.nl
10:45 Tommy Teleshopping
11:00 Mediashop
12:45 Dit is mijn toekomst
13:45 Dit is mijn toekomst
14:00 Mediashop
14:15 Tommy Teleshopping
16:40 Over de kook
17:10 Wie is de chef?
17:40 Dr. Phil
18:30 Deurwaarders UK
19:30 Makelaars met een missie
20:30 Voor de rechter
21:30 Jensen
22:30 Helikopter Helden UK
23:30 Jensen
00:30 Makelaars met een missie
01:30 Nachtlounge
02:01 Nachtlounge
05:00 Car Tracks
05:30 RTL De Journal

05
05


06:00 Evers staat op - TV 538
10:00 House of Talent
10:45 Hart van Nederland - Late editie
11:05 Huizenjacht
12:05 Huizenjacht
13:00 Robs Grote Tuinverbouwing
14:20 Utopia
15:05 Hoeveel ben je waard?
16:00 Mr. Frank Visser doet uitspraak
17:00 Huizen onder de Hamer
18:00 Hart van Nederland - Vroege Editie
18:20 Shownieuws - Vroege editie
18:30 Wie heeft de mooiste bruiloft?
19:00 House of Talent
19:30 Utopia
20:30 Waar is De Mol?
21:30 Burgemeester Undercover
22:30 Hart van Nederland - Late editie
22:55 Shownieuws - Late editie
23:40 Piets weerbericht
23:50 House of Talent
00:15 Utopia
01:10 Astro TV

06
06


06:52 B.O.Z.: Ben 10
07:10 B.O.Z.: Inazuma 11
07:39 B.O.Z.: Beyblade Burst
08:07 B.O.Z.: LEGO Ninjago
08:35 B.O.Z.: Pokémon
08:56 B.O.Z.: Transformers Rescue Bots
09:24 B.O.Z.: De Daltons
09:30 Flodder
10:00 Flodder
10:30 Married with Children
11:00 Married with Children
11:30 Vis TV XL
12:30 Vis TV
13:00 Vis TV
13:30 Stop! Politie
14:30 Stop! Politie
15:30 Idioten Op De Weg
16:00 Lekker Snugger
16:30 Married with Children
17:00 Married with Children
17:30 Flodder
18:00 Flodder
18:30 Lekker Snugger
19:00 Idioten Op De Weg
19:30 Idioten op de weg
20:00 Grand Slam Of Darts
00:00 The Red Tent
00:55 The Red Tent
01:50 Hollandse Kanjers
02:01 Hollandse Kanjers
05:00 Morning Chat
05:45 Car Tracks

07
07


06:00 Hart van Nederland
07:25 TV Winkel
07:55 Dormeo
08:25 Tommy Teleshopping
11:20 Astro TV
13:20 Tommy Teleshopping
13:55 House of Talent
14:30 MasterChef Australië
15:25 My Kitchen Rules
16:25 House Rules Australië
17:25 My Kitchen Rules
18:25 House Rules Australië
19:30 MasterChef Australië
20:30 House Rules NL
21:35 Grenzeloos verliefd
22:40 Wereldreis op Wielen
23:40 Dr. Bull
00:35 Dr. Bull
01:30 Astro TV
05:30 Hart van Nederland

08
08


06:49 Gravity Falls
07:14 Groen in de Grote Stad
07:30 Groen in de Grote Stad
07:46 Big Hero 6
08:12 Ducktales
08:34 Ducktales: Welkom in Duckstad
08:40 Milo Murphy's Wet
09:05 Boyster
09:31 Lanfeust Quest
09:59 Rekkit Rabbit
10:26 Chillen met de Ronks
10:41 Chillen met de Ronks
10:57 Chillen met de Ronks
11:09 Chillen met de Ronks
11:24 Undercover Kat
11:39 Undercover Kat
11:54 Undercover Kat
12:08 Randy Cunningham
12:20 Randy Cunningham
12:36 Randy Cunningham
12:50 Randy Cunningham
13:05 Gravity Falls
13:30 Chillen met de Ronks
13:57 Billy Dilley's Ondergrondse Super Zomer
14:22 Star Vs The Forces Of Evil
14:46 Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
15:13 Milo Murphy's Wet
15:30 Milo Murphy's Wet
15:46 Big Hero 6
16:11 Groen in de Grote Stad
16:35 Groen in de Grote Stad
16:47 Gravity Falls
17:09 Ducktales
17:35 Disney 11
18:00 The Big Bang Theory
18:30 WK Kwalificatie Vrouwen: Zwitserland - Nederland
20:55 WK Kwalificatie Vrouwen: Zwitserland - Nederland Nabeschouwing
21:00 Into the Storm
22:40 Volcano
00:50 Utopia
01:30 Astro TV
04:00 Disney XD

09
09


06:57 Sid de slimmerik
07:01 Jul & Julia
07:16 Ernst, Bobbie en de rest
07:25 Piet Piraat
07:30 Tashi
07:48 Super 4
08:00 LEGO City
08:03 Brandweerman Sam
08:20 Bibaboerderij
08:35 Telekids Mini's: Molang
08:39 Telekids Mini's: Molang
08:42 2 Kleine Kleutertjes
08:45 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:55 Telekids Mini's: Piet Piraat: Griezelavonturen
09:00 Telekids Mini's: Tee & Mo
09:08 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
09:20 Telekids Mini's: StoryZoo
09:30 Telekids Mini's: Thomas De Stoomlocomotief
09:47 Telekids Mini's: Super Wings
09:59 Robocar Poli
10:18 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:44 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:56 Telekids Mini's: TiTaToverfeest
11:09 Telekids Mini's: Sprookjesboom: Zing En Dans Mee
11:20 Zigby
11:31 Florrie's Draakjes
11:48 Hello Kitty and Friends
12:00 Monchhichi
12:18 My Little Pony
12:39 Super 4
12:58 Brandweerman Sam
13:14 Doodle
13:15 Dinotrux
13:45 Lalaloopsy
14:06 Enchantimals
14:24 Strawberry Shortcake
14:52 Barbie Dreamtopia
15:03 Mr. Bean
15:21 Blinky Bill
15:40 Zafari
16:03 Het regent gehaktballen
16:21 Draken: Race naar de rand
16:50 Het Mysterie Van
17:00 5MinutenShow
17:05 Kopen, klussen, cashen
17:35 Goede Tijden, Slechte Tijden
18:05 The Bold and the Beautiful
18:35 McLeod's Daughters
19:30 The Flying Doctors
20:30 Flodder In Amerika!
23:00 House
23:55 The Flying Doctors
00:55 Nachtlounge
02:01 Nachtlounge
05:00 Morning Chat
05:30 Car Tracks
05:45 Morning Chat

10
10


07:10 Raising Hope
07:35 Will & Grace
08:00 Will & Grace
08:20 Will & Grace
08:40 Will & Grace
09:05 Million Dollar Listing: LA
09:50 Million Dollar Listing: LA
10:40 This Is Us
11:30 The Middle
11:55 The Middle
12:20 The Simpsons
12:45 The Simpsons
13:05 The Simpsons
13:35 The Simpsons
14:00 Million Dollar Listing: LA
15:05 Black-ish
15:30 Black-ish
16:00 The Middle
16:30 The Middle
16:55 Will & Grace
17:25 Will & Grace
17:55 Mike and Molly
18:10 Mike and Molly
18:40 The Simpsons
19:05 The Simpsons
19:35 The Simpsons
20:05 The Gifted
21:00 Empire
21:55 The Walking Dead
23:05 American Horror Story
23:55 Six
00:00 Six
01:00 Six
02:00 Black-ish
02:20 Black-ish
02:45 This Is Us
03:25 Mike and Molly
03:45 Will & Grace
04:05 Will & Grace
04:30 Storage Hunters UK
04:50 Storage Hunters UK
05:15 Raising Hope
05:40 Raising Hope

11
11


06:00 Hart van Nederland
08:00 TV Winkel
14:00 Tommy Teleshopping
15:00 The Doctors
15:55 House of Talent
16:25 Utopia
17:20 De Buurtpolitie
17:50 Achter Gesloten Deuren
18:45 Beschuldigd
19:35 Trauma Centrum
20:00 Trauma Centrum
20:30 Lay The Favorite
22:15 Michael
00:20 Mistresses
01:05 AstroTV
02:35 Tommy Teleshopping
05:05 Hart van Nederland

Vlaanderen

12
12


00:50 Journaallus
09:00 Herfstbeelden
10:00 Radio 2 op één
12:00 Herfstbeelden
12:20 Dagelijkse kost
12:35 Blokken
13:00 Het journaal
13:25 Het weer
13:30 Extra Time
14:30 Birth Day
15:15 Murdoch Mysteries
16:00 MasterChef: The Professionals
16:45 VRT NWS Update
16:50 Flikken
17:40 Buren
18:07 VRT NWS Update
18:10 Het weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 Iedereen beroemd
20:05 Het weer
20:10 Thuis
20:40 Die huis
21:40 De Ridder
22:35 Van Gils & gasten
23:20 Het journaal
23:35 Het weer
23:40 Hostages
00:21 Keno
00:22 Euromillions
00:25 Dagelijkse kost
00:40 Iedereen beroemd
01:00 Journaallus

13
13


00:30 Canvaslus
09:00 Herfstbeelden
12:30 Rolkrant
14:00 Ketnet Junior
19:05 Team Scheire
20:00 Terzake
20:30 De afspraak
21:20 Voor de zonden van de vaders
22:15 De ideale wereld
23:00 Winteruur
23:15 Deadwind
00:00 Canvaslus

14
14


07:15 SheZow
07:30 Polly Pocket Shorts
07:35 De Buurtpolitie - Extra
07:50 Dennis and Gnasher Unleashed
08:05 Danger Mouse
08:15 Littlest Pet Shop
08:40 Pound Puppies
09:00 Turbo FAST
09:20 Brandweerman Sam
09:35 Barbie Dreamtopia
09:45 Qmusic
10:05 Geen uitzending
12:05 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
12:40 Open Keuken met Sandra Bekkari
13:00 VTM NIEUWS
13:25 Het weer
13:35 Familie
14:10 Wittekerke
15:20 Strong Medicine
16:20 8 Simple Rules
16:50 Bones
17:45 VTM NIEUWS
17:55 Het weer
18:00 Open Keuken met Sandra Bekkari
18:20 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
19:00 VTM NIEUWS
19:50 Het weer
20:00 Familie
20:35 Boer zkt vrouw - De wereld rond
21:45 Succesrijk! Topondernemers in Vlaanderen
22:45 Speed
00:50 Royal Pains
05:55 Kabouter Plop

15
15


08:00 The Middle
08:20 Qmusic
12:00 That '70s Show
12:25 Geen uitzending
15:55 Qmusic
16:40 My Wife and Kids
17:05 My Wife and Kids
17:25 According to Jim
17:55 How I Met Your Mother
18:20 That '70s Show
18:45 The Simpsons
19:15 The Middle
19:40 Modern Family
20:10 The Big Bang Theory
20:35 The Wedding Ringer
22:30 Morgan
00:10 Cooper Barrett's Guide to Surviving Life
00:30 Geen uitzending

16
16


00:40 Geen uitzending
07:50 Panklaar
08:05 DIY (Do It Yourself)
08:30 Smossen Mag
08:55 Blue Bloods
09:40 Geen uitzending
11:45 Blue Bloods
12:30 Geen uitzending
14:35 Friends
15:05 Superior Donuts
15:30 Food, Friends & Feeling
15:55 Passe-Vite
16:20 Vlaanderen kookt
16:40 Huizenjagers
17:35 De Slimste Mens ter Wereld
18:55 Friends
19:25 Superior Donuts
19:50 Huizenjagers
20:40 Lethal Weapon
21:40 De Slimste Mens ter Wereld
23:00 Lucifer
23:55 Huizenjagers
00:45 Geen uitzending

17
17


08:50 The Doctors
09:30 Geen uitzending
10:30 The Doctors
11:15 Geen uitzending
11:45 Saving Hope
12:30 Geen uitzending
13:00 Grey's Anatomy
13:45 Geen uitzending
14:05 Without a Trace
14:50 Geen uitzending
15:25 The Doctors
16:10 The Doctors
17:00 Saving Hope
17:55 Grey's Anatomy
18:45 Without a Trace
19:40 Rizzoli & Isles
20:35 Tipsy
21:15 Matchmakers
22:30 Straffe verhalen
23:30 Sex and the City
00:05 Rizzoli & Isles
00:55 Geen uitzending

18
18


06:35 Achter gesloten deuren
07:20 Sturm der Liebe
08:10 LouisLouise
08:40 Home and Away
09:05 Geen uitzending
09:20 Dawson's Creek
10:05 House Rules
11:10 Masterchef Australia
12:05 French Collection
12:50 The Real Housewives of Cheshire
13:45 Washed Away
15:25 Love It or List It - Vancouver
15:50 House Rules
16:45 Masterchef Australia
17:35 Sturm der Liebe
18:35 Achter gesloten deuren
19:25 Home and Away
19:50 Met Vier in Bed
20:35 Een frisse start met vtwonen
21:35 Steenrijk, Straatarm
22:25 De jurk
23:05 Met Vier in Bed
23:45 The Real Housewives of Cheshire
00:35 LouisLouise
00:55 Home and Away
05:10 Love It or List It - Vancouver
05:30 Dawson's Creek

19
19


06:00 Joe - Celebrate the 90s Top 900
09:05 Zorro
09:30 Geen uitzending
10:05 Caught on Camera
10:55 Nitro Circus
11:15 The A-Team
12:00 Relic Hunter
12:45 De familie Backeljau
13:10 Married ... with Children
13:35 Allo Allo!
14:05 Jackie Brown
16:40 Nitro Circus
17:00 Zorro
17:25 The A-Team
18:15 Relic Hunter
19:05 De familie Backeljau
19:35 Married ... with Children
20:05 Allo Allo!
20:40 Terminator 2: Judgment Day
23:05 The Last Kingdom
00:00 Allo Allo!
00:30 Nitro Circus
00:50 Caught on Camera

Film & Serie

20
20


06:30 Kingsman: The Golden Circle
08:50 Power Rangers
10:55 Pete's Dragon
12:35 Thank You for Your Service
14:25 Zoon van Rambow
16:00 Pudding T
17:20 Reis naar het noorden
18:40 Murder on the Orient Express
20:30 Detroit
22:50 Sleight
00:15 Separated at Birth
01:50 Sleeper
03:20 Girls' Night Out
04:50 Couple in a Hole

21
21


07:00 Knoester En Berkelientje
08:20 Antboy
09:40 Waar is Knoester?
10:50 De geweldige beer
12:05 Lotte en de Maansteen
13:20 The Lorax
14:45 Johan en de verenkoning
16:00 Song of the Sea
17:30 De dieren uit het Hakkebakkebos
18:45 Bibi en Tina 4: Chaos Op Falkenstein
20:30 Patti Cake$
22:20 Borg/McEnroe
00:05 Queen Of Katwe
02:10 Alleen Eline
03:50 A Family Man
05:40 Antboy 3

22
22


06:30 Good Time
08:15 Dead Draw
09:50 The Snowman
11:50 The Hollow Point
13:30 Atomic Blonde
15:25 The Commuter
17:10 Kill Switch
18:45 Life
20:30 The Sweeney
22:20 Molly's Game
00:40 Hotesses de l'air
02:50 Flatliners
04:40 Tell Me How I Die

23
23


07:10 Family Guy
07:35 Modern Family
07:55 Modern Family
08:20 Last Man Standing
08:45 Last Man Standing
09:05 South Park
09:30 South Park
10:00 American Dad!
10:30 American Dad!
11:00 Family Guy
11:25 Family Guy
11:50 Takeshi's Castle Thailand
12:15 Most Ridiculous
12:40 Last Man Standing
13:00 Last Man Standing
13:30 Friends
13:55 Friends
14:25 South Park
14:50 South Park
15:20 American Dad!
15:50 American Dad!
16:15 Family Guy
16:45 Family Guy
17:05 Last Man Standing
17:30 Last Man Standing
18:00 Friends
18:25 Friends
18:55 Modern Family
19:20 Modern Family
19:50 The Daily Show
20:10 Speechless
20:35 Family Guy
21:05 Family Guy
21:35 Friends
22:00 Friends
22:30 Modern Family
22:55 Modern Family
23:25 Last Man Standing
23:55 Last Man Standing
00:15 American Dad!
00:35 American Dad!
01:05 South Park
01:35 South Park
02:05 Tosh.0
02:25 Tosh.0
02:50 South Park
03:10 South Park
03:30 The Daily Show
03:50 American Dad!
04:10 Teachers
04:30 Teachers
04:50 Teachers
05:10 Teachers
05:30 Most Ridiculous

Sport

24
24


06:30 Kunstrijden: Grand Prix, NHK Trophy (Japan)
08:30 Judo: Judo
08:35 Snooker: HOME NATIONS SERIES in Belfast (Groot-Brittannië)
10:30 Tafeltennis: World Tour in Linz (Oostenrijk)
11:30 Olympische Spelen: Home of the Olympics
12:30 Snooker: HOME NATIONS SERIES in Belfast (Groot-Brittannië)
13:45 Live: Snooker: HOME NATIONS SERIES in Belfast (Groot-Brittannië)
18:45 Autosport: Porsche Super Cup
19:15 Paardensport: Paardensport
19:40 Nieuws
19:45 Live: Snooker: HOME NATIONS SERIES in Belfast (Groot-Brittannië)
23:55 Nieuws
00:00 Autosport: Porsche Super Cup
00:30 Tafeltennis: World Tour in Linz (Oostenrijk)
01:30 Kunstrijden: Grand Prix, NHK Trophy (Japan)
03:00 Snooker: HOME NATIONS SERIES in Belfast (Groot-Brittannië)
05:00 Olympische Spelen: Home of the Olympics

25
25


07:00 World Tour in Linz (Oostenrijk)
08:00 Grand Prix, NHK Trophy (Japan)
10:00 Home Nations Series in Belfast (Groot-Brittannië)
11:30 Watts
11:55 Judo
12:00 World Tour in Linz (Oostenrijk)
13:00 Home of the olympics
14:00 Home of the olympics
15:00 Major League Soccer (USA)
16:30 Grand Prix, NHK Trophy (Japan)
18:30 Major League Soccer (USA)
19:55 Nieuws:
20:00 Home of the olympics
21:00 Home of the olympics
21:30 World Tour in Gold Coast (Australië)
22:30 Home of the olympics
23:30 Judo
23:35 Watts
23:55 Nieuws:
00:00 Home Nations Series in Belfast (Groot-Brittannië)
02:00 Grand Prix, NHK Trophy (Japan)
04:00 Home Nations Series in Belfast (Groot-Brittannië)

26
26


07:00 Rondo (herhaling)
07:55 Peptalk (herhaling)
08:55 LaLiga Hoogtepunten
09:50 Premier League Hoogtepunten
10:50 Ziggo Sport Goals
11:20 Hoofdklasse Hockey (samenvattingen)
11:55 Formule 1 GP van Brazilië Race (herhaling)
14:00 Nascar Cup Series: ISM Raceway Hoogtepunten
15:00 Nascar Truck: ISM Raceway (Hoogtepunten)
16:00 Nascar Xfinity Phoenix International Raceway (Hoogtepunten)
17:00 Peptalk (herhaling)
18:00 Premier League Hoogtepunten
19:00 LaLiga Hoogtepunten
19:55 Ziggo Sport Goals
20:25 Rondo (herhaling)
21:20 UEFA Nations League
21:50 Crystal Palace - Tottenham Hotspur (samenvatting)
22:00 Peptalk (herhaling)
23:00 Nedbank Golf Challenge (Hoogtepunten)
23:30 Ziggo Sport Goals

Docu & Lifestyle

27
27


07:30 Extreme Engineering
08:20 Kindig Customs
09:10 Railroad Alaska
10:00 Wheeler Dealers
10:25 Alaskan Bush People
11:20 Alaska: The Last Frontier
12:15 Gold Rush
13:10 Food Factory
13:35 How It's Made
14:05 Rise of the Machines
15:00 Gold Divers
16:00 Treehouse Masters
17:00 Wheeler Dealers
18:00 Salvage Dawgs
18:30 Salvage Hunters
19:30 How It's Made
20:00 How It's Made
20:30 Abandoned Engineering
21:30 Impossible Builds
22:30 Wheeler Dealers
23:30 Fast N' Loud
00:30 Alaska: The Last Frontier
01:30 How It's Made
02:00 Abandoned Engineering
02:50 Impossible Builds
03:40 Tanked
04:30 Gold Rush
05:15 Outback Truckers

28
28


07:15 Animal Cops Houston
08:10 Intruders
09:05 Sharkbite Beach
10:00 Mekong: Soul of a River
10:55 Pit Bulls & Parolees
11:50 Growing Up...
12:45 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
13:40 Crikey! It's the Irwins
14:35 Intruders
15:30 Keeping Up With The Kruger
16:25 Animal Cops Houston
17:20 Growing Up... Orang-utan
18:15 Pit Bulls & Parolees
19:10 Guardians of Rescue
20:05 Wildest Europe
21:00 Intruders
21:55 Pit Bulls & Parolees
22:50 Pit Bulls & Parolees
23:45 The Crocodile Hunter: Best Of Steve Irwin
00:40 Intruders
01:35 Growing Up... Orang-utan
02:25 Pit Bulls & Parolees
03:15 Guardians of Rescue
04:02 Wildest Europe
04:49 Pit Bulls & Parolees
05:36 Echo and the Elephants of Amboseli

29
29


18:05 The Incredible Dr. Pol
07:05 Doomsday Preppers
07:50 Live Free Or Die
08:35 Cesar Millan's Dog Nation
09:15 Cesar Millan's Dog Nation
10:00 Monster Fish
11:00 Monster Fish
12:00 Storage Wars: Canada
12:30 Storage Wars: Canada
13:05 Nazi Megastructures
14:05 Nazi Weird War Two
15:05 Ice Road Rescue
16:00 Ice Road Rescue
17:05 Air Crash Investigation
18:05 The Incredible Dr. Pol
20:00 Air Crash Investigation
21:00 Hitler's Last Stand
22:00 WWI: The Tunnels of Death
23:00 Drugs Inc.
00:00 Air Crash Investigation
01:00 Nazi Weird War Two
02:00 Drugs Inc.
02:45 Air Crash Investigation
03:30 Airport Security Colombia
04:15 Locked Up Abroad
05:05 Science of Stupid
05:25 Science of Stupid

30
30


07:40 NOS Studio Sport Eredivisie
07:55 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:40 NOS Journaal
08:50 Weerbericht Europa/Afrika
08:55 Kalmte kan u redden
09:05 Weerbericht Europa/Afrika
09:10 Boer zoekt Vrouw
09:50 Danny in de buitenwijken
10:05 Weg zijn wij
10:35 Nieuwsuur
10:40 Nieuwsuur
11:05 Weerbericht Azië/Oceanië
11:10 Zondag met Lubach
11:25 Weerbericht Amerika/Caribiën
11:30 3 Op Reis
11:40 TV-Monument Cornelis Vreeswijk
12:00 Pauw
12:30 Iedereen beroemd compilatie
12:55 Iedereen Beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 Van Gils & Gasten
14:25 Kijken in de ziel: Religieuze Leiders
15:05 NOS Journaal
15:20 BinnensteBuiten
15:50 Tijd voor MAX
16:30 Sesamstraat
16:45 Sesamstraat 10 voor
16:55 Het Klokhuis
17:10 NOS Jeugdjournaal
17:15 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Het Sinterklaasjournaal
18:20 EenVandaag
18:45 Dagelijkse Kost
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 Dokters van morgen
21:55 The Bastard
22:45 Nieuwsuur
23:35 Weerbericht Amerika/Caribiën
23:40 Opsporing Verzocht Internationaal
23:45 Met het mes op tafel
00:10 Pauw
01:00 VRT Journaal
01:30 Van Gils & Gasten
02:25 Kijken in de ziel: Religieuze Leiders
03:05 NOS Journaal
03:20 BinnensteBuiten
03:50 Tijd voor MAX
04:30 Sesamstraat
04:45 Sesamstraat 10 voor
04:55 Het Klokhuis
05:10 NOS Jeugdjournaal
05:15 Blokken
05:45 Thuis

31
31


07:40 Say Yes To The Dress Benelux
08:05 Something Borrowed, Something New
08:30 Cake Boss
09:00 Extreme Cake Wars
10:00 Rossana Kluivert On A Mission
10:30 Say Yes To The Dress Benelux
11:00 Ambulance
12:00 My 600lb Life
13:00 Say Yes To The Dress Benelux
13:30 Something Borrowed, Something New
14:00 Extreme Cake Wars
15:00 Cake Boss
15:30 Flea Market Flip
16:00 House Hunters
16:30 House Hunters
17:00 Beachfront Bargain Hunt
17:30 Beachfront Bargain Hunt
18:00 My 600lb Life
19:00 Something Borrowed, Something New
19:30 Something Borrowed, Something New
20:00 Say Yes To The Dress Benelux
20:30 Will & Grace
21:00 90 Day Fiancé: Before The 90 Days
23:00 Doctors: Behind Closed Doors
00:00 Botched
01:00 90 Day Fiancé: Before The 90 Days
02:40 Doctors: Behind Closed Doors
03:30 Botched
04:20 Cake Boss
04:45 Flea Market Flip
05:10 House Hunters
05:35 House Hunters

Kinderen

32
32


07:34 Teen Titans Go! - Elements
07:55 De wonderlijke wereld van Gumball
08:05 De wonderlijke wereld van Gumball
08:25 De wonderlijke wereld van Gumball
08:35 De wonderlijke wereld van Gumball
08:50 Craig van de Kreek
09:01 Craig van de Kreek
09:20 Wat beren leren
09:31 Wat beren leren
09:50 Het regent gehaktballen
10:00 Het regent gehaktballen
10:20 Teen Titans Go! - Elements
10:29 Teen Titans Go! - Elements
10:45 Teen Titans Go! - Elements
10:55 Teen Titans Go! - Elements
11:10 Het regent gehaktballen
11:20 Het regent gehaktballen
11:35 Het regent gehaktballen
11:45 Het regent gehaktballen
12:05 De wonderlijke wereld van Gumball
12:15 De wonderlijke wereld van Gumball
12:35 De wonderlijke wereld van Gumball
12:45 De wonderlijke wereld van Gumball
13:05 Clarence
13:15 Clarence
13:30 Wat beren leren
13:41 Wat beren leren
13:55 Craig van de Kreek
14:06 Craig van de Kreek
14:25 Piggy Tales
14:27 Piggy Tales
14:29 Angry Birds Blues
14:32 Angry Birds Blues
14:35 Piggy Tales
14:37 Piggy Tales
14:39 Piggy Tales
14:44 Angry Birds Toons
14:55 Teen Titans Go! - Elements
15:04 Teen Titans Go! - Elements
15:20 Teen Titans Go! - Elements
15:29 Teen Titans Go! - Elements
15:50 Het regent gehaktballen
16:00 Het regent gehaktballen
16:15 De wonderlijke wereld van Gumball
16:25 De wonderlijke wereld van Gumball
16:45 De wonderlijke wereld van Gumball
16:55 De wonderlijke wereld van Gumball
17:10 Craig van de Kreek
17:21 Craig van de Kreek
17:35 Teen Titans Go! - Elements
17:44 Teen Titans Go! - Elements
18:00 Unikitty
18:10 Unikitty
18:30 De wonderlijke wereld van Gumball
18:40 De wonderlijke wereld van Gumball
18:55 De wonderlijke wereld van Gumball
19:10 Piggy Tales
19:13 Piggy Tales
19:16 Piggy Tales
19:20 Angry Birds Blues
19:24 Angry Birds Blues
19:26 Piggy Tales
19:29 Piggy Tales
19:30 Angry Birds Toons
19:40 Wat beren leren
19:51 Wat beren leren
20:10 De Powerpuff Girls
20:20 De Powerpuff Girls
20:35 Ben 10
20:46 Ben 10
21:00 Steven Universe
21:10 Steven Universe
21:30 Tijd voor avontuur
21:40 Tijd voor avontuur
21:55 De wonderlijke wereld van Gumball
22:05 De wonderlijke wereld van Gumball
22:16 De wonderlijke wereld van Gumball
22:35 LEGO Ninjago
23:00 LEGO Ninjago
23:20 Angelo Rules
23:30 Angelo Rules
23:40 Angelo Rules
23:50 Angelo Rules
00:00 Angelo Rules
00:11 Angelo Rules
00:20 LEGO Ninjago
00:45 LEGO Ninjago
01:05 LEGO Ninjago
01:30 De wonderlijke wereld van Gumball
01:40 De wonderlijke wereld van Gumball
01:50 De wonderlijke wereld van Gumball
02:00 De wonderlijke wereld van Gumball
02:15 De wonderlijke wereld van Gumball
02:25 De wonderlijke wereld van Gumball
02:35 Angry Birds Toons
02:46 Angry Birds Toons
03:00 Angry Birds Toons
03:11 Angry Birds Toons
03:20 LEGO Ninjago
03:40 LEGO Ninjago
04:05 Angelo Rules
04:16 Angelo Rules
04:25 Angelo Rules
04:36 Angelo Rules
04:50 De wonderlijke wereld van Gumball
05:00 De wonderlijke wereld van Gumball
05:10 De wonderlijke wereld van Gumball
05:20 De wonderlijke wereld van Gumball
05:35 De wonderlijke wereld van Gumball
05:45 De wonderlijke wereld van Gumball

33
33


07:30 Summer Camp
08:00 Vampirina
08:15 Vampirina
08:30 Puppy Dog Pals
08:40 Clip Legendary Full
08:42 Puppy Dog Pals
09:00 De Leeuwenwacht
09:30 Mickey And The Roadster Racers
09:40 Ducktales: Welkom in Duckstad
09:42 Mickey And The Roadster Racers
10:00 PJ Masks: Pyjamahelden
10:30 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
10:55 De Psammy Show
11:07 De Psammy Show
11:25 Hotel Transylvania
11:37 Hotel Transylvania
11:55 Just Like Me
12:10 De Middelste van 7
12:40 Andi Mack
13:02 Elena van Avalor
13:05 K.C. Undercover
13:30 Alex & Co.
13:55 The Lodge
14:20 Star vs De Kracht van het Kwaad
14:41 Clip Legendary Cut Down
14:45 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
15:10 De Psammy Show
15:22 De Psammy Show
15:35 De Psammy Show
15:50 Milo Murphy´s Wet
16:05 Clip Legendary Cut Down
16:18 Milo Murphy´s Wet
16:30 Phineas and Ferb
16:42 Phineas and Ferb
16:55 Phineas and Ferb
17:10 Hotel Transylvania
17:22 Hotel Transylvania
17:35 Hotel Transylvania
17:50 Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
18:20 Elena van Avalor
18:30 Ravens huis
19:00 Summer Camp
19:30 K.C. Undercover
20:00 Andi Mack
20:30 Stuck In The Middle
21:00 De Psammy Show
21:12 De Psammy Show
21:30 Mickey Mouse
21:35 Chez Remy: Samen Fit
21:40 Chez Remy: Samen Fit
21:48 Chez Remy: Samen Fit
22:00 Just Like Me
22:12 Just Like Me
22:30 Violetta
22:37 Clip Legendary Full
23:20 Alex & Co.
23:50 Just Like Me
00:00 Disney The Lodge
00:19 Evermoor Chronicles
00:41 Jonge Garde
00:53 Jonge Garde
01:10 Alex & Co.
01:35 Disney The Lodge
02:00 Evermoor Chronicles
02:22 Jonge Garde
02:34 Jonge Garde
02:46 Alex & Co.
03:08 Just Like Me
03:20 Just Like Me
03:31 Wolfblood
03:56 Evermoor Chronicles
04:18 Jonge Garde
04:30 Jonge Garde
04:42 Alex & Co.
05:04 Just Like Me
05:16 Just Like Me
05:27 Just Like Me
05:39 Alex & Co.

34
34


07:20 Henry Danger
07:50 De Thundermans
08:20 ALVINNN!!! en de Chipmunks
08:30 ALVINNN!!! en de Chipmunks
08:50 Paw Patrol
09:00 Paw Patrol
09:20 Top Wing
09:50 Kiva Kan het!
10:00 Peppa Pig
10:05 Kid-e-Cats
10:15 Rusty Rivets
10:45 Dirk Scheele
11:00 Nella and the Princess Knight
11:25 Shimmer & Shine
11:55 Sunny Day
12:20 De Viral Fabriek
12:50 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:20 Henry Danger
13:50 Huize Herrie
14:10 Huize Herrie
14:30 Huize Herrie
15:00 Barbie - Life in the Dreamhouse
15:25 Barbie - Life in the Dreamhouse
16:00 Op weg naar Pakjesavond
16:10 Op weg naar Pakjesavond
16:30 Huize Herrie
16:40 Huize Herrie
17:00 Huize Herrie
17:10 Huize Herrie
17:25 Henry Danger
18:00 Ik ben Frankie
18:30 Star Falls
18:55 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:25 De Thundermans
19:55 Nachtwacht
20:20 Game Shakers
20:50 iCarly
21:10 SpongeBob
21:30 Bella en de Bulldogs
21:45 De Thundermans
22:10 Big Time Rush
22:30 Het Huis Anubis
22:40 Het Huis Anubis
22:50 De legende van Korra
23:10 Victorious
23:35 iCarly
23:55 Kenan & Kel
00:20 The Angry Beavers
00:45 CatDog
01:05 Rugrats
01:30 Rocko's Modern Life
01:50 SpongeBob
02:15 SpongeBob
02:35 Rabbids Invasie
02:45 Regal Academy
03:05 Vang Blake!
03:25 De Pinguïns van Madagascar
03:50 De Pinguïns van Madagascar
04:10 Winx Club
04:35 Winx Club
05:00 Dora
05:20 Shimmer & Shine
05:35 Wallykazam!
05:55 Blaze en de Monsterwielen